2160
  • tonyr #1040
    szintlépés megvan, csak progres bar-t nem látom h mikor is érem el a köv szintet...
    nade a nevemet nem tudom átirni, csak az arcom modositani... elöször engedte... rámentem és átirtam a nevem de ua-ra ami a belépö nevem, lehet h ettöl zavarodott meg ?
  • tonyr #1039
    na lenne pár kérdésem, elöre is köszi válaszokat... :)
    - hogyan tudok érmét szerezni: buszjegyre kéne...
    - a korházban felül van egy piroshaju vki, akit tudok cibálni de sehova se engedi rakni
    - mikor lépek szintet ?
    - hogyan lesznek betegeim azon kivül hogy fél orákra elküldöm dokimat toloszékkel cirkálni városba ?
  • TomBond
    #1038
    Ha kérdéses van ne fogd vissza magad!
  • SitatiS
    #1037
    válasz erre | #1032
  • tonyr #1036
    hello ... még nem értek mindent de küzdök :D
  • TomBond
    #1035
    Pedig ott kell! Van egy olyan rész hogy "doktornév". Belekattintasz és át tudod írni bármire.

    Sok sikert és hajrá!
  • SitatiS
    #1034
    Játékosprofil megjelenítése
    A profilodat az irattartótól jobbra találod. Itt változtathatsz doktornevet, e-mail címet és jelszót, vagy visszaállíthatod a fiókodat kezdőértékekre (tehát újrakezdheted a játékot). Itt tudod a regisztrációdat is törölni. Ezen műveletek mindegyikét az aktuális jelszavaddal kell megerősítened. Vigyázat, ha a fiókodat törlöd, az upjers-csapat sem lesz képes azt újra megnyitni a számodra!
    Ezen túl a profilodban kialakíthatod a saját egyedi profilképedet, megnézheted a profillapodat, dönthetsz arról, hogy ez nyilvános legyen vagy ne, és azt is meghatározhatod, hogy szeretnéd-e megkapni az összes játékoztató üzenetet, vagy nem (ha beteszed a pipát, az az "igen"). Ha a "mentésre" kattintasz, a beállítások tárolásra kerülnek.

    Pedig engedi módosítani a nevet,csak kéri a jelszót :)
  • Maximus4
    #1033
  • tonyr #1032
    hali...
    igen de ha odakatt akkor csak az arcomat engedi modositani.. a nevet elöször engedte, de most már nem, hiába jelentkezek ki ill ujra be...
  • SitatiS
    #1031
    Üdv!
    Jobb oldalon fent látnod kell egy emberi fejet,itt tudod átírni a neved
  • tonyr #1030
    hali, én most tesztelem a game-t :D
    hogy tudom átirni a nevem ? egyszer már átirtam, de nem foadta el, talán mert ua-t adtam meg mint ami a belépönevem...
    ill majd belépek az SG-s kamarába, ha bejövös a game :)
  • Gólya #1029
    nem értettél...én csak annyit akartam, hogy amit Tuvok írt ("ha rávittem a betegre az egeret, mutatta milyen betegsége van, meg a gyógyszert ha rávittem simán elfogadta"), az nem kapcsolódik prém.tagsághoz

    tehát nekem semmi bajom, tudom hogy öt helyiség után lehet időlegesen prém.tagsághoz jutni:)
  • wesker24
    #1028
    Nem Lvl 5-nek kell lenni hanem 5 helyiséget kell lerakni !

    Mint irtad neked csak 4 van ! Én leraktam 3 rendelöt és 2 röntgent és akkor kaptam premiumot !

    Rakj le még egy helyiséget és te is megfogod kapni !
  • Gólya #1027
    bocs, hogy újoncként belevauvau, de...
    négy helyiségem van, 5. szinten vagyok és semmi prémiumtagság vagy ilyesmi, de ha rákatt a betegre, láthatóak a betegségei (igaz a rendelőben minden kikezelt betegség után vissza kell pakolni az ágyra) és a gyógyszereket is elfogadja
    tehát azt nem gondolnám, hogy a kórságok megmutatása prém.tagsághoz kapcsolódna...

    vagy nem értettem jól valamit?
  • wesker24
    #1026
    Persze miután leraktad az 5 helyiséget ajándékba kaptál asszem 2 hetes premium tagságot!

    Utána visszaáll minden alap helyzetbe amielég macerás !

    Azt meg nem tudom mikor kapunk ujra !
  • Tuvok #1025
    Ja hogy elő se kellett fizetni ? És mikor kapok újra ? :D
    Ahogy nézem már egy adott szobában gyógyított betegségeket se csinálja meg egymás után, egyesével kell vissza-visszapakolni a beteget . Hát ez így elég ganaj .
  • wesker24
    #1024
    Pedig amit leirtál az a premium tagságelönyei voltak !

    Ha leraktál 5 helyiséget akkor automatikusan premium tagságot kapsz !
  • Tuvok #1023
    Eddig se volt .
  • wesker24
    #1022
    Az hogy lejárt a premium tagságod és visszaállt minden az alap állásba !
  • Tuvok #1021
    Eddig ha rávittem a betegre az egeret, mutatta milyen betegsége van, meg a gyógyszert ha rávittem simán elfogadta, most előbbinél már nem jön be a kis ablak, utóbbinál meg azt írja próbáljam másik gyógyszerrel, pedig jót húzok rá .
    Mi a fene lelte ezt ?
  • SitatiS
    #1020
    Neked is!
  • Ármány
    #1019
    köszike
    jó éjt
  • SitatiS
    #1018
    Én pedig írtam az illetékesnek!
  • Ármány
    #1017
    Ok... már írtam is egy tökéletes levelet...
  • SitatiS
    #1016
    SG Doctor's [SG.]
  • Ármány
    #1015
    Hmmm.. és melyik az a kamara ahova most hívtak meg?!
  • SitatiS
    #1014

    A földszinten a portán tekintheted meg a bejegyzett orvosi kamarák listáját. Kattints a annak a kamarának a nevére, amely számodra érdekesen hangzik, így tekintheted meg a kiválasztott kamara bemutatkozó oldalát. Láthatod a kamara rövid bemutatkozását, alapítási dátumát, taglistáját, és ha szeretnél, itt jelentkezhetsz a kamarába. Ehhez kattints a "Jelentkezés" gombra.
  • Ármány
    #1013
    Csak adj utasítást, hogy Kamara épülete után mit válasszak.
  • SitatiS
    #1012
    Akkor hajrá!
  • Ármány
    #1011
    Naná.... köszi a meghívást
  • SitatiS
    #1010
  • Ármány
    #1009
    Kamarába???
  • SitatiS
    #1008
    Szépen haladsz a játékkal,nem akarsz hozzánk belépni?
  • Ármány
    #1007
    Kösz a tanácsot... Már rájöttem, jó sokat kértem ám érte anno..
  • SitatiS
    #1006
    Picit add olcsóbban,és elviszik a betegeid
  • Ármány
    #1005
    Oh.... köszönöm. Hogy én ezt miért nem láttam meg?!
  • SitatiS
    #1004
    Szia!
    Belépsz a börzére,és ott mutassa csak a sajátot,aztán KILL-el visszarakja hozzád:)
  • Ármány
    #1003
    Halihó!!!! Börzére küldtem betegeket három napja, de senki sem akarja őket meggyógyítani. Szóval azóta ott ülnek a váróban...
    Hogy tudom visszahívni őket. Üdv.: Dr. Pajetyka Kende
  • Martinez01
    #1002
    thx
  • TomBond
    #1001
    Grat!