2160
  • Maximus4
    #2160
    Kár,mert így teljesen egyedül szar a kamarába,másikba meg nem akarok menni.
    Egy darab trópusi gyógyászatra is alig tudtam összekaparni a pénzt,de sokat segített,hogy év végéig dupla lóvé jön a betegekért:)
  • TomBond
    #2159
    Nem baj! Akkor majd a börzéről lesz pénzed! :-) Én úgy sem játszok már. Bár néha elkap az inger, de nem tudok rá költeni. :-(
  • Maximus4
    #2158
    Köszönöm,de sajna te fényévekre vagy előttem,így majdnem az összeset börzére kell küldenem,mert nem tudom őket kezelni:D
  • TomBond
    #2157
    Küldök egy párat.
  • Maximus4
    #2156
    Sziasztok!

    Ha valaki betévedne még a játékba és nincs szüksége a betegekre,kérem utalja már át nekem őket ha lehet fillérekért,mert nagyon le vagyok maradva pénzzel.
    Köszönöm!
  • Maximus4
    #2155
    Újra játszom :)
  • Maximus4
    #2154
    Gyertek játszani a Forge of Empire játékkal :)
    Küldök a reflinket ha valakit érdekel,ami mindkettőnknek előnyös :)
  • marsu
    #2153
    Én már nem játszom, sőt el is ajándékoztam!! viszont a myfreezoo-val igen
  • Revans85
    #2152
    Külföldön jobban fizetnek :P

    Már a jelszavam sincs meg :D
  • TomBond
    #2151
    Nekem januárban lejárt a fizetős része. Azóta nem játszom, csak néha belépek.
  • wesker24
    #2150
    Játszik még ezzel egyáltalán valaki nagyon leült a topik ! :D

  • FERRY40
    #2149
    Sajna a Játékba már nem tudok belépni, lefagyott és nem megyek vele semmire. Az alul írott coki törlés feliratra sem reagál. Azt hiszem annyi a hiba benne, hogy elegem van a játékból. Törölném, ha tudnám.
  • wesker24
    #2148
    A Mondozoo az ott saját állatkertet irányíthatsz megtervezheted a saját állatkerted !


    Vehetsz jobbnál jobb állatokat alkalmazottakat vehetsz épületeket fejleszthetsz mint egy igazi állatkertben !

    És ott van a Társa is a Mondo Veto ott meg egy saját állat klinikát működtethetsz kisállatokat kell meggyógyítani minél jobban fejlődsz annál nehezebb eseteket is képes leszel kezelni !
  • prudy044
    #2147
    Téééényleg? Mi az? :)
  • wesker24
    #2146
    Nekem ez valahogy nem jön be én egy sokkal jobb Állatkert szimulátorral nyomom na az viszont minden tekintetben jobb !
  • marsu
    #2145
    Én már nem is játszom, csak a ponthozótárgyakra kattintok, és egy két beteget megpróbálok eladni a BÖRZÉN. Mint már említettem, Állatkertezem
  • wesker24
    #2144
    Ugy szintén aki 600 alatt van rúgom ki őket aki 800-ba és 1000 között van azok mennek a beteg ágyba aki meg 1000 felett van gyógyítom meg őket !
  • TomBond
    #2143
    Hát nagyon gagyi lett a játék! Már nem is nagyon gyógyítok. A 600 alattiakat rögtön kirúgom, mert nem kell senkinek. A 600-1000-ig fizetőket felrakom a betegeket a börzére egy százasért, de így sem biztos hogy elkelnek. 1000 fölött gyógyítok, kivéve a napégéseseket, mert azokat csak 2000 fölött.

    Nem tudom nálatok mi a helyzet.
  • marsu
    #2142
    doktor úr önnek van még kapacitása?? jöhetnek a betegek???
  • marsu
    #2141
    Nekem csak 18 tojásom van, és kezdem unni az egészet. elkezdtem állatkertezni
  • TomBond
    #2140
    Tetszik az a szauna, de esélyem nincs rá hogy megszerezzem. 450 tojás egy hónap alatt nincs meg nem hogy 15 nap alatt. Most tartok 34-nél és ma már nem lesz több.
  • marsu
    #2139
    Látjátok, erről beszéltem reggel, erre megint érmézés vár, de csak holnap.
  • marsu
    #2138
    Azért szeretem a szintugrást, mert onnantól jönnek négyértékű betegek.
    Nemrég kaptam egy 4286-ost (ht) és 1509 pontot fizetett. persze ezt érmével csináltam meg, mert biztos tudjátok, hogy minden nap az első beteg amit a csoda doki meggyógyít, független attól, hogy mennyit ér, csak egy érmébe kerül, és nem muszáj kivárni a rengeteg időt.
  • marsu
    #2137
    köszi
  • Maximus4
    #2136
  • marsu
    #2135
    köszi
  • TomBond
    #2134
    Grat!!!! :-)
  • marsu
    #2133
    És igen elérkeztem a 27-es szintre, és megszereztem Nukleáris medicinát.
    A probléma csak az, hogy 24 óráig épül!!
  • marsu
    #2132
    egy kettőt átutalhatsz nekem, vagy add el a börzén 150ht-val olcsóbban.
  • marsu
    #2131
    Üdv kedves doktornéni, néz be a rendelődbe is, kénytelen voltam kisebb változtatásokat végezni, és archiváltam a fontosabb üziket.

  • wesker24
    #2130
    Lenne egy kérdésem szintet léptem és van néhány vesekavicsos betegem is mivel nekem még 150 ezer hT kellene a Laborhoz ezért nincs olyan akinek kellene ??

    Mindene megvan gyógyitva csak a Vesekavics nincs !
  • Revans85
    #2129
    Sziasztok!

    Régen jártam erre, gondoltam bekopogok

    Remélem, szépen alakul mindenki karrierje :)
    Én a Drakensang világában éldegélek, amíg meg nem unom, hogy nem oldják fel a szint korlátot :)

    Üdv a kedves doktor néninek, és az uraknak :)
  • Maximus4
    #2128
    Így akarnának visszacsábítani?:D
    Nehéz dolguk lesz:)
  • TomBond
    #2127
    Ez nekem gyanús!!! Max Te mit szólsz mindehhez?
  • TomBond
    #2126
    Kedves Orvostársadalom!

    Közeleg az Oscar-díj átadás, ezért a hét a Kapi Hospitalon is a díjkiosztás körül forog!
    Mégpedig a méltán áhított Bacilus Maximus díj kiosztása körül.

    A váróban találsz egy vörös szőnyeget, kattints rá és hétfőtől péntekig összesen 5 kategóriában jelölheted a kedvencedet a díjra. Minden jelölésért megkapod a Bacilus Maximus szobor egy darabját. Minden darab 200 pontot hoz neked naponta. A szobrot Fertővásárhely előtt találod a kórházad előtt.

    Ha pedig szeretnéd tudni, kik lettek a nyertesek, úgy lépj be vasárnap a játékba.

    Jó szórakozást a Bacilus Maximus gálához!
  • marsu
    #2125
    De igen is lesz, ne add fel!
  • TomBond
    #2124
    Gratulálok! Nekem sose lesz annyi! Pontban a felénél sem járok. :-D
  • marsu
    #2123
    Most így állunk!!

  • prudy044
    #2122
    Tök véletlenül jöttem rá, hogy szinte korlátlanul utalhatok betegeket!
    Nyaralni voltunk és szenvedtünk a sok beteg miatt!
  • TomBond
    #2121
    Az mekkora ötlet!!!!! :-D