331
Milyen autót használsz és mennyire vagy elégedett vele?
  • extramagascsaj
    #171
    Várj egy kicsit...és majd elkezdelek sajnálni. :D
    Miért pont bézs belsőt?
  • Ambrus Gergely
    #170
    minek olyan nagy dög játszós autónak.
    Játszós autónak lada kell az könnyű és olcsóbb :D éslegalább úgy megy mint az :D
    ilyen baromságot:D
  • Willi Betz
    #169
    Nekem meg pár napja a fülembe ültették a bogarat:) Ugyan olyan autóból,ami nekem van,csak 3.0 V6-ost venni "játszós" autónak :D Persze benzines és nem dízel.
  • Ambrus Gergely
    #168
    Lehet egy VW Gold IV SDi (szívódízelt) veszek :D
    Már szemezgetek pár szép bézs belsőssel.
    Persze a mostanit megtartom.
    sajnos a fogyasztás most fontos, nyáron jönnek az utazások.
  • extramagascsaj
    #167
    Ízlések és pofonok. Apám lánya vagyok...nem kell dízeles.
    (Azért ha hozzám vágnának egyet elfogadnám...de csak mert eladnám és vennék rajta benzinest)
  • Ambrus Gergely
    #166
    pedig jók a dieselek is.
    Városba sokkal kellemeseb, bár én dízelt csak autómatával vennék a kis fordulatszámtartomány miatt.
    Bár a mostani autóm elég rossz állapotba van, de nem is az a lényeg, hanem hogy 7600 körül szabályoz, és 15 litert eszik etanolból. :D
  • Adaaam
    #165
    Alap ;) a sztereotípiákról meg annyit hogy még soha nem hagyott ott sehol az Alfám, és kopóalkatrészen kívül egyedül vezérlésmódosítót kellett cserélni.
  • DannyL
    #164
    nekem
  • Cucmey
    #163
    "de még a szőke herceg se szőke már hanem ősz xD..."

    na igen. hozzá tartozik az igazsághoz :DDD
  • Cucmey
    #162
    asszem a Winkler mondta egyszer hogy inkább egy 10 éves japán mint egy vadi új francia :DDDD
    Chrysler embléma van a kocsim elején :DD Mivel a Plymouth az ő márkájuk volt amig be nem zárták a Mitsu meg a Chryslerrel közösen létrehozta a Diamond Star Motors(DSM) nevü céget ami aztán a Mitsu Eclipset - amit amugy amcsi emberkéknek terveztek - gyártották Plymouth Laser és Eagle Talon néven amerikában. Remélem érthetően fogalmaztam. :DDD
    Lexust imádom. Sokkal ritkább és simán van olyan jó Mint a BMW/Merci/Audi
  • Martinez01
    #161
    #159 : Az ucssó mondat nagyonjóvolt jót nevettem:D.
    #155 : Hát, nemtom kb... xD, csak most már a fehér lovat felváltotta a piros 70 milleres verda, de még a szőke herceg se szőke már hanem ősz xD...
  • extramagascsaj
    #160
    Jól ki van centizve/kilózva az a kocsi. :D
    Nekem egy astra is megfelelne speciel...úgy méretileg az rohadt kényelmes; de azért a Chrysler meg a Lexus márka hű rajongója maradok titokban.
    Egyébiránt a citroennel vagyok úgy,h pl. arra se jót, se rosszat nem tudok mondani, de az első igazi szerelmemnek is ilyen kocsija volt/van...úgyhogy ha szar...akkor is jó. :D
  • Cucmey
    #159
    nem kisebb mint egy dodo de durván 185centiig kényelems és max 90 kilóig. :D
    van egy népszerű mondás. dízel kocsi olyan mint a buziság. manapság egyre elfogadottabb dolog de még mindig gáz :DDDD
  • extramagascsaj
    #158
    Naaa. Azért beférnék, ha egy dodgembe is beférek. :D Vagy Kisebb a kocsid, mint egy dodó? :D
    Na mindegy. Még jó, hogy nem életem vágya, hogy veled fuvaroztassam magam...most csúnyán pofára estem volna. :D
    Ja...automata váltó mellé...dieseles ótók is fúúj.
  • Cucmey
    #157
    be se férnél a kocsimba. :DD azt minta rám öntötték volna. beülök a kormány a könyék támaszok mind két oldalon meg a váltó és a pedálok épp ott vannak ahol kell. tökéletes. az övet meg beköti magától. aki már látott ilyet tudja miről beszélek :)))
  • extramagascsaj
    #156
    ...hát nem vagyok egy lilliputi...

    Azért nem erre nedvesednek szerintem a csajok...de imponál...az tény.
  • Cucmey
    #155
    azta kurva az tényleg magas :DDDDD

    egyébként van benn valami amit az elöbb mondtál hogy a nöknek bejön ha valaki jól vezeti a kocsit. kb olyan lehet ez mint régen mikor megjelent a szőke herceg fehér lovon aztán rögtön nedvesedett minden p..ci :DDD
  • extramagascsaj
    #154
    szóval még mindig száznyócvannyóóóóc...ergo a kispolákban nem érezném magam vmi kellemesen :D
  • Cucmey
    #153
    szóval milyen magas vagy? :DD
  • Cucmey
    #152
    melós kocsinak persze hogy jó. de ha magamnak kéne egy forintot nem fizetnék autómata kocsiér. :DDD
  • extramagascsaj
    #151
    Ismersz annyira, hogy tudd, hogy meggyőzhető vagyok jó érvekkel, de itt most az észérvek nem játszanak szerepet. Nekem jó érzés váltogatni...akkor is, ha sokat kell...és bár nem ide tartozik...szexi, ha egy pasi jól vezet...ügyesen vált, észrevehetetlenül használja a kuplungot...ésatöbbi. :D
  • extramagascsaj
    #150
  • jhetedikj
    #149
    Nekem egy automata váltós kocsi az álmom, előző melóhelyemen sokat mentem egy olyan sprinterrel, nagyon élveztem, hogy nem kell össze vissza váltanom :)

    százezer km-t mész városon belül eléggé megutálod a sok váltogatást
  • extramagascsaj
    #148
  • Cucmey
    #147
    Én se szeretem az autómatát. Szeretek dolgozni a kocsiba :D Vicces dolog az ilyen de egy ezerötös ladát nagyobb élmény vezetni mint egy új A4et. :)
    extramagascsaj.... ez mit jelent?? :DD
  • extramagascsaj
    #146
    Anyukám pasija használt autókkal kereskedik, szóval néha hoz 1-2 érdekes darabot is; de mielőtt megismerte volna, előtte is vezettem már elég sokféle autót. Ha már a vezetés feelingjét említed, akkor azt mondom, hogy a két legjobb autó, csak a vezetés élménye tekintetében egy őskövület Barkas és egy ilyen gyönyörű chrysler stratus volt. Az automata váltós autókat rühellem. Nem poén.
  • Cucmey
    #145
    Örülök hogy tetszik :) Van még a Mitsum az 27 éves. Veteránoztatni kéne de rengeteg pénz. Nagy fílingje van az autónak. Első autóm volt imádom. Ezekbe a mai kocsikba semmi érzés nincs. A-ból B-be elmegyek embereknek való ami persze nem rossz dolog de minket autóbuzikat teljesen elfelejtettek az autó gyártók. És ez nem jó. :((
  • Pepsi Twist
    #144
    végülis az :D csak sedan vr6 vento volt :D
  • Imrusssss
    #143
  • Imrusssss
    #142
  • Imrusssss
    #141
    Ilyenem van Ősszel vettem jóféle :D
  • extramagascsaj
    #140
    Tényleg nagyon hasonlít.
    Régen volt 2 ilyen madzagunk is...nagyon szerettük. :)
    Szép a tiéd is. :)
  • Cucmey
    #139
    Egész más de az eleje valóban hasonlít rá. :)
    Plymouth Laser avagy Mitsubishi Eclipse alias Eagle Talon :)))
    Az enyém a legelső a három közül :)
  • Martinez01
    #138
    Neked nem egy golfod volt?:D

    Am:

    Milyenkisilyen :) Csak fehér:D
    2.4-es, 144 pacika :) , 1995-ös, 5 sebességes manuális:D, Helyben mászkálással 8,5 lityi kb...
  • Pepsi Twist
    #137
    ventoval M5-t letolok neked :D
  • Pepsi Twist
    #136
    nem láttam még :D
  • karajjj
    #135
    XL7?
  • spy803
    #134
    Letolni nem tudod, az biztos.
  • whiskeyman
    #133
  • Pepsi Twist
    #132
    jön a válasz "bocs, nem akarom tolni az alfád" :D