1611
Saints Row: The Third
  • IMYke2.0.0.0
    #1211
    Nálam is gond nélkül fut [igaz, Full HD-ban már nem, ezért 1280*720-ban] - egyedül az árnyékokat és az élsimításokat kapcsoltam ki és ugye csak DX10-es VGA-m van.
  • wesker24
    #1210
    Nálam ugy megy a játék mint kés a vajon !

    Nálam simán megy DX10-ben is röccenés nélkül !

    Szerintem ott valami más gond lesz !
  • ToMM23
    #1209
    Nekünk net fut, de az kell is a coop miatt.. De akkor is szánalmas egyszerüen hogy ez a game megfekteti a gépeket...
  • IMYke2.0.0.0
    #1208
    A helyi terminátorom megpihen kicsit az esőben, a feladat végrehajtása előtt (tegnap vettem fel, a statisztika miatt a videót, és ez a telefon elővétele előtti állapot):


  • IMYke2.0.0.0
    #1207
    Lehet, hogy annak köszönhető a nálam tapasztalt stabilitása, hogy nincs internetem... mindenesetre, a képen látható játékidő alatt egyszer sem fagyott ki a játék:

  • RAMyMamy
    #1206
    nálam is még mindig ez a gáz és szintén megvan hozzá a gép bőven.

    hamarosan lesz egy windows újratelepítésem, kíváncsi leszek r, hogy új rendszerrel és friss driverekkel jobban fog-e futni. kétlem :(
  • IMYke2.0.0.0
    #1205
    Akkor is valami gebasz van nálad/tok - például az én "őskori" gépemen gond nélkül fut. Tegnap is játszottam vele.

    A gépem:
    * Gigabyte GA-P35-S3G
    * Intel E8400 (3000 Mhz)
    * 4096 (DDR2, 1066 Mhz)
    * ATI Radeon HD 4850 (512 MB)
    * 3.3 TB (Samsung)
    * NINCS INTERNET
  • ToMM23
    #1204
    A gép tuti nem gyenge, mivel a maxpayne3 pl maxon futott, meg masseffect 3 is.. És akivel tolom coopban annak is ugyanigy elszállt ezen hibával.. A graf bármely beállitásánál jelentkezik ez..
  • IMYke2.0.0.0
    #1203
    A leírásod alapján úgy tűnik, valami nincs rendben a gépeddel:
    * vagy nem megfelelő a játékhoz (értsd: gyenge a PC-d, vagy valamelyik alkatrésze [CPU, VGA, RAM]
    * vagy túl magasak az igényeid, és túl magasra állítottál be mindent a játék "Options" menüpontjában.
  • ToMM23
    #1202
    Sziasztok! Miért jön be pár óra játék után egy "elfogyott a memória" hibaüzenet? De van hogy csak fekete képernyö jön és géprestart segit csak.. Meg be be akad idönként.. De közben kinézetre egy hát nem akarok csunyát irni de ronda.. Meg alig fut még lowon is 30fpsel.. Maxon meg 20-40 el
    A skidrowoshoz patchet rakni nemlehet valami modon ?
  • Maxtreme
    #1201
    Nem is baj.
    Csípem ezt a játékot, de azt a lehúzást amit a fejlesztők művelnek az már túllő minden határon.
    Egy dlc-ért 30 dollárt kérni? ugyan már.
  • RAMyMamy
    #1200
    Nem lesz Enter the Dominatrix DLC, de jön a Saints Row 4
  • IMYke2.0.0.0
    #1199
    PC Patch 3 - Jan 17th


    We're releasing a patch later today for the new Genkibowl VII DLC Pack, which also includes some fixes and adjustments to the main game, all of which are documented below.

    ADDITIONS:
    - Added in Genkibowl VII DLC Pack
    - Added in CheapyD Homie.
    - Added in Team Fortress 2 over-sized masks.

    For all new DLC, you need to have made it past the assault on the armory (“We’re Going to Need Guns”) and have unlocked “Shaundi’s ex-boyfriend’s apartment” crib.

    GENERAL FIXES
    - Performance improvement for the “High” ambient occlusion display option.
    - Fixed an issue where some of the quick-time event keys could cover up some subtitles.
    - Fixed an issue where the player vehicle could become “grainy” when at high speeds.
    - Applied a fix for the “Love/Hate Relationship” achievement which may have not unlocked after performing 50 taunts/compliments of gang members.

    CO-OP SPECIFIC
    - Fixed an issue where Notoriety would fail to drop in a store owned by the host when both players entered the store in co-op.
    - Fixed an issue where the host player could lose the ability to call in vehicle deliveries if the player connecting did not have the specific homie.
    - Fixed an issue where some cutscenes could not be skipped properly in co-op.
    - LAN games are now able to be played without an internet connection.
  • IMYke2.0.0.0
    #1198
    A 2. rész kellemes emlékei még mindig bennem élnek - szeretem azt a játékot.
    S természetesen, női karakterrel játszottam azt is végig :)

  • RAMyMamy
    #1197
    én már a 2. végigjátszásnál tartok, és már a 3. is el van kezdve

    tegnap este megint felraktam megint és kipróbáltam gamepaddel a játékot, nem is volt rossz. de pont a legnehezebb küldetést választottam, a deckers.die-t. ettől mindig megfájdul a fejem:D
  • IMYke2.0.0.0
    #1196
    38 és fél óra után megvolt a Gangstas in Space küldetés is, és véget ért a játék :(
    A "filmfelvétel", a csapóval nagyon ütős volt a végén :))))


    Jó sok időt el fogok még szórakozni Steelportban.
  • Maxtreme
    #1195
    Aha én is ezt olvastam sok helyen, ezért nem is foglalkoztam vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #1194
    Ezzel a korábban készült, és eddig fel nem töltött képpel ellentétben a képek, melyekből ez az összeállítás készült valóban tegnap este lettek rögzítve - az 50-es szintlimitet sajna már elértem, 78%-os játék teljesítettség mellett -, és megmutatom az én "drágaszágomat".

  • IMYke2.0.0.0
    #1193
    Ezt én csak tegnap este vettem észre :)

  • IMYke2.0.0.0
    #1192
    Erről a csomagról csak azt olvasom a sk....wgames.net-en, hogy nem működik.
  • IMYke2.0.0.0
    #1191
    Hát, ez a "Witches & Wieners DLC" finoman szólva is "érdekes"...

  • IMYke2.0.0.0
    #1190
    A Genkibowl "activity"-k sajnos(?) sincsenek benne.
  • IMYke2.0.0.0
    #1189
    Tegnap este, unalomból megnéztem, hogy az én csúnya verziómban melyik DLC-k érhetők el.Szerintem, mindannyian meg fogtok lepődni, hogy az a bizonyos WRZ verzió eleve mennyi DLC-t tartalmazott - az eddigi 16 DLC-ből ("Witches & Wieners" még nem szerepel az összeállításomban) 10 benne van, nem semmi:


  • Calver
    #1188
    a) a "fos szar" fájlmegosztók pár hónapja még (mielőtt a péniszeket nagyon kedvelő FBI kilőtte megaupload-ot és elkezdte terrorizálni a fájlmegosztókat, mert hogy képzeli a net hogy majd őt nem cenzúrázzák) sokkal használhatóak voltak a publikus torrenteknél - sőt, még most is vannak bőven ilyenek, de azokat leszámítva is a megszokás nagy úr.
    b) nem fogadnék rá, hogy annyira örülnél ha torrenten lenne - az ilyen kis sufnituningolt kiadások nem arról ismertek, h fuldokolnának seederekben.
  • grebber
    #1187
    Sosem tudom megérteni hogy a torrent fénykorában miért fos szar lassú fájlmegosztokkal szarakodnak.Szinte csak ilyen linket találni erre :(
  • ratgab
    #1186
    Szintén nem must have kategória! Ami kell az a Season pass, összes többi felesleges.
  • IMYke2.0.0.0
    #1185
    Szinte már követhetetlen :()
  • ratgab
    #1184
    Már van mégegy! Witches and Wieners
  • IMYke2.0.0.0
    #1183
    Készítettem egy kis összefoglalót - a kép mérete nagy (2,5 MB), a JPEG tömörítés miatt néhol kicsit homályos, az eredeti PNG-et nem töltöm fel, túl nagy:

  • IMYke2.0.0.0
    #1182
    Azért bízom benne, hogy ha lassan is, de eljut hozzád a "futár" és be tudsz számolni arról, hogy valóban azt tartalmazza, amit az ínycsiklandozó leírás sejtet :)
  • Maxtreme
    #1181
    Még nem, mert mindegyik boltból lassú a kiszállítás.
  • IMYke2.0.0.0
    #1180
    Letöltötted már? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1179
    Nekem is.
  • grebber
    #1178
    Ez eredetibe kéne 1500ftért. ¦)
  • IMYke2.0.0.0
    #1177
    Hát, eléggé kamu szagú a dolog...

  • Maxtreme
    #1176
    na ez f*sza lett...
    Kissé összefolyt, de azért kivehető talán.
  • Maxtreme
    #1175
    hmm hmm


    Saints.Row.The.Third.Deluxe.Edition.Uncut-RiPeR


    Saints Row The Third DELUXE EDITION incl. DLC Pack

    RELEASE NOTES

    Game Type..: Action
    Protection.: STEAM
    Language Game...: Englisch, Französisch, Deutsch, Italienisch, Spanisch
    Language DLC...: Englische und Bildschirmtexte
    Subtitles..: Englisch, Französisch, Deutsch, Italienisch, Spanisch
    Disk(s)....: 1 DVD 9
    Date.......: 11.06.12

    GAME NOTES

    Viele Jahre, nachdem die Third Street Saints die Stadt Stilwater übernommen haben, sind sie von
    einer Bande Krimineller zu einem Markenbegriff avanciert! Saints Schuhe, Saints Energy Drinks und
    Johnny-Gat-Wackelpuppen sind in allen Geschäften erhältlich. Die Saints sind die Könige von
    Stilwater, aber ihr Ruhm und Reichtum sind nicht unbemerkt geblieben. Das Syndikat, eine legendäre
    kriminelle Bruderschaft, die ihre Hände in fast allen Dingen auf dieser Welt hat, wendet sich nun
    den Saints zu und verlangt Tribut!

    INFO

    WICHTIG: Es sind alle DLCs enthalten in dem Pack es gibt nur ein Problem es werden nicht alle freigeschaltet!!!
    Ich wollte euch das DLC-Pack trotzdem nicht vorenthalten.
    PS: Vieleicht schafft es ja einer die andern DLC freizuschalten würde mich über eine PN freuen!!!

    Dieses DLC-Pack beinhaltet alle DLCs:
    Saints Row: The Third - Penthouse Pack
    Saints Row: The Third - Steelport Gangs Pack
    Saints Row: The Third - Special Ops Vehicle Pack
    Saints Row: The Third - Nyte Blayde Pack
    Saints Row: The Third - The Trouble with Clones DLC
    Saints Row: The Third - Gangstas in Space
    Saints Row The Third - Genkibowl VII
    Saints Row: The Third - Money Shot Pack
    Saints Row: The Third - Shark Attack Pack
    Saints Row: The Third - Invincible Pack
    Saints Row: The Third - Z Style Pack
    Saints Row: The Third - Explosive Combat Pack
    Saints Row: The - Third Warrior Pack
    Saints Row: The Third - FUNTIME! Pack
    Saints Row: The Third - Bloodsucker Pack

    Folgende DLCs sind Spielbar:
    -Saints Row: The Third - Genkibowl VII
    -Saints Row: The Third - Gangstas in Space
    -Saints Row: The Third - The Trouble with Clones DLC
    Saints Row: The Third - FUNTIME! Pack
    -Saints Row: The Third - Shark Attack Pack
    -Saints Row: The Third - Z Style Pack
    -Saints Row: The Third - Warrior Pack
    -Saints Row: The Third - Nyte Blayde Pack
    -Saints Row: The Third - Penthouse Pack
    -Saints Row: The Third - Steelport Gangs Pack
    -Saints Row: The Third - Special Ops Vehicle Pack

    und viele kleine DLCs!!!

    ADDiTiONAL NOTES

    1) Unrar.
    2) Install.
    3) Thats it. Play!

  • Norberto065
    #1174
    Szevasztok !

    Nekem eredeti a játék és van egy hibám méghozzá az hogy töröltem az autosave-t és kódokat használtam és úgy mentettem.
    100%on van a játék és nincs kedvem újra kezdeni bármennyire is kedvelem.
    Valaki tudja hogy lehet kitörölni a kódokat ?

    A Gangsta in Space és a Clone-os missziót miért adjam mindig be ?

    Nvidiás kártyám van és olyan a grafika bárhogy állítom hogy előttem jelennek meg a dolgok az miért van vagy direkt ilyen ?

    ide írjatok légyszói ha tudtok segíteni:

    [email protected]
  • mans
    #1173
    Szerintem most hogy a third sikeres lett,a negyedik részbe azt a vonalat viszik tovább,aminek nem örülök,meg egy cikkbe írta a fejlesztő hogy még betegebb lesz,Nekem a második rész tetszett a legjobban,ott a környezetre is fordítottak időt,hiányoltam most a hegyet meg az ilyen jobb helyeket.
  • IMYke2.0.0.0
    #1172
    Természetesen, a GTA 4-et végigjátszottam - a két kiegre már nem volt erőm -, látatlanban nem szoktam véleményt alkotni.
    Engem egyedül az mozgatott a játék végigjátszására, hogy bíztam benne, Michelle-lel azért happy end lesz [valahogy összekeverednek újra], ha már annyi időt együtt töltöttek... de csalódással vettem tudomásul az utolsó percekben, hogy még csak említésre sem került a szál.