2160
  • TomBond
    #2080
    :-)
    Ez a hét tényleg eléggé gagyi volt (eddig)! Szinte nem is jött 1000-en felül fizető beteg.

    Nemsokára meglesz a 4. emeletem! :-D

  • prudy044
    #2079
    tele van a tudatom ezzel a héttel!
    Eleeeeeeegem van az öklenditiszes betegekből!
    Minden más rendelőm üres!

    :(
  • Maximus4
    #2078
    Boldog Új Évet kívánok,mindenkinek!
  • prudy044
    #2077
    Nagyon sajnálom!
    Talán hoz valami jót a következő év!
    Drukkolok!

  • prudy044
    #2076
    A szilveszteri kismalac puszilja az orrotokat, és hozzon az új esztendőben szerencsét sokat! B.Ú.É.K.
  • TomBond
    #2075
    Sziasztok Dokik!

    Még most szeretnék mindenkinek Békés Boldog Új Évet Kívánni! Legyen mindenkinek olyan az új év amilyet ő szeretne! Legyen Boldogság Egészség és Gazdagság mindenkinek!



    Sajnos nekem nem kezdődik jól az év mert megszűnik a munkahelyem és havi 95 ezer a lakástörlesztőm! Na de majd jövőre jobb lesz!


  • marsu
    #2074
    Sziasztok

    Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánunk!!!
  • TomBond
    #2073
    Hahó mindenki!
    Ezúton is szeretnék mindenkinek nagyon boldog és meghitt karácsonyt kívánni! Én meg fél óra múlva indulok dolgozni. :-(
  • prudy044
    #2072
    Egy kis nevetés karácsonyra:

    Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső. Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajh...abüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska. Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg. Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, kurvaanyját, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést. Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, fasznakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik. Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanboldogszülinapot, nebaszki, ráíromjézuska. Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba. Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, kurvadrága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, kurvaélet, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged!!!

    :)
  • marsu
    #2071
    Köszönöm szépen, mindenkinek!
  • TomBond
    #2070
    Bár megkésve de én NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!
  • marsu
    #2069
    Köszönöm szépen!!!
  • Revans85
    #2068
    Juhéééé! Csatlakozom :)
  • Maximus4
    #2067
    Boldog szülinapot marsu!
  • Revans85
    #2066
    Igen
  • Maximus4
    #2065
    Drakensang?
  • Revans85
    #2064
    Szia kedves Judy, és üdv a doktor uraknak is :-)

    Köszönöm hogy hiányoltál, privit küldtem :-)

    "Mondjuk egyes elemek lehetnének aktívabbak!" - Ezen szakadok! :DDD
    Most máshol hentelek csontikat, szörnyeket, és egyéb fenevadakat.

    További sikereket a játékban, és még többet a zord valóságban.

    üdv mindenkinek :-)
  • Maximus4
    #2063
    Ki tudja,de elég unalmas a játék,fejlesztés semmi,szóval ezért nem tolongunk itt szerintem.
  • prudy044
    #2062
    Hát igen!
    A legfelső szinten lévő kamarákba nem nagyon lehet bejutni!
    Magasak a követelmények, gondolom min 4 jegyű a szám amit adakozni kell napi szinten!
    másképp nem is jönne össze annyi agy!
    De la van szarva!

    Itt jobb helyen vagyunk!
    Mondjuk egyes elemek lehetnének aktívabbak!

    Hiányzik Henk Előke, Kétbalkezes Joci is!

    Mi lehet velük?

  • Maximus4
    #2061
    Semmi extra.Részt vehetsz kamarák közti versenyben,de ez kb. a nullával egyenlő +-t jelent.
  • hawkie22
    #2060
    Egyébként a Kamarához tartozásnak milyen elönyei vannak a magányos farkasként való orvoslással szemben?
  • Maximus4
    #2059
    Szia!

    Fertővásárhelyen van balra,orvosi kamarák és versenyiroda.
  • hawkie22
    #2058
    Sziasztok! Most kezdtem csak a játékot, így még csak 3-as szinten vagyok, viszont azt szeretném megkérdezni, hogy Kamarához hol tudok csatlakozni? Pl. ha szeretnék az SG kamarájához tartozni. :)
  • TomBond
    #2057
    Hát igen! Nem én akartam felhozni! :-(
  • marsu
    #2056
    Ej ej dokik nem nagyon haladunk az agyak összegyűjtésével!!!!!!!
  • marsu
    #2055
    Gratulálok!!
  • TomBond
    #2054
    Gratulálok az előléptetésedhez!
  • Maximus4
    #2053
    Gondoltam megosztom veletek,ha már az sg-re vonatkozik:)

    "Gratulálok!

    Moderátor lettél a játékosok fórumában.
    Ez a kezdet,és majd a munkádat figyelemmel kísérve kapsz több jogot más fórumrészlegekbe is

    Az egész játékosfórumot tudod moderálni."
  • TomBond
    #2052
    Megint nem lehet gyógyítani!
  • prudy044
    #2051
    Én már csak tudom, hogy szegénykém milyen korán kel!
    80%-ban nem szoktam felébredni rá! Pici lányom mellett meg elmehet 1 tank is, jól alszik - már amikor végre elalszik!

    De tényleg el vagytok tűnve drága doktortársaim!

    :(
  • marsu
    #2050
    Hogy miért is keltem ilyen korán?
    Az az igazság, hogy minden nap korán kell kelnem és hozzászoktam sajna. Az is közrejátszik a dologban, hogy hatfájós is vagyok, és inkább felkelek minthogy szenvedjek.
    Ha már felkeltem akkor csináljak valami hasznosat, mivel zörögni nem lehet hogy kicsiny családom tudjon alukálni, elkezdek gyógyítani.
  • marsu
    #2049
    Fincsi röfi, szeretem minden részét!!
  • TomBond
    #2048
    Az jó "móka" (csak a disznónak nem)! ;-)

    Nincs semmi különös dolgozni megyek nemsoká!

    Marsu! Te miért keltél ilyen korán?

  • wesker24
    #2047
    Disznóvágás van ezerrel ! Most perzseljük a disznót ! xD
  • marsu
    #2046
    Jó reggelt orvostársaim, hogy vagytok nagyon elvagytok tűnve?!
  • TomBond
    #2045
    Gratulálok!
    Nekem az még olyan messze van, hogy nem is reménykedek hogy idén meglesz! :-)
  • prudy044
    #2044
    Ja és én meg szikefenő lettem!
  • prudy044
    #2043
    A páromnak reggel jött:
    2 emo-s, 1 vérfarkaskóros és egy vámpiritiszes!
    Jó sok pontot hoz és jó sok pénzt el is visz!
  • Maximus4
    #2042
    Nekem is most jött egy:)
  • TomBond
    #2041
    Na megjött a 6. is. Ma már nem keresek (csak pontot).