19
  • Akitlosz
    #19
    Ezek a játékok kizárólag a fészbukkos árukapcsolás miatt ilyen sikeresek.
    Önállóan legfeljebb néhány százezer embert vonzanának.

    A fészbukk meg nem közösségi oldal már, hanem Zynga játék "szomszéd" kereső oldal csupán, mivel ezeket a játékokat anélkül, hogy egy halom embert zaklassunk vele naphosszat, míg ők minket zaklatnak közben, nem lehet "sikeresen" játszani.
  • Archenemy
    #18
    Ááá, szóval így lett sikersztori, hogy előtte csak alig néhány százan dolgoztak neki :p

    Kb

    -Nagypapa, hogyan lettél multimilliárdos?
    -Kisfiam, bárki utánam csinálhatja! Ügyesen fektettem be a százmillióimat, ennyi az egész!
  • Tomalak
    #17
    Like :D
  • Pretorian
    #16
    "1993-ban, a Red Alert folytatásán" WTF?
    Első Red Alert '95 körül jelent meg ha jól emlékszem.
  • Balumann
    #15
    +1 :P
  • Balumann
    #14
    Hát nem tudom, sok rossz dolog van a facebookban, de sok jó is, ami miatt szerintem megéri fenntlenni. Kicsit engem is zavar, hogy sokan ott élik az életüket, mindent kiírnak, ott beszélnek meg teljesen fölösleges dolgokat, meg ilyen baromságokkal játszanak, de sok ismerősömmel pl. belinkeljük az összes érdekes dolgot amit esetleg találunk/hallunk, vicceket, humoros eseményeket, másrészt azért jó tájékozódni arról, hogy mi van a régi ismerősökkel, megosztani ismerősökkel a képeket (és bejelölni egymást rajta), és stb..
    Másrészt lehet lájkolni bizonyos "alkalmazásokat", és a hírfalon megjelennek a fontosabb hírek (pl. amit én jelöltem az időkép, critical biomass, hírek a felsőoktatásról ("Tiltakozunk a felsőoktatási törvény egyoldalú módosítása ellen"), és stb..
    Szerintem az egyik legrosszabb döntés így "elvből" elutasítani valamit. Főleg, hogy ingyenes is.
  • Evoluti0N
    #13
    Életed egyik legjobb döntése volt? Azért remélem érzed ennek a mondatnak a súlyát. Úgy hangzik, mint ha valami nagyon fontos dologban helyesen döntöttél volna. Ilyen erővel írhatnád: Ma reggel kiflit vettem perec helyett. Nagyon ízlett. Életem egyik legjobb döntése volt.
  • Carlos
    #12
    MElyik magyar játéktól nyúlták az ötletet?
  • dzsagon
    #11
    ha mese, akkor legyen a bagdadai tolvaj
  • HöfEE
    #10
  • Loverman
    #9
    nem vesztettél semmit azzal hogy nem vagy fent facebookon. de nem is nyertél. ha érted mire gondolok. csak divatos a nagy multikat gyűlölni.
  • gombabácsi
    #8
    hát azért 100 ember lelkiismeretét megnyugtatni hogy "loptunk de nem vagyunk tolvajok, meg különben is" azért elég nagy teljesítmény

    3-4 emberrel ez jóval könnyebb
  • ntom
    #7
    "A FarmVille előtt a Zynga alig pár száz főt alkalmazott ..."
    Szegény lehetőségek, tőke, és egyéb erőforrások nélküli kis garázscég mire nem volt képes, ha copyzni kellett :)
  • Zoliz
    #6
    Engem próbáltak beszervezni és nemet mondtam! A F@szbookra is.
    Életem egyik legjobb döntése volt..
  • Ferrer
    #5
    A FrontierVille szerintem sokkal jobb meg szebb, szintén a Zynga újabb játéka, csak kevesebben ismerik.. :( igaz, akasztja is rendesen a böngészőt.
    Van viszont az Iwiwen egy Tanyavilág nevű valami, na hát az szánalmas :D
  • fergusonpapa
    #4
    itt látszik h aki mer az nyer.Mindenki mondja nincsenek lehetöségek a sikerstroyknak annyi,a sza****t
  • Bimbike
    #3
    De
  • gombabácsi
    #2
    bakker, nem a farmville az amit 1:1-ben lemásoltak valami kis fejlesztő játékáról?
  • Zolivok
    #1
    KÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓCKÁK