2160
  • Martinez01
    #1000
    Üdv Kollégák!
    Jóhír : Gratulálunk, az új rangod: Portás ( 5 )!
    Rosszhír : Mindjárt itt a hétfő...:S
    Nemhaltam meg:D csak a portás rangon dolgoztam:)
    Üdv!
  • TomBond
    #999
    Pár nap múlva meglesz a pénz rá... :-D

    Napi 5-6 ezret meg lehet keresni.
  • SitatiS
    #998
    A mai "étlap":))

    Név Max. Börze ár
    Jákberényi Bocsárd 222,55 hT 175,00 hT
    Pacsal Xenodiké 335,50 hT 260,00 hT
    Gablencs Bíbor 104,66 hT 80,00 hT
    Nyélényi Mercédesz 120,15 hT 90,00 hT
    Gömböcös Omár 387,29 hT 300,00 hT
    Tataján Ada 104,11 hT 80,00 hT
    Csendán Karla 87,65 hT 70,00 hT
    Horpácska Girót 68,92 hT 50,00 hT
    Terebély Zaránd 278,98 hT 220,00 hT
    Tacsócs Lolita 164,57 hT 130,00 hT
  • Maximus4
    #997
    Én a helyedben tuti vártam volna még pár napot.Mi lesz ha az EKG-ra nagyobb szükséged lesz?
  • TomBond
    #996
    Nem tudom kié volt, de először a saját kamarában szoktam szétnézni. ;-)

    Úgy döntöttem, hogy csak megépítem a 3. ortopédiát.
  • Joybull
    #995
    Talán pont az enyém volt
  • Maximus4
    #994
    Én csak az olyanokat szoktam megvenni:)
  • TomBond
    #993
    Értem én hogy mit mondasz. Ma nekem is sok "bolond" volt (van). Én minden nap börzézek. Ezért írtam, hogy van olyan beteg akin akár 100 hT-t is lehet keresni.
  • Maximus4
    #992
    Az lehet,de én arra akartam kilyukadni,hogy van olyan nap amikor az ortopédiám teljesen kihasználatlan.A 16 betegből jó ha 2 vár oda.Másnap meg sorba kell őket ültetni és örülök ha estére végzek velük:)
    Ma rengeteg pszichoterápiás páciensem volt,de 2 óra és mára befejezem,aztán vagy börzézek vagy nem:)
  • TomBond
    #991
    Igen de a börzén jó boltot lehet csinálni az ortopédiás betegekkel. Ezért gondolkodom erősen.
  • Maximus4
    #990
    Én sem tudom,hogy mit kellene vennem:(
    Tényleg az aznapi betegek válogatják a kihasználtságot.
  • TomBond
    #989
    Jelenleg azon agyalok, hogy érdemes-e egy 3. ortopédiát építenem. A pénz megvan rá, és szépen lehet keresni a betegekkel is. Van olyan ortopéd beteg akivel a börzén is akár 100 hT-t lehet keresni. Úgyhogy nem tudom mi tévő legyek. :-S
  • TomBond
    #988
    Hát ja!

    De az még soká van. Remélem meglesz addig a pénz! :-)
  • Maximus4
    #987
    Azért a 11. szinten a műtő 75ezer pénzért nem kicsit sok:(
  • Maximus4
    #986
  • TomBond
    #985
    Jelentem a Tisztelt Egybegyűlteknek!

    Elértem a 10-es szintet! alig 6 óra múlva már kész is az EKG/EEG-m!

    :-D
  • Maximus4
    #984
    Én is általában 4db farmot viszek egyszerre minden nap,néha nagyon elegem van nekem is,de ez van:)
    Közben itt van ez,a Shakes,6 karakterrel,szóval bőven sok:)Remélem nem mostanában fogják magyarítani pl. az éttermes kapit,mert akkor megőrülök:D
  • Gólya #983
    általában ha belefogok valamibe, nem nagyon futamodok meg...persze van olyan játék, amit időnként felfüggesztek, de azzal nincs emiatt gond

    most hogy egyedül csináltam kettőnk farmjait, néha már a pokolba kívántam, de egyszerűen nem bírtam megállni, hogy ne keljek fel reggel és tegyem rendbe őket, mielőtt útnak indulok - pedig sokszor már tényleg iszonyú fáradt voltam

    egyelőre jókat vigyorgok a nyavalyák elnevezésein - már a család is itt somolyog körülöttem, mert persze ha felröhögök, akkor mindjárt tudni akarják, mi van:D
    még nem nagyon tudok mit mondani...kell még egy kis idő...
  • Maximus4
    #982
    Majd vegyél egy járgányt Törjelábod-on,mert azzal nem kell megvárni az ingyen buszjáratot.Utazhatsz korlátlanul.Persze ez nem érmébe kerül csak eszembe jutott:D

    Amúgy,hogy tetszik?Remélem maradsz a játékban és nem fogod abbahagyni
  • Gólya #981
    igyekszem
    egyelőre ülök rajta, mint kotlós a tojáson - még most nem tudom igazán eldönteni, mire lenne célszerű (azt hiszem, most még semmire:D)
  • Maximus4
    #980
    Az igen!Ha nem akarod publikusan leírhatod PM-ben,persze ha akarsz róla beszélni:)
  • SitatiS
    #979
    Bárkinek lehet,nem személyhez kötött a téma!;)
    Nekem majd kb 2 év múlva lesz ilyen nagymértékű változás,új város,új meló,új otthon:)

    #971:Grat!
    Az érmékkel gazdálkodj okosan!
  • Maximus4
    #978
    Átutalással egy 1000-es és megvan az 1 havi prémium.
  • wesker24
    #977
    Nah vazee ! A kis ravasz ! xD

    Naná hogy megérdemlik!
  • Maximus4
    #976
    Mondjam azt,hogy ingyen volt?:D Telefonáltam a céges telefonról:D Megérdemlik:)
  • wesker24
    #975
    Grat jó neked és mennyibe került ?
  • Maximus4
    #974
    Én már aktiváltam múlt héten 1 havisat:)
  • wesker24
    #973
    2 hét ingyen tagság ! Nekemma reggel járt le és megint visszaállt minden a régibe sajnos !
  • Maximus4
    #972
    Fogsz is:)Jól jön az,ha prémium akarsz lenni.Jut eszembe.Ha leteszed az 5. rendelődet,akkor 2 vagy 3 hét (már nem emlékszem)ingyen tagságot kapsz.
  • Gólya #971
    jeee...találtam az egyik szemétkupac alatt 5 érmét, a másik alatt 100 hT-t - meg még az elején az egyik alatt 3 buszjegyet...:))
  • Maximus4
    #970
    Talán ebben a hónapban,vagy a következőben lesz radikális változás.Új munkahely,de azt hiszem ez csak álom marad,mert nekem nem lehet ekkora szerencsém:)
  • SitatiS
    #969
    Elhiszem,más lehetőség?:)
  • Maximus4
    #968
    Elhiszed ha azt mondom,hogy nem érdekel?Annyira szarul érzem már magam ott,hogy az kibírhatatlan:(
  • SitatiS
    #967
    Nézd a jobb oldalát fizetik a túlórát:))
  • Maximus4
    #966
    Nem.A héten délutános vagyok és ma,az éjszakás elment szabira.Ha áttudják szervezni a munkákat,hogy ne maradjon éjszakára,akkor csak délutánra megyek,ha nem,akkor azt be...ptam:(
  • SitatiS
    #965

    Kötetlen munkaidő vagy mi?
  • Maximus4
    #964
    Valószínű,hogy reggel 6-ig:(
  • SitatiS
    #963
    Az sem jobb..
    Este 6-ra kel menned,akkor meddig?
  • Maximus4
    #962
    Én meg telefonra várok,hogy délután 2,vagy este 6:(
  • SitatiS
    #961
    1-2 óra,és lépek melóba
    Most nézem még nem végeztem a Vásárhelyiekkel,3 beteg még jön a mai nap onnan.
    Ma szerzett piaci tapasztalataim:nem akarták megvenni az ultrahang/ortopédiás betegeim,de ha 60-80 hT árrést hagytam,már le is csaptak rá,a rendelős/röntgenes betegek még minimum ár felett(kb 20-50 hT árréssel)is,simán elkeltek