32
  • lamella
    #32
    Alapvető, hogy minimális aggyal rendelkező ember nem tesz ilyen kijelentést.
  • False
    #31
    Alapvető, hogy minimális aggyal rendelkező ember be sem ül szinkronos filmre!Az már más kérdés hogy a moziban a feliratokat is rendre elkúrják, főleg a heltai olga nevű vagy hogy hívják azt a szerencsétlent, aki hazavágja filmeket mostanában rendszeresen
  • vato loco
    #30
    " nevén nem nevezett babát pedig Ambernek, csak azért, mert a róla szóló híradásban a gyerekrablás kódjának számító "Amber Alert" felirat villogott a képernyőn..."

    Return of the Valhalla Páholy? ^^
  • Mózsi bá
    #29
    Nem 18 éven felülieknek, hanem inkább 5 éven aluliaknak. Tökéletes ostobaság az egész, a visszaváltható műanyag palack többet ér, mint ez az amerikai mocsok. Mert ezt nem lehet visszaváltani, csak a szemétbe dobni.
  • koschwarz
    #28
    igazad van, tényleg nem kellene idiótának tartanom őket :D

    lehet, hogy én sokkal-sokkal többet láttam már ahhoz (én iszonyú sok filmet nézek meg évente), hogy ez a film, vagy ez a jelenete felcsigázzon. szóval inkább csak magasabb lehet az ingerküszöböm, mint ingerszegény, és nekik lehetett eddig ingerszegény, hogy ez is tetszik. összességében is az a véleményem a filmről, ami mintha egy tinédzser fiú lázálmainak megvalósítása lenne: dögös nők, dögös kocsik, dögös(nek szánt) jelenetek, kivégzések, beszólások, amiket én vércikinek tartottam...pont e "korosztálybeli különbség" miatt nem tetszett ennyire, hogy megverte a rossz filmek listáján nálam a hegylakó 2-őt is, ami aztán én tényleg egy bűnrossz filmnek tartok, így a mainstream-ből (nyilván rengeteg b kategóriás film rosszabb még ennél is).
  • kalapos01
    #27
    Egyszerre rémisztően ostoba és vicces, de inkább ostoba, ahogy leidiótázod azt, aki olyasmit lát meg, amit te nem - CSAKIS benne lehet a hiba, más lehetőség fel sem merülhet. Idővel rá fogsz jönni, hogy nem te vagy az univerzum közepe. És majd te is fogsz tapsolni (vagy már tapsoltál, mert a legtöbbeknek nem olyan ingerszegény az életük, hogy ne tapsoljanak valamin) olyasmin, ami mások szerint foshalom. Legyen az zene, könyv, film vagy akármi.

    Az tiszta sor, hogy szerinted trágya a film, sokak szerint az. De az nekem is a "legjobban tetszik", amikor neked az kifejezetten tetszik, ha valakit idiótának tarthatsz.
  • koschwarz
    #26
    a legjobban az tetszett, amikor azt írja az egyik user: a nyitó jelenetnél (mármint amikor már megy az üldözés) hangosan tapsolva, felállva ujjongott, annyira tetszett neki...
    kérdem én: mi a fasz van a nyitójelenetben annyira jó? totálisan semmi különös. mert valakinek 3d-ben lövik szét a karját? vagy mi annyira kibaszott jó abban a jelenetsorban, hogy felállva kellene rajta ujjongani? csak egy idióta ujjong ezen a foshalmon, és még finom voltam.
  • koschwarz
    #25
    én elolvastam, és tökéletesen nem értek egyet velük :D
  • kalapos01
    #24
    Mi abban a talány, ha mást gondolsz, mint a többség? Én is írhatnám, hogy megrendült a hitem az IMDB-ben, mert ez a film ROHADT JÓ, nem csak béna hatos. De, ha arra jársz, akkor egyszerűbb elolvasnod, hogy mit írnak azok, akik szerint jó a film, nem?
  • koschwarz
    #23
    az imdb-n elolvashatod a részletes user review-mat is. nem akarok erre a szarkupacra már több időt és ujjhegybőrt fecsérelni, csak megláttam itt a cikket...és az imdb még talán most is 6 fölötti az átlaga, ami számomra az egyik legnagyobb talány, és ilyen szempontból megrendült a hitem egy kicsit az imdb-ben is. ez a film egyszerűen ROSSZ.
  • blabla123
    #22
    Na még egy indok arra amiért jobban irritál Nicolas Cage :D Pedig a fegyvernepper bejött és jól indult a karrierje a Las Vegas Végállomással is :P
  • adler30
    #21
    Na maj jó kikölcsönzőm valamejik torrentrő.
  • kalapos01
    #20
    Dehogy kár, külön jó!
  • Szolnokboy1
    #19
    a csajokra bukik amber, nagy kár. :(
  • Bhalage
    #18
    amber heard <3
  • kalapos01
    #17
    Nekem meló sem kellett, tényleg nagyon jó lett. Nem is értem, miért merül fel valakiben, hogy nem fasza film.
  • Wittgen
    #16
    Szerintem oltári jó volt, főleg úgy, hogy egész heti meló után péntek esete néztem meg. Néha ennyi is elég a jó kikapcsolódáshoz, most az volt.
  • Kornan
    #15
    Pár vicces Nicolas Cage video:
    http://www.youtube.com/watch?v=eExfV_xKaiM
    http://www.youtube.com/watch?v=xP1-oquwoL8
  • cateran
    #14
    A film nem tudom milyen,a trailer megtekintese utan kapasbol a "letolteni se" kategoriaban landolt..Cage amugy sem a szivem csucske (1 film sem ugrik be tole,amiben jelentosen domboritott volna....)
  • Mózsi bá
    #12
    Ez a filmnek nevezett semmi színtiszta amerikai mocsok. Egyszerű szemét.
  • Zoliz
    #11
    Kössz. Jobb vagy mint a IMDB.
  • koschwarz
    #10
    évek óta nem láttam ennyire pocsék filmet. minden téren az.
  • pauly
    #9
  • nimfas
    #8
    Az egész filmben a Prison Break-es "Alexander Mahone" ügynök ért valamit, lejátszotta Cage-et :-D
  • viizo
    #6
    big thanx ezért: The Raveonettes You Want The Candy

    mióta láttam a moziban a filmet, ezt a zenét kerestem
  • zetortraktor
    #5
    Épp ez a lényeg, hiszen így a vicces. A tükör amúgy is golyós lenne.
  • duke
    #4
    Ez egy teljesen ertelmetlen semmit mondo faszsag. Erthetetlen, ertelmetlen, unalmas.
  • PetiX87
    #3
    szereplők:
    Nicolas Cage haja (Milton haja)
    wtf
  • asdasdasd
    #2
    Vacak volt, nem csoda a bukta.
    A Shoot'em up meg jó volt.
  • bvalek2
    #1
    Nicolas Cage ismét bebizonyítja, hogy nagyobbak a tökei, mint bárki másnak Hollywoodban.

    Mi a film témája, reality show a nemibeteg-gondozóban?

    Angolban szokták ezt mondani a belevaló legényekre, ott oké, de a magyar tükörfordítás elég nevetségesen hangzik...