2160
  • prudy044
    #2120
    Be kell spejzolni a leégéses betegeket!
    Én úgy szoktam, hogy 1 ht ért átutalom a loncsinak! Megkérem, hogy ne Fogadja el!
    Volt, hogy 30 beteget is tudtam így tárolni! aztán este ha nem tudom megcsinálni, akkor eladogatom őket!
  • TomBond
    #2119
    Sajnos még nem. Van egy gyanúm, de nem tudom bizonyítani.

    Az agyakról én is leálltam, mert nem sokan vagyunk aki ad is bele. Így tényleg nincs értelme. A pénz meg egyébként is kell a rendelőre. Ma lesz 3 olyan vízágyas betegem akiket nem tudok meggyógyítani eladni meg nem akarom.
  • prudy044
    #2118
    Apropó: Kiderült már, hogy ki törte fel az oldaladat?
  • prudy044
    #2117
    Én arra gondoltam, hogy megszerzem az összes megszerezhető termet és akkor joccakát a kapinak! Utána már nem lenne túl izgis!
    Az agygyüjtésről leszoktam, mert nem látom értelmét!

    Addigra ugyis vissza kell mennem dolgozni!
    Már ha valaha felveszik a lányomat a bölcsibe!

  • TomBond
    #2116
    Gratulálok!

    Nem tudom hogyan jutottál el oda. Én még most küzdök azzal hogy legyen legalább még egy trópusi gyógyászatom.

    Nekem is nagyon unalmas és gondolkozom hogy abbahagyom.
  • prudy044
    #2115
    Gyerekek!
    Szintet ugrottam!
    Torokszirupfőző lettem!
    Hihetetlen, hogy már 4 250 000 pontom van! Nem gondoltam volna, hogy valaha lesz ennyi!
    Bár mostanában egy kicsit uncsi a játék!
  • marsu
    #2114
    Kösz az infót, ezen már én is gondolkodtam, de akkor nem veszek.

    A kezem köszöni jól van, egyszer csak begyógyul.
  • TomBond
    #2113
    Marsu!

    Hogy van a kezed?

    Találtál "rendes" doktort?

  • TomBond
    #2112
    Ma nem kicsit szívtam! Vettem még egy betegfoglalkoztatót, hogy a 10 beteg helyett 20 beteget tudjak börzére küldeni. Gondoltam én ez így működik! Erre maradt a 10 beteg! Nem úgy van hogy 2 helységbe kétszer annyi embert tudok beküldeni?
  • marsu
    #2111
    6cm hosszú, 1 cm mély!
  • marsu
    #2110
    az az igazság, hogy én sem értem, mi történt pontosan, a bal kezembe fogtam, egy műanyagot abból akartam levágni egy darabot, és így sikerült.
  • wesker24
    #2109
    Elvágtad ezt meg mi lötte ez nem egy szimpla elvágásnak tünik hanem elég mély vágásnak !
  • Maximus4
    #2108
    Mi a francot csináltál?Mindjárt rosszul leszek:(
  • marsu
    #2107
    Jaj szegény kezem, sajnos elvágtam ma a Kezemet, ki vállalja a gyógyítását???
  • marsu
    #2106
    Semmi baj sincsen!
    De jó lenne a végére járni, hogy ki volt!

    Most néztem, hogy minden egyes adományozott agyat stb visszakaptam!
    mindenből legalább 300 db van!

    Várjunk még egy kicsit!
    Lehet, hogy írni fog az,aki ezt intézte!
    Ennyi agy mindenkinek jól jön! Gondolom majd megpróbál becsábítani!
  • TomBond
    #2105
    Na jó! De ha neked is azt írta hogy én raktalak ki akkor lehet nekik is azt írta.

    A jelszavam megváltoztattam minden esetre.
    Ez engem nagyon kényelmetlenül érint úgyhogy ha van rá lehetőség akkor lemondanék a helyettesi posztomról és átadnám valaki másnak.

    ...és még egyszer bocsánatot kérek!
  • marsu
    #2104
    szerintem jelezni kéne a kapi fele, hogy vki partizánkodik!
  • marsu
    #2103
    Én is meglepődtem! Kb 40-en voltunk!
    Lehet, hogy valaki kidobálta a tagjainkat?
  • TomBond
    #2102
    Ez engem is meglep!

    Nem tudom mi lehet! Mindenesetre jelszót cserélek!

    Bocsánat a kellemetlenségért!
  • TomBond
    #2101
    Mondjuk az is érdekes hogy már csak 17-en vagyunk a kamarában!
  • marsu
    #2100
    Most kaptam egy üzenetet a Kapiban:

    Dr. TomBond úgy döntött, hogy elbocsátanak téged a(z) SG Doctor's kamara tagjai közül! Ez az üzenet arról tájékoztat, hogy a tagságod sajnos megszűnt.

    Nem értem!
  • Maximus4
    #2099
    Micsoda?
  • TomBond
    #2098
    Tényleg nem vagy a tagok között.
    Jelentkezz újra és felveszlek!
  • TomBond
    #2097
    Hogyhogy el lettél bocsájtva?
  • marsu
    #2096
    Gratula!

    Az lenne a nagy kérdésem, hogy mi az oka annak, hogy el lettem bocsájtva a kamarából!

    Ártatlan vagyok! Hüp-hüp
  • TomBond
    #2095
    Örülök itt, hogy megszereztem a 4. emeletet aztán most meg látom hogy már mindenkinek megvan.
  • TomBond
    #2094
    Én is!
    Úgy gondoltam minden "akciót" bemásolok ide is, hátha van olyan aki jelenleg nem játszik, de kedvet kap egy-egy akcióra.
    ;-)

    GYERTEK MERT FOGYUNK!!!!!!
  • marsu
    #2093
    kíváncsi leszek rá!
  • TomBond
    #2092
    Agytasztikus

    A "Több agyat mindenkinek!" aktivista szervezet az utóbbi napok drasztikus akcióival felhívta a média figyelmét az "Agyadományozás és annak hatása a világcsodára" témára. A média jelenlétének hatására számos fertővásárhelyi lakos máris kijelentette, hogy agyát a tudomány szolgálatára ajánlja fel.
    15%-kal több szerv minden adományért, melyet legkésőbb január 15-e vasárnapig teszel az adománygyűjtő kocsiban.
  • TomBond
    #2091
    Én minden nap 3000-et adakozok. Ez még bőven kitermelhető.

    Azokon a napokon amikor nincs időm játszani, egyszerűen eladom a börzén a betegeket. Persze felállítok egy egyszerű szabályt, hogy milyen összeg felettieket nem adok el.
  • marsu
    #2090
    Helló

    Az igazság az, hogy sokat adakoztam különböző összegekben, alig kaptam valamit.
    egyszer bátor voltam, és a nehezen megszerzett pénzből, 15000 ezret, és kaptam három darab agyat, na ekkor gondolta, hogy hagyom a francba az egészet, "hárman úgysem tudjuk összegyűjteni.


    Azoknak akik nem játszanak, csak annyit üzenek, vagy inkább kérek, ha a betegeket nem adjátok el, akkor utaljátok át azoknak akik még játszanak.

    Köszi
  • Maximus4
    #2089
    Átadom szívesen bárkinek.

    Na ez a másik.naponta adakozok én is,de eredménytelenül.Ebből is elegem lett:(
  • TomBond
    #2088
    De hát így vezető nélkül maradunk. ;-)

    Egyébként tényleg unalmas. ...főleg úgy ha szinte egyedül adományozok! (TISZTELET A KIVÉTELNEK)
  • Maximus4
    #2087
    Nem baj az:)

    1.Elegem lett abból,hogy majdnem elveszi az egész napomat,hogy be is tudjak mindent fejezni estére.
    2.Baromi unalmas,semmi változás,újítás nincs.Ezek a focipályás meg karácsonyi pontbegyűjtések is nevetségesek.
    3.Lejárt a prémem és nem látom értelmét a fennt nevezett okok miatt újra befizetni,inkább játszom a futtballkupájukkal és arra fizetek,az legalább egy kicsit változatosabb:)
  • TomBond
    #2086
    Na ez baj!
  • Maximus4
    #2085
    Köszi,addig nem játszom:)
  • TomBond
    #2084
    Szólni fogok (fogunk)! Bár nem várok újításokat benne!
  • Maximus4
    #2083
    Nem tudom,akármire:)
  • TomBond
    #2082
    Mire gondolsz? Itt nem lesz újítás szerintem.
  • Maximus4
    #2081
    Majd szóljatok,ha lesz valami érdekes újítás a játékban:)