331
Milyen autót használsz és mennyire vagy elégedett vele?
  • hpx68tl
    #291
    sportos kisauto?
    miről beszélsz? cliorol beszéltél nem,....
    van fogalmad az a4 adatairol? ,s most nem az 1.6-os alapra gondolok...

  • clio1616v
    #290
    kinőttem a gyorsulgatásokból meg az amperkodásokból...

    ne hasonlítsd már a széria tömeg németautókat egy sportos kisautóhoz... hol maradnál?

    197LE 215Nm 1260kg
  • hpx68tl
    #289
    válasz a 272es hozzászólásra
    Na ne gyere már a renault clio-ddal! Azokból mekkora a legerősebb??.....kb 101 lovas? Haggyad már magadat...... városban 60-ig lehet hogy jo vagy a kis tömeg miatt,de a városon kívűl.... Mondjuk nekem világ életemben benzinesem volt, most is benzines audi a4 -esem van,de azt azért megnézném ahogy erőlködsz a cliocskaval.... esélyed se lenne.. 50ig talán tartanád magad,aztán elszaladnának velem a pacik :)
    Az a baj,hogy ti csak azokat az enyhén kiöregedett audikat/bmwket látjátok meg az úton, amelyikekben már benne van 3-450ezer km,s letaposásnál okádják a feketét... De még mindíg mennek!azok az öreg dieselek... én sem szeretem a dieseleket,de azt tényleg megnézném ahogy a clioval lenyomsz egy 2000-2001 es audit/bmwt. kicsit eltévedtél az évjáratokban... egy 2001es évjáratú zajudit/bömöst csak hátúlról nézegethetsz (hozzáteszem.: sofőrfüggő)
    Amikre te gondolhattál,a régi audi bmmw dieselekre, azok a szivar audi/audi 100 az a6 elődje/ audi80 az a4 elődje, ezek már 80-ban, 90-ben is az utakat rótták....
  • clio1616v
    #288
    :D
  • hpx68tl
    #287
    Na ne gyere már a renault clio-ddal! Azokból mekkora a legerősebb??.....kb 101 lovas? Haggyad már magadat...... városban 60-ig lehet hogy jo vagy a kis tömeg miatt,de a városon kívűl.... Mondjuk nekem világ életemben benzinesem volt, most is benzines audi a4 -esem van,de azt azért megnézném ahogy erőlködsz a cliocskaval.... esélyed se lenne.. 50ig talán tartanád magad,aztán elszaladnának velem a pacik :)
    Az a baj,hogy ti csak azokat az enyhén kiöregedett audikat/bmwket látjátok meg az úton, amelyikekben már benne van 3-450ezer km,s letaposásnál okádják a feketét... De még mindíg mennek!azok az öreg dieselek... én sem szeretem a dieseleket,de azt tényleg megnézném ahogy a clioval lenyomsz egy 2000-2001 es audit/bmwt. kicsit eltévedtél az évjáratokban... egy 2001es évjáratú zajudit/bömöst csak hátúlról nézegethetsz (hozzáteszem.: sofőrfüggő)
    Amikre te gondolhattál,a régi audi bmmw dieselekre, azok a szivar audi/audi 100 az a6 elődje/ audi80 az a4 elődje, ezek már 80-ban, 90-ben is az utakat rótták....
  • N o N a m e
    #286
    szerintem újreg lesz :)
  • Effe88
    #285
    ez pepsié???:D:D nem rossz kéne:D:D
  • Sickness
    #284
  • atomabszorpcio
    #283


    Pespi Twist and his escalade
  • clio1616v
    #282
    arra várhat...
  • eksy
    #281
    "Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár."
  • Frosty01
    #280
    elfogyott
  • Sickness
    #279
    Ne offoljatok már... Pepsi?
  • báttyó02
    #278
    :ASdasd
  • mabbak
    #277
    halálba kell forgatni, de kihozom belőle :D
    [raj üzemmód on]
    óra szerint 230 -.-
    [raj üzemmód off]
  • clio1616v
    #276
    bír menni 65-tel? :D (hülyéskedtem....)
    -természetesen nem rólad általánosítottam
  • F1ú
    #275
    amikor ezt az oldalt is megálmodtam, de most hogy nézem 2011 ben 15 ös túllépésért büntetnek, tehát akkor 65-ig nem büntet

    http://gyorshajtaskalkulator.co.cc/gyorshajtas_buntetesi_tetelek.html
  • mabbak
    #274
    850.000 ftért jutottam hozzá egy (illetve alkatrészekkel együtt másfél :D) mostmár 16 éves dízel audicsodához, mégsem gondolom magamat húdenagyembernek -.-
    haladni szeretek, de ha megelőzök valakit, akkor nem szerencsétlenkedek előtte, hanem igyekszek tovább, az meg evidens, hogy városban 65-nél nem állok bele más seggébe, mer' audim van -.-

    :DD
  • karajjj
    #273
    ezt mikor álmodtad?
  • clio1616v
    #272
    van egy réteg... akik gazdagnak képzelik magukat mert 2 milláért hozzájutnak ezekhez a szar alulfelszerelt 10éves dízel csodákhoz, audi bmw stb...

    és magukban forrongnak, hogy a fehér mezeinek hitt clio hogy nem 50-nel megy előttük :D és miért nem fékez a kanyarok előtt és a körforgalomban
  • BenedekFeco
    #271
    Itt meg 51-től jöhet a csekk.Közlekedik is mindenki 47-48-cal.
    Igen,még "azaudisok is,meg a béjemvések is"
  • F1ú
    #270
    68 tól büntetnek, úgyhogy az még belefér
    engem azért megbüntettek 30 ezerre mert 69 el mentem
    de 68 ig nyomhatod, kutya nem szól hozzád
  • Carmang
    #269
    "amikor 50es limitnél szabályosan megyek 65-tel"


    :DDDDDDD
  • Carmang
    #268
    Nekem ez az agyrémem, ha valaki beelőz, csak azért hogy előttem legyen 10 méterrel, ne pedig mögöttem. Ha én leelőzök valakit, akkor el is húzok tőle.
  • Falkon
    #267
    Audisokat ne tartsd fel! :DDDDD
  • mabbak
    #266
    Ezek az A6 tulajok már csak ilyenek. :D
  • clio1616v
    #265
    szoktam is csóválni a fejem, amikor 50es limitnél szabályosan megyek 65-tel és ott jön rám agresszívan, mert VW passat, BMW 3as vagy Audi A6 :D... ugyanmár
  • F1ú
    #264
    Nálam is ugyan ez van.. sokan versenyezni akarnak.
    A másik véglet amikor oszlopokban cammognak előttem a kocsik, elől vagy lomha kamion van, vagy egy idős nyanya vagy tata vezeti a szakadt suzukit.

    Inkább előzgessenek, azt jobban szeretem. Ha 110-120 al mehetek, nem érdekel ha valaki beelőz 130 al erőlködve mert komplexusa van.
    Leszarom, csak aztán ne kelljen már pár perc múlva őt kerülgetnem mert belassult.
  • clio1616v
    #263
    még én se fotóztam bár hétvégén már megvolt az első takarítás

    10 fölötti fogyasztásra számoltam, de 8,6 liter most az átlagfogyasztása, ami furcsa még, hogy 6. fokozat is van és 5-ben úgy indul el 40ről mint az 1.6os 3.ban :D
  • TomSolberg
    #262
    Hmmm RS :O
    Akkor az drága lehetett, azt hittem gyengébb.
    Mondjuk azt pörgetni kell, hogy leadja a 200 lovat.
    Vezettem egy Megane Rs-t de azt is szét kellett forgatni, asszem 7500 körül szabályoz, de még menne tovább is, alacsony fordulaton lehetett vele átlagosan is menni.
    Én tuti nem állnám meg, van amikor direkt megpróbálok odafigyelni a fogyasztásra, de mindig elkap a hév, vagy megelőz valaki vagy csak olyan kedvem van és visszagangolok és kicsit kihuzatom, csak poénból mert jó a hangja :D
    Meg most hogy jött a jóidő kapott a hátsó oldalablakokra fekete mély sötétítést, meg 18 colos alufelniket.
    Így jobban megnézik, majd lesz fotó is róla nemsokára, csak legyen időm, és kimegyek vele valami szép helyre fotózkodni.
  • clio1616v
    #261
    egyre erősebb motorral veszem/vettem az autóimat

    volt egy Clio I 1.2 RN
    aztán egy szürke Clio II Privilege 1.6 16v utána egy fekete Initiale 1.6 16v
    most meg a Clio III RS CUP

    dupláztam a lóerőket :D 52 115 és 197

    egyre inkább tudom megállni a "versenyzést"

    amióta megvan a fehér RS mindenki meg akar előzni... :D meglátják a hátulját és megvadulnak még a szuzukikkal is :D
  • TomSolberg
    #260
    dehogy növöm, mindig bennevan ez a vágy, hogy visszaelőzzem az embereket.
    Tavaly nyáron adtam el a A180 cdti mercimet mert nem ment jól, azt is azért vettem mert azthittem kinőttem.
    :D
    Na de hát úgy néz ki hogy mégse.
    Kár h eladtad a régi cliód, bár az új sokkal szebben néz ki!
  • clio1616v
    #259
    majd kinövöd...
  • TomSolberg
    #258
    nekem van a legjobb verdám, amivel száguldozni is szotkam rendjén módja szerint.
  • clio1616v
    #257
    ha nem offolnátok szét kiderülne :)
  • clio1616v
    #256
    mintha pár hete a budaörsi tescoban láttam volna kfc-t kajáltak a haverjával
  • The Protector
    #255
    Pedig ez a Pepsi gyerek nem tűnt egy hazug arcnak,de ezek után.....LOL
  • karajjj
    #254
    ittvan ő, csak ide nem mer írni
  • Sickness
    #253
    Azt már tudjuk, hogy Éva ment vissza a Való Villába, de Pepszi hol a búbánatos picsában van már?! Most próbál alkalmazkodni a kinti élethez, ahogy azt javasolták neki? Vett egy angol kiosztású klaviatúrát és próbálja elfelejteni az ékezeteket? Esetleg tuningolja az autóját? Netán lement az Arnold GYM-be és fekve nyom haccázzal?
  • F1ú
    #252
    úgytűnik..
    Akkor most hogy ő kiesett kinek van a legjobb kocsija?