993
A Viasat3 startégiai valóságshowja.
  • Austin Bailey
    #913
    eddig sem nagyon értekeztünk
  • OptimusPrime
    #912
    Basszus, kedd van már és nincs ÉH a műsorújságban! :(
    Min fogunk esténként értekezni?
  • Zs0lt1
    #911
    Mikor az éden hotel 2 helyét mutatta be valamelyik producer, akkor mondták, hogy ha lesz harmadik rész, akkor ugyanott lesz, mint a második :-)
  • Steve Downie
    #910
    Nekem is tetszik eddig mindkét klipjük, de ugye csak azért, mert ismerjük őket :) Amúgy kapnak hideget, meleget, a legtöbb ember számára csak egy újabb nyálas sz*r az egész.
  • N o N a m e
    #909
    Éden Levinek és Aranypart Ádámnak megjelent a klipje:


    szerintem nagyon nagy! :))
  • ascii
    #908
    nah, én most néztem meg a döntőt.
    örülök, h ők nyerték meg, ennek így kellett lennie.
    hiper meg rozsomák egy fillért nem érdemelt.
    volt valami, h közönségtalálkozón kifütyülték anikót?
    van rá link?
  • Zeraa
    #907
    pff xD látszott a ráncain h megélt már pár nyarat
  • OptimusPrime
    #906
    Anyait kaphatott volna, ott volt a Keresztes Ildikó hasonmás. :D
    Amúgy az egy 40 év körüli "csaj", jól tippeltünk itt anno, kollégám cimborájának a volt neje! :)
  • Zeraa
    #905
    ez tényleg alkesz.... bróker? na neeeee vicc ez a taknyos kölyök,hiányzik neki az atyai nyakleves...
  • Steve Downie
    #904
    A blikk hozza a szennylapokhoz méltó színvonalat, Máté meg hatalmas :D
  • OptimusPrime
    #903
    Milyen diszkriminálás már, Fater is 35 éves volt és bekerült, itt meg "ha még nem vagy 35" szerepel, mint felső korhatár. Na akkor, hogy is van ez? 34 évesen és 364 naposan még lehet van esély bekerülni?
  • OptimusPrime
    #902
    Nyilván a kassai Lunik 9 vagy az ózdi Hétes telepen fog játszódni...
  • ressy14
    #901
    A mostaniak ha jól tudom október-november tájékán voltak kint. De nem biztos.
  • ml85ml
    #900
    bár júni 30 a határidő gondolom ősszel/télen már forogni fog.
  • ml85ml
    #899
    tudom ez a baj. akárhova nem akarok menni :D
  • ressy14
    #898
    Azt nem tudom hol lesz, de lehet már rá jelentkezni:

    Éden Hotel 3 jelentkezés
  • ml85ml
    #897
    ÉH3-ról van infotok? lesz? casting mikor lesz? ha thaiföldön játszódik akkor megyek:D
  • Afe
    #896
    Valószínüleg csak nekünk volt hétvége, nekik nem, tehát amit nálunk hétfőn mutattak, az valójában még csak péntek volt. Ha visszaemlékszel a hétfői összefoglalókban csak egy nap esemény volt, a párválasztó utáni események. Szerintem náluk folyamatosan 4 naponta hullottak az emberek, csak nekünk tűnt egy teljes hétnek. Forgatási költség szempontjából se érné meg "üres" napokat ott tölteni.
  • Darthmushroom
    #895
    am a legviccesebb a döntőbe az volt h Anikó mögé az ég világon senki se akart beállni :D mekkora pofára esés volt, ő azt hitte h fuhh de szimpatikus mindenkinek :D
  • Rash87
    #894
    Győzött az igazság :D
  • gduck
    #893
    Ezzel Edina csak jól járt, ilyen szeszkazánnál oszt sokra ment volna :D
  • OptimusPrime
    #892
    És nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy a legnagyobb nyertes Máté, aki nemcsak, hogy rajt-cél győzelemmel vitte ezt végig, de nyaralt Mexikóban másfél hónapot, magába bolonditott egy csajt, azt, amikor lehetett levarrta, minden este egy vidéki kiskocsma forgalmát leöntötte a torkán és mindezért még 12,5 milliót is hazahozott. Az élet császára, komolyan! :-) Felmondok a munkahelyen, elmegyek EH3 lakónak, ha lesz..., már az utazás megéri! ;-)
  • eLiXir
    #891
    szép volt a vége, így megérdemli mindkettő
  • Austin Bailey
    #890
    Én nagyon örülök neki, hogy az Edina nyert pénzt, és ezt tényleg Alíznak köszönheti, aki így végigélhetett egy olyan finálét, ami tényleg happy end
  • Steve Downie
    #889
    Azért valljuk be, erre nem sokan számítottunk :) Még a taktikai isten Ádám is azt jósolta, hogy Máté eldobja a gömböt :) Jó látni, hogy ilyen is van, grat nekik!
  • OptimusPrime
    #888
    Semmi gond, láttuk Mátét a Westendnél egy harmadik csajt ölelgetve, aki sem Edina, sem pedig a Keresztes Ildikó hasonmásverseny győztese nem volt.
  • wesker24
    #887
    Szóval hiába nyerte meg Máté és Edina az Éden Hotel 2-öt amint vége lett a játéknak Máté azonnal dobta Edinát és kijelentette hogy csak a pénz miatt taktikából volt Edinával igy 12,5 millával a zsebében távozott viszont a barátnője is szakított vele mikor rájött mit műveltek Edinával !
  • gduck
    #886
    Persze és minden héten a maradék 3 napban hibernálták őket? :D
    Vagy ezek szerint akkor csak 7 hétig tartott a forgatás? Ők 12 hétről beszéltek!

    UI: grat Máté+Edina. Bár ez a széria sokkal rosszabb volt mint az első. Ott olyan drámák voltak, hogy csak ámultam. Itt meg legyintésre hullottak a játékosok!
  • kozi001
    #885
    Úgy tűnik Anikó üres kézzel repül haza.,

    Én nem vagyok oda Mátéért, de korrekt volt h ő legalább végigvitte...
  • Tomy Lee
    #884
    Edina+Máté.Felezték a 25 millát
  • jackoneill90
    #883
    Ki nyerte?
  • OptimusPrime
    #882
    Na, akárhogy is ez nem volt egyszerű, én 20-nál dobtam volna, gyenge vagyok ez van! :D Bár Máté kijelentése, hogy nem adok senkinek sem pénzt a beállásért már mintha előre vetítette volna, hogy egy paktum része az lesz, hogy a támogatóknak egy forintot se osszanak le a nyereményalapból. :)
    Lehet nem érdemelte meg igazán egyik sem, de ezt a végjátékot szépen játszották.
  • Tomy Lee
    #881
    Jól csinálták azért grat nekik:)
    Ez így korrekt volt tőlük.
  • Casillas
    #880
    Dehogynem, most megy :D
    Egyébként én fordítva csináltam volna, egymással szemben állva, és egymás felé közeledve egyre nagyobb összegnél.
  • jackoneill90
    #879
    Nem ma van az utolsó rész?
  • Casillas
    #878
    Anikó egyértelmű, hogy ledobta volna, ne viccelj. Még ha Leventével áll ott, akkor is, nemhogy Rolanddal.
  • Casillas
    #877
    de csak hétfőtől csütörtökig van műsor, 12*4=48 :D
  • Belkar
    #876
    Azért arra kíváncsi lettem volna hogy Anikó elejti-e a gömböt azok után hogy csak Rolandnak köszönhette volna a döntőbe jutást... de ez már soha nem derül ki :D

    Azért az is érdekes lesz hogy kibírja-e a Máté-Edina páros a végéig. Azt gondolom Máté tutira elejti 20 millánál :D
  • wesker24
    #875
    Edina ezt elbasztad hajrá Roland ! XD
  • Tomy Lee
    #874
    Hajrá Roland+Anikó!!