331
Milyen autót használsz és mennyire vagy elégedett vele?
  • spy803
    #131
    Elviszlek egy körre és elfelejted a sztereotípiákat.
  • Pepsi Twist
    #130
    itt az usába 1db swift sportot láttam :D másmilyen suzukit még soha :D ja de 1 kizashit még :D
  • tom235
    #129
    A múlt hétvégén mi mindent kellett kicserélni az Alfán?
  • tom235
    #128
    "Tucatkommersz, 0% THM, 0% önerő, drága a svájci frank style."

    És? Attól még nagyon jó kis verda a maga kategóriájában. Egyik legjobb kisautó gyártó a suzuki.
    Mellesleg a sport pont nem az a "style". Egyébként is csak itt számít tucatautónak, (nyílván azért mert itt gyártják) külföldön viszonylag ritka.
  • Tufa
    #127
    még ha valami emberi autód lenne
  • spy803
    #126
    Akkor mi villantunk egymásnak. Mint az összes Alfa :)

    A suzuki tücsökpöcs, meg hááát, nagyon gáz benne az a lámpa.
  • Effe88
    #125
    megértem!:D
    amcsiba lennék én is ilyet vennék vagy esetleg még navigatort:)
  • mabbak
    #124
    Ízlések és taslik. :D
  • Willi Betz
    #123
    Az nem jön be nekem. Nekem meg a mániám a gyári állapot és itt szóba jöhet a gyári tuning. :)
  • mabbak
    #122
    Embléma nélkül nem lenne szebb? Nekem mániám ez a jeltelenítés csak azért mondom. :D
  • Pepsi Twist
    #121
    itt megtehetem :D otthon nem tettem volna meg, otthon csak ventora futotta :S XDDD
  • Willi Betz
    #120
    Kicsit más a pofája vele ez igaz,és ez még nem 100%-os,mert a rácsozat része Vauxhall jelhez van.
  • mabbak
    #119
    Kajak jól áll neki.
  • Willi Betz
    #118
    Irmscher díszrács.
  • Effe88
    #117
    bekaphatod
    escaladdel járni!!!nagy mázlist vagy!!!
  • mabbak
    #116
    Ez valami speckó lökös/rács?
  • Willi Betz
    #115
    Ja az kimaradt,hogy 2.0 16V,városban olyan 9-10 litert megeszik normál használat mellett,kint a pics@ba meg 7-8 litér:)
  • Willi Betz
    #114
    Most ez van...nagy meg kényelmes és nem sok gond van vele,valójában semmi.
  • Tufa
    #113
    azért nézz utána hogy a sport mit tud...
  • Pepsi Twist
    #112
    mondjuk nekem 400 lóerőm van :D mondjuk ventoval is 10-11 literrel mentem városba :D azt az valahol 350 fölött volt lóerőbe :D
  • Tinman #111
    Suzuki Swift mint gyönyörű? Wat?
    Valamiről lemaradtam?

    Tucatkommersz, 0% THM, 0% önerő, drága a svájci frank style.

    Az eddig betett autók után azt hittem valaki csak viccnek rakta be.

    Az tény, hogy k. jól sikerült az új swift minden téren, de a küllem az finoman szólva is mókás. Nekem a MiB "zajos tücsök" fegyvere jut eszembe róla, meg a döbbent arcok, amikor 200 körül kiteszem az indexet nekik
  • Tufa
    #110
    nemhiszem
  • Adaaam
    #109
    szintén, csak kékben :)
  • Ambrus Gergely
    #108
    gyönyörű
    Biztos a polírozott szívócsövek miatt eszik sokat.
  • Tufa
    #107
    annál kevesebb azért, de ez csak 1.6.. :D
    10-11L körül, azt is 98asból. (mondjuk nem mintha érdekelne amúgy hogy mennyit eszik. ha kifogy, telitankolom..)
  • Pepsi Twist
    #106
    mennyi az annyi? én 11mpg-vel járok :D ennél tuti kevesebb :D
  • Máté94
    #105
    Zárható. :D
  • Tufa
    #104

    1.6 125 ló, gecisokat eszik
  • IXEMGabeo
    #103
    csak méregzöld színbe képzeld el, gyönyörű
  • IXEMGabeo
    #102
    baromi nagy Daewoo Esperoo-nk van:) clio ismered azt a típust? nagyon hosszú kocsi

  • IXEMGabeo
    #101
    rossz az, aki rosszra gondol. Amikor elolvastam a topik előcímét, nem hittem a szememnek:D
  • whiskeyman
    #100
    A két leggyakrabban használt autó:

    a sajátom, egy ugyanilyen Citroen - 1,6 - 110 LE

    bátyám Volvoja - D5 - 185 LE (átvétel előtt)

  • TheLostOne
    #99
    Egy haveromnak van 318is, nem tudom ki hogy van vele, de sztem a kuplungpedál útja túl hosszú benne, meg erre rátesz, hogy az ülésmagasságállítás elég hülyén van megoldva, és ha leengedem csak a seggrésznél süllyed, a térdeim maradnak az égbe. Felemelve meg nem tudom úgy beállítani, hogy eléggé nyújtva legyen a lábam, egyszóval nagyon nehéz benne szépen kuplungolni, mindig megkapom, hogy égetem benne. Mondjuk nézőpont kérdése, mert a haverom meg sokszor indulásnál olyan későn ad gázt, hogy morog érte a motor rendesen, hogy "most fulladnék wazze, ha nem 1.8 lennék, hanem szaros 1.3". Én meg azért meg szoktam adni neki a kellő lendületet :)

    Ettől eltekintve szeretem, abban egyetértünk a haverral, hogy porszívóhangja van, de amúgy nagyon szépen jár a motor, és húz is rendesen. Kilátás szempontjából meg a legjobb autó amit eddig vezettem, elfekhetek benne úgy is látok mindent. A fékek azok meg brutálisak, aznap mikor megvette 20-30 méterrel egy kereszteződés előtt még nyomta neki 80-nál, én már másodpercekkel előtte reflexből rúgtam az anyóson a kárpitot, mintha ott lenne a fék, de mikor végre ő is rálépett gyönyörűen megálltunk, meg majdnem a szívem is XD
  • Nightt
    #98


    Nekem ilyen van.
    2.3i, 162 LE. Varosban 9.5, orszaguton 7.5. Persze lehet 15 les fogyasztast is produkalni
    Amugy nagyon megbizhato, keneylemes, jol felszerelt: bor belso, klima, abs, tempomat, stb. es nagyon jol megy
  • extramagascsaj
    #97
    (nem saját kép)
  • extramagascsaj
    #96
    Na jah. Amúgy nekünk nem olyan celikánk van, mint neked. Hanem ilyen:
  • Ambrus Gergely
    #95
    valami dögösebb színben nem volt? :D
    inkább egy Megane dízel.
  • 0ppika
    #94
    10,5
  • RIZLA
    #93
    csak a mekkora maradt le :) 2.0 16v 102KW(u.az, mint a Volvo s40) 7.éve nálam.
  • kifli
    #92
    ez a fogyasztás lábmérettől függ mit takar? :)

    Mennyit eszik ha nyugisan mész városban?