11
  • Zoliz
    #11
    carville
    Be Dead! It's fashion.
  • Nabateus
    #10
    Elet a multuknal... :)
  • NEXUS6
    #9
    Persze mert a főnöknek van egy koncepciója, a kisfőnöknek ötletei, a beosztottnak meg téveszméi vannak.
  • fergusonpapa
    #8
    pereskedés??na errőől is film lesz :P

    am ténleg durva mit ért el a zynga utobi 3 évben feltornászta magát legnagyobb játék gyártojává.
  • Szefmester
    #7
    Nem az ötletlopás náluk a menő. Csak éppen a főnök tiltja az önálló gondolatokat. :)
  • Zolivok
    #6
    ja eléggé csúnya hogy a zyngának az electronic arts kishal
  • endrev
    #5
    Egyébként kereset, nem kereslet. :) Tudom elírás, csak szólok, mert később esetleg hibásan jelöli meg valaki ezt a cikket referenciaként a hibás írásmódra.
  • carville
    #4
    Én konkrétan egy ex-Zynga fejlesztőt idéztem, aki arról beszélt, hogy a cégnél csak az ötletlopás a nyerő, hogy minél kevesebb kockázattal és idő+pénz befektetéssel a legpofátlanabb módon kaszáljanak sokat. Ő mondta, hogy a cég filozófiája a Google "Be good"-dal ellentétben akár "Be evil" is lehetne.

    Csak erre céloztam. :)
  • Fresh Duke
    #3
    "A Zynga a játékpiac jelenlegi legsikeresebb és legértékesebb csapata"
    Wait, what? Egyszer nem hallottam róluk.

    "és ezt olyan Facebook programoknak köszönhetik, mint a milliók által "lájkolt" Farmville vagy a Mafia Wars."
    Ja, hogy ezért nem.
  • zola2000
    #2
    nincs baj velük, aki nem profi játékos annak egyszerüen kezelhetöek, és könnyen hozzáférhetöek a cuccaik, de aki játékos annak persze hogy tul egyszerüek...
  • carville
    #1
    Zynga
    Be Evil!