331
Milyen autót használsz és mennyire vagy elégedett vele?
  • Effe88
    #251
    na most akkor mi van???:D nem is pepsié az escalade vagy mi:D???
  • Sickness
    #250
    nyomorék. már azt sem hiszem el, hogy ő van a képeken amiket linkelgetett.
  • Martinez01
    #249
    Jaa xD
    Én nemtuttam hogy itthonvan...:D
  • tommygear
    #248
    egész nap fent volt szinte, nem mer már beírni ide :D
    ezek után nekem se lenne képem
  • Sickness
    #247
    Szegeden délután 5 van? És dolgozik?!
  • Martinez01
    #246
    Hát arra énis kíváncsi vagyok:), bár ott déltán öt körül van, szval lehet dógzik még :D.
    Megmég arra lennék kíváncsi, hogy a modik merre vannak, az ilyen trollkodás közepette?
  • karajjj
    #245
    biztos most repül vissza az usába :D
  • Sickness
    #244
    Inkább arra lennék kíváncsi, hogy hol a pepszi?
  • sovatalevi
    #243
    na ja :D csicska gyerek
  • Ic3 m4n
    #242
    ebből is látszik hogy egy csicska vagy
  • Frosty01
    #241
    csak x1 kurjon seggbe végre, mi? XD
  • F1ú
    #240
    bármit megteszek neki amit csak mond
  • sovatalevi
    #239
    Ha a baratod azt mondja ugorj kutba megteszed? nha lol -.- Jaja,huzz innen dizel fejü turbo szájú...huzz a vérbe -.-
  • Ic3 m4n
    #238
    Takarodj már innen te senkiházi buzi, az aláírásodat meg kurvagyorsan cseréld le, mert ha egyszer megtalállak úgy állcsúcson rúglak hogy ott halsz meg te kis nyomorék buzeráns.


    várom a bant, de leszarom mert ez a buzi kurvára irritál
  • Büdös Bohóc
    #237
    helyesírást is próbáld ki esetleg, mert még arra se telik, hogy helyesen leírd a szaros aláírásod
  • F1ú
    #236
    ujjal? miva? Én raktam ki, mert ő mondta.. amint írtam is, csak te még nem tudod értelmezni a magyart, ezért nem érted mit írok, arról meg én nem tehetek.
    de most már szálljál le rólam, mert miattad fognak megint megbüntetni.
  • extramagascsaj
    #235
    és a barátod rakta ki? hagyjuk már...ujjal nem akarsz másokra mondani miután vmi hülyeséget mondtál,h ő volt?
  • F1ú
    #234
    nem az én ötletem volt ez az aláírás, hanem egy fiú barátomé..
    egyszer írtam neki ezt..és ő meg azt mondta hogy ezt tegyem be az aláírásomba, én meg azt csinálom amit mond
    ..nyugodj meg nem miattad van ott
  • extramagascsaj
    #233
    nem volt vicces amit írtál, és az aláírásod sem az (ha egy csajt meglátnék az ágyamba, olyat belerúgnék)
    kettőnk közül te vagy a faragatlan...én csak a te stílusodban reagálok a kinyilvánított gondolataidra
  • karajjj
    #232
    takarodj már innen
  • F1ú
    #231
    én nem a nőket utálom, hanem téged amikor ilyen faragatlan vagy...
    én a farkas beírásommal csak vicceltem.
    Sok nő nem fogyatékos annak ellenére hogy... de nem érdekel, persze ne hidd azt hogy téged normálisnak tartalak az előzményeket figyelembe véve.
    .. és mindig az ordibál akinek a háza ég.
  • F1ú
    #230
    "Ha valami bajod van, akkor pedig arra megvannak a megfelelő kommunikációs felületek, ez a topic nem az."

    Jó, csak tudod az a baj, hogy mostanában valaki állandóan megbüntet ha a modtopikba írok a bajaim miatt.

  • extramagascsaj
    #229
    ha ezért büntetőpont jár, akkor bevállalom akár 2x is
    a nőgyűlölő szövegedért lecsavarnám a farkad -.-
  • Efreet
    #228
    Túl sokszor eljátszottad itt az ismételt esélyeidet, most már húzd meg magad. Ha valami bajod van, akkor pedig arra megvannak a megfelelő kommunikációs felületek, ez a topic nem az.
  • F1ú
    #227
    jó de én nem érdemeltem meg.
    és extra? ő meg megfenyegetett hogy lecsavarja a farkam, ő mért nem kapott büntetést?
    És mért nem csetelhetek én is mint a többiek?
    K*rva nagy igazságos mátyások vagytok ám.
  • Efreet
    #226
    Mindenkinek érdeme szerint.
  • F1ú
    #225
    most hirtelen efreet lett a nagy hős mert ő meg tudja nézni ki honnan netezik, stb

    engem meg állandóan büntet
  • Ic3 m4n
    #224
    :DDDDDDD
  • Pipör
    #223
  • Blum
    #222
    EPIC WIN!
  • Falkon
    #221
    Lehet annyira szerette a szolgáltatóját, hogy fogott egy jó hosszúúúúúú utp kábelt, aztán kiment az USA-ba. :DDDDDD
  • Sickness
    #220
    C-I-N-K-E-S

    Bár ezt is kifogja magyarázni valamivel...
  • tommygear
    #219
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    meg se lepődök ezen a tagon :D
  • Pio
    #218
    TOUCHDOWN! :D
  • Ronny
    #217
    Az utcában szaladgáló kölyköket is így legorombítod, amikor Harry Pottereset játszanak?
  • Efreet
    #216
    És miért magyar internetszolgáltatótól vagy bejelentkezve, valamint miért az itthoni időzónák szerint élsz "odakint"?

    Vegyél példát egy tényleg kint élő felhasználótól, van itt a fórumon olyan is, ő legalább tényleg az ottani időzóna szerint aktív, és az IP-je is egy helyi szolgáltatótól van.
  • Pepsi Twist
    #215
    ja itt legalább beszélhetek kicsit magyarul :D ÉSSS igen van 1 kis időeltolódás de nem vészes :)
  • Falkon
    #214
    Biztos! Nem tudom a nevét! :DDD
  • Wlanseraf
    #213
    A Göndörnél?:)
  • Falkon
    #212
    Nem sok probléma van vele, nem rég adagolót kellett cserélni. Én még nem szervizelem (de a szakmát tanulom). 2x volt szerelőnél. Egyszer egy helyi csávónál(Biatorbágy), másodszor az Egér úton. Nagyon kényelmes, full extram megbízható, rendesen megy. Adagolón kívül más nem volt még cserélve. Óra szerint 114 ezer van benne.