82
Camelot (TV Series 2011)
  • Reg5
    #82
    Ha a Pillars of the Earthet megújították olyan nézettséggel, akkor a Camelotot is meg kellett volna.
  • mosoporr
    #81
    "annyi de annyi jó sorozat van"
    szarok én költségvetésre meg a szerződésekre (nem az én problémám)
    ha 1sori nem üti meg szintet,bátran mondhatom h nincs helye mert a jobbtól veszi el a műsoridőt!!!
    csináljanak jobbat és ennyi
    spari óta tudom h nem minden a költségvetés,kell 1 rohadt jó forgatókönyv ami mozgatja a jó színészeket a titkos kék vagy zöld szobában (ez a recept)
    csoda h pont ennél a sorozatnál felejtették el,pedig minden a kezükben volt.
  • Narxis
    #80
    Ezt úgy kell felfogni, hogy nem várakozáson felüli nézettséget hozott de a minimumot átlépte a nézőszám és stabilan tartotta végig, minden résznél. Ha egy csatorna anyagilag bajban van akkor először a legjobb nézettségű sorozatait fogja megújítani, úgy látszik, hogy ezek közé nem tartozott a Camelot, de ha folytatásban durvább csatákat, komolyabb helyszíneket akarsz/akarunk akkor tuti nem tudják leszorítani a költségeket, hiszen több statiszta, több helyszín kell stb.
  • mosoporr
    #79
    ha olyan jó lenne nem lenne kérdéses a folytatás...
    de te bedőlsz a kozmetikázott híreknek.
  • Punker
    #78
    spartacus többet hoz azért nekik, nem?
  • G_ArchAngel #77
    Senki nem huzta le. A szineszek szerzodesevel es a varhato extra koltsegekkel van baj. A nezettseg es erdeklodes megvolt ahhoz, hogy megerje folytatni.
  • Narxis
    #76
    Spartacus jó de nekem pont az tetszett, hogy újat mutatott, pl. merőben más mint a Merlin című sorozat ami most épp szünetel. Persze nem is Merlin van a középpontban, lényeg az, hogy simán el tudtam volna még nézni 1-2 évadot.
  • mosoporr
    #75
    na ja vártam a Spartacusban fellelt izgalmakat,azt nem találtam nyilván ezért húzták le...
    én is nagy SGfan vagyok azt hiszem ott is az elsők közt voltam a kukával azt lehurrogott mindenki (mégis csak igazam volt) persze megnéztem mindet ezt is.
  • Narxis
    #74
    Csak olyanba írok ami tetszik. :D Minek nézzek olyan sorozatot ami nem tetszik? Egyébként ha Stargate: Universe-t nézted vagy annak topikját akkor bőven olvashattál tőlem panaszt. De azt SG rajongóként már a kötelesség miatt is néztem és a 2. évad már majdnem elviselhető volt.

    De neked most ez a sorozat nem tetszett és megnézted minden részét vagy hogy is van ez? :P
  • mosoporr
    #73
    én még nem láttam olyat h neked valami ne tetszett volna
    Dr House biztos azt mondaná beteg vagy :D
  • Narxis
    #72
    Szerintem meg jó volt, nem mondom, hogy nem voltak hibái de abszolút nézhető volt és a nézettség is erről árulkodik.
  • mosoporr
    #71
    az 1etlen értékelhető színész/karakter Merlin, ez kevés a túléléshez.
  • Narxis
    #70
    Nem lett gagyi!
  • mosoporr
    #69
    most mért sírsz?
    elég gagyi lett...
  • Narxis
    #68
    NEEEEEEEEEEEEEEEE... hát ilyen nincs... komolyan nem marad már fantasy/középkoros sorozat. Jó ott a Game of Thrones és a Merlin de lehetne több is...
  • PetruZ
    #67
    Igen, úgy tűnik, nincs tovább.
  • Narxis
    #66


    Ez most saját vélemény vagy bejelentették, hogy nem lesz 2. évad?
  • mosoporr
    #65
    ez kuka lett
  • datango
    #64
    vegig neztem az elso evadot, es en is csalodott vagyok. Keveslem a magjat benne... :(
  • Narxis
    #63
    OMFG ez kegyetlen durva évadzáró volt. Te jó ég, főleg a legvége ütött...
  • Narxis
    #62
    Nem tudom, sorozatjunkien azt olvastam, hogy nem volt rossz nézettsége.
  • G_ArchAngel #61
    folytatajak?
  • Narxis
    #60
    Az majd a 2. évad.
  • G_ArchAngel #59
    Hat nem tudom ebbol hogy lesz kerekasztal lovagjainak kalandozasa es stb...
    En eddig kicsit csalodott vagyok:(
  • Narxis
    #58
    Ecsém, köv. rész már évadzáró:

  • Narxis
    #57
    eztv.it
  • Csacsi
    #56
    Már megint nem találom...pedig tegnap volt elméletileg :(
  • BlackWolf
    #55
    9 1x09 03/Jun/2011 The Battle of Bardon Pass
    10 1x10 10/Jun/2011 Reckoning
  • Narxis
    #54
    Úgy néz ki... :S
  • Csacsi
    #53
    Már megint nem volt új rész?
  • G_ArchAngel #52
    Szerintem tobbet tud, mint ami egeszseges Morgan-ra nezve:)
  • Narxis
    #51
    Miért? :O
  • hapi
    #50
    e szerint a rész szerint Merlin egy dilettáns volt...
  • Narxis
    #49
    Már tölthető a 8. rész.
  • G_ArchAngel #48
    Bazz, nem ma lesz?:O
  • Narxis
    #47
    Fúúú, ez elég izgi rész volt. Felgyorsultak az események. Köv. részben 2 nagy horderejű dologra is választ kaphatunk. Claire Forlani testét pedig végre nagyon közelről is szemügyre vehettük. :D Jók a cickói.
  • Narxis
    #46
    Már van is felirat. Ratyi rész volt, de az a pár csaj meg a főszereplő csajok feldobták. :D
  • Narxis
    #45
    Kint van az új rész, jeeee.
  • Narxis
    #44
    De, gondolom a releaser csapat hibázott valamit, de nem volt annyira zavaró.
  • G_ArchAngel #43
    Aki latta az utolsot, nem vette eszre, hogy a texturak remegnek a hatterben? Ez csak a tomorites miatt van? Gondolom a Starz nem adott volna igy ki filmet...