2160
  • TomBond
    #1080
    Inkább még egyet!
  • tonyr #1079
    én is igyekszem bár nemrég kezdtem, de probálok minden nap minden beteget ellátni...
    ill mi éri meg jobban h gyorsabb legyen a gyogyitás törés-ügyileg: fejleszteni a röntgenszobát vagy venni még1et ?
  • Maximus4
    #1078
    Úgy bizony:)
  • Revans85
    #1077
    Mert annyira jók vagyunk :DDD
  • Maximus4
    #1076
    Gyerekek!Olyan előtt van a kamaránk pontban ahol 39 taggal többen vannak:)
  • Gólya #1075
    kösz - én hülye a patikában meg a gyógyszer nagykerben kerestem:)
    de ezentúl még az egérlyukat is megnézem:)
  • wesker24
    #1074
    Az elefántfülesédeshez egérfülkúp kell !

    És az csak Törjelábadon van a netkávézóban !

    Mivel ma szerda van ingyenes buszjárat van ma ugy ott bevásárolhatsz annyit hogy kitarts szombatig !
  • Gólya #1073
    mondjátok...az elefántfülesedéshez hol találok gyógyszert?
    vagy egyszerűen fejleszteni kell? de ami nincs, azt is lehet fejleszteni?
  • Maximus4
    #1072
  • TomBond
    #1071
    Szerintem kár lenne feladni. Havi szinten kb 1000 Ft a prémium. Én egyenlőre rászánom. Másra is elmenne annyi.
  • Broafka
    #1070
    az a baj hogy prémium tagság nélkül ez a játék iszonyat időigényes. A fene se fog óránként visszanézni hogy ismét berakja az ember a pácienst ugyanoda. Miután lejár (holnapután) én tuti abbahagyom a játékot! Van ennél nekem jobb dolgom is :-/
  • szjuca
    #1069
    Lejárt a prémiumtagságoooooooooooooooooooom. :-(

  • tonyr #1068
    aha 2es szintu voltam akkor eze nem lattam... koszi most ma van :)
  • SitatiS
    #1067
    Betegágy
    Szint: Katétercserélő (3)
    Ár: 150,00 hT / 0 érme
    Méretek: 1 * 3 mező
    Itt pihenhetnek a betegeid két kezelés között, illetve itt gondoskodhat róluk a nővér. Ez elégedettebbé teszi őket, így bőkezűbben fizetnek az ellátásért.

    Ahol kapható-Építésziroda:
    Itt vásárolhatod meg a szintállásod szerint elérhető helyiségek tervrajzait.
  • tonyr #1066
    hmm átmentem a busszal törjelábosba vagy hova, de ágyat nem tudok venni.. (pénz van rá de h hol kell...)
    gondolom nagyobb szinten lehet, tök jo h egy buszjegyemnek annyi, nade majd szerdán átruccanok ingyébe :D
  • tonyr #1065
    aha.. akkor szerdán elkoccolok oda.. és ha tudok akkor veszek vmi jármüvet is h ne a buszra kelljen várnom... ill veszek betegágyakat is, me most lassan aludni kéne de a betegek várnak még pár vizsgálatra :D köszi mindent :)

    @Revans85
    köszi akkor megbecsülöm a növérkéimet :P
  • Maximus4
    #1064
    Persze,hogy lehet.Szerdán és szombaton ingyen utazhatsz (ha nincs buszjegyed vagy járműved) Törjelábodra és ott tudsz venni 150 hT-ért,összesen 12 darabot.
  • Revans85
    #1063
    Szia!

    Összesen 12 ágyat vehetsz, és egyszerre akár minden ágyhoz hívhatsz nővérkét. Mindig a tieid lesznek :D
  • tonyr #1062
    aha értem köszi ! amugy lehet majd több betegágyam ? ill a növérke mindig az enyém lesz ? :D
  • Maximus4
    #1061
    A max árat kapod,azaz,ha rákattintasz a betegre a jobb oldali összeget kapod meg.Ha nem csinálod a miniket akkor a kettő közöttit.
  • tonyr #1060
    aha értem, köszi, azt hittem ez is érmébe azaz pénzbe kerül... és akkor igy többet perkál majd a beteg ha jol gondolom... köszi hlp-et :D
  • Maximus4
    #1059
    A 2. oldalra menj a betegnél (kék nyíl) és ott van a 4 minikezelés.
  • tonyr #1058
    aha... értem... be is dobtam a penész-szörny-nevelö hobbis lánykát a betegágyba aludni... igy nem unatkozik a vároban ? vagy mi értelme a betegágynak ? ill lehet majd többet is venni ? lenne még hely az ágyikoknak :)
  • Maximus4
    #1057
    A betegágyakat ne felejtsd el!Ha megcsináltad a 4 minikezelést akkor max pénzt kapsz és 100% elégedettséggel távozik a beteg:)
  • tonyr #1056
    na most jöttem rá:
    h nem egy dokim van csak... egy elment a kisirt szemekhez h vigaszt nyujtson, másik a megvett betegnek az orrát drotkefézi, 3. dokim meg röntgenez 1000el :D:D:D
  • tonyr #1055
    okés köszi.. nyomatom öket :D
  • Gólya #1054
    hááát...

    a garázsban kapsz napi 8 feladatot, ezek mindegyike hoz még egy plusz beteget - már az első szinttől, ha jól emlékszem...egyébként még csak az 5. szinten vagyok
  • tonyr #1053
    köszi :)
  • TomBond
    #1052
    Minden nap kapsz x számú beteget (ez függ a szinttől ahol vagy, és a kórházad komfortjától). Ezen kívül van lehetőséged napi 8 küldetésre (amit a tolószékeddel tudsz megcsinálni a városban).
  • tonyr #1051
    késöbb lehet de én még csak a 2. szinten vagyok.. megépült a röntgenszoba is... de... nem birnak elesni a aprkban a népek :D
  • Gólya #1050
    hát nem tudom...akkor nálam valami "betegmágnes" van, ami vonzza őket? egyszerűen nem győzöm...
  • tonyr #1049
    aha... a garázsbol elinditom azt ha visszatér akkor lesz egy beteg is a korházban aki hallott szupertettemröl :D
    igen nekem is ott ücsörögtek a vároban de elfogytak és nem jöttek ujabbak.. csak mikor szintet léptem...
  • Gólya #1048
    az utolsót nem értem...hogy küldöd el a dokit és milyen tolószékkel? ami a garázsban van?
    én is most kezdtem, azért kérdezek:)

    egyébként nekem nem kell sehova mennem - ott ülnek sorban a betegek a váróban - néha benézek a "garázsba", megkapom a napi feladatokat, még az is hoz néhány beteget a konyhára
  • TomBond
    #1047
    Szóval akkor mi is a kérdés? :-D
  • tonyr #1046
    jaaa hát persze :D sütit arcomba ne böngészömbe :D
  • Maximus4
    #1045
    Mit is szoktak mondani ilyenkor valamelyik másik böngészős játéknál?Töröld a sütiket:)
  • SitatiS
    #1044
    Nem gond,de én speciel szinte csak onnan ismertem meg a játékot,nekem sokat segített+ a fórum
  • tonyr #1043
    okés bocsi tul gyors tettem fel kérdéseim :)
  • SitatiS
    #1042
    Ajánlanám rágd át magad jó párszor a súgón,nagyon sokat segít
  • tonyr #1041
    okés piroshajas a takarito :D