15
  • radam85
    #15
    az első rész vitt mindent!
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Hát, biztos lesz olyan üldözés is, amikor a szegény negyeden hajtanak át...
  • Zolivok
    #13
    annyit ad a plakát h rio de janeiro-ban játszódik v ott is lesz iram.p
  • jamboox
    #12
    Ez lesz a legjobb! Legalábbis az akciót nézve.
  • Bhalage
    #11
    ja es a plakat nemtetszik.
  • Bhalage
    #10
    jo ez a sorozat (persze nem szabad komolyan venni, de kikapcsolodásra tökéletes).
  • tom235
    #9
    Végig csak az első kettőt láttam. A 4.-ből csak részleteket (komkrétan a trailert, meg a gyorsulásos jelenetet, amikor dízel lezúzza az összes csákót a chevelle-el, majd teljesen sértetlenül célba ér vele) jutyubon, de az is elég volt.
  • winnie
    #8
    "Abszolút nem bántáskén, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy erre még tényleg van igény?"

    abszolút nem bántásképp, de hogy a francba nem lenne, amikor te is megnézted mind a 4 részt?
  • Nailyenugysincs
    #7
    Akinek nem tetszik nem nézi meg de én rohadtul várom:D
  • opeca
    #6
    Szerintem nem volt baj az első résszel. A másodikkal sem, bár nekem a harmadik tetszett a legjobban, igaz az teljesen külön szál volt.
  • tom235
    #5
    Abszolút nem bántáskén, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy erre még tényleg van igény?
    Már az első rész is elég nevetséges volt szerintem ,azokkal 10 percig tartó, 50 sebességváltással megtett negyedmérföldes gyorsulásaival. Azóta se javult sokat a színvonal, gyakorlatilag a 4. rész is hasonló volt, csak nem civic-ekkel sztrítrészerkedtek, hanem az 50 éves merevhídas, laprugós benzitemetőkkel, amiknek aztán nagyon jó volt az úttartása (a filmben persze).
  • adler30
    #4
    Ja,teljesen irritáló és ügyefogyott benyomást kelt az ilyen plakát.A végén kiderül hogy valós idejű fotó a filmből
  • IMYke2.0.0.0
    #3
    Nekem meg pont az olyan plakátokból van elegem, amiken az arcok egymás mellett vannak, a szél rózsa minden irányába nézve...

    Példának okádék:

  • dartois83
    #2
    Ötödik sebesség volt a neve az autósiskolának, ahol gimis koromban megszereztem a jogsit, de persze az oktatási stílus nem egyezett a filmbelivel.
    A plakáton lehetett volna még csiszolni: nem igaz, hogy nem tudták volna egy közös fotó erejéig összeterelni a csordát. Bár akkor is olyan lett volna, mint egy sorozat évad-promo beállított színészgárdája.
  • xido
    #1
    Vagy mondjuk plakátra kerültek a régi ismerősök is végre..vagy ilyesmi..első előzetes óta nem hír ez a hír...
    de remélem nem fog a film rovására menni ennyi kulcs karakter egyben..