176
Mit csinálnak a párok?
  • IXEMGabeo
    #176
    :):)
  • veszelka
    #175
    emlékszem 2000 körül egy híradóban hallottam, hogy vmi amerikai szakértő megdicsérte a magyarországi tetőcserepeket...
  • IXEMGabeo
    #174
    azt hiszel el, amit akarsz;) feldobtam egy labdát, nem kell ennyire lecsapni rögtön:D
  • Tikal #173
    és elhitted neki? lol
  • IXEMGabeo
    #172
    nem én mondtam ő mondta...
  • IXEMGabeo
    #171
    Még a Burj Al Arab építtetője is elismerte, hogy Budapest felér Londonnal, Párizzsal. Csak nálunk hiányzik a jó marketing és kevés a turista erről ennyit...megdícsérte a várost mellesleg...
  • Dzsega #170
    Szánalmas volt... Tiszta égő, hogy nem készült el szinte semmi.
    De van jó oldala is: a EKF alatt nem sikerült befejezni azért idővel minden kész lesz és ezek megmaradnak nekünk szal annyira nem para. Végre kész a főtér is és nagyon jó lett ráadásul kitiltották az autóka, eltakarítottak egy két szégyenfoltot a belvárosból, van egy rakás új szökőkút, elég sok fát is ültettek, a Kodály Központ is faja stb...
    Mind közül a főtér a kedvenc nap mint nap arra sétálok melóba menet és imádom!
  • IXEMGabeo
    #169
    amúgy tudom nálunk nagyívben szarnak rá, viszont egy pár évvel ezelőtt a legtöbb kerületben az uniotól kapott pénzből rengeteg helyen fel lettek az útak újítva!!!
  • IXEMGabeo
    #168
    én nem vok bringás:D:D:D szeretek cangázni, de én ilyet nem mondtam:D annyit említettem, hogy Budapest nem olyan vészes bizonyos részein...tömegközlekedéses hsz-em is totál félreértetted, de nem baj:D
  • SZilaJMaGGoT
    #167
    Asszem te mondtad, hogy bringás vagy. Gondolj csak a magyar infrastruktúrára és rögtön változik a véleményed... :D Egy rendőr ismerősöm mesélte, hogy a holland rendőrök értetlenkedtek egy kátyu mellett, hogy mért nem hívják fel az ezért felelős szervezetet(bocs most nem jut eszembe a nevük), mert ott még civilként is kicsődítheted az útépítő munkásokat egy kátyuhoz, hogy jatvítsák.
  • IXEMGabeo
    #166
    Pécs sztem megfelelt Eu kultúrális fővárosának 2010-ben! hozta, amit kell és jártam is ott nekem az a kisváros bejött úgymond, szép lejtős, sétáló utcákkal volt tele
  • SZilaJMaGGoT
    #165
    Honnan veszed, hogy nem jártam külföldön? Az, hogy LA-ben szétuntad magad az téged minősít. Amúgy a szövegedből az jön le, hogy egy büdös kulák vagy már ne is haragudj. Az érveléseid szart sem érnek, mert szubjektív mind, pl. ha valaki magasról szarik mindarra amit te szoktál csinálni és nem talál olyan elfoglaltságot bp-n ami leköti annak mi a faszt ajánlasz? Rengeteg helyszínspecifikus elfoglaltság van szal hagyjuk inkább. Amiről te beszélsz azok csak "bulizási" lehetőségek semmi más. Továbbá általánosítasz mint az állat, mert én teljesen máshonnan közelítettelek meg mint a ganédomb meg a pestiek bunkók. Kábé világvárossá ajnároztad bp-t(hangoztattad, hogy egyetlen város van magyarországon ami hozza az eu színvonalat, holott egy sincs), holott sehol sincs egy nívósabb európai kisvároshoz képest. Rohadtál volna meg inkább te anyád méhében, ha ennyire nem nevelt meg, hogy ilyeneket írsz... -.-
  • qetuol
    #164
    obvious troll is obvious
  • sapkafej
    #163
    de utálom a biciklis köcsögöket
  • veszelka
    #162
    zala megye a dunántúl fekete lyuka. jó helyre mentél..:)
  • IXEMGabeo
    #161
    csak azért írtam át picikét, mert a Budapest kontra vidék téma mellett, az volt a kérdése, hogy mi a teendő, ha kihűlt egy kapcsolat és milyen szabadidős programokat lehetne szervezni a párommal mondjuk?

    ezek a kérdések merültek fel
  • andersh
    #160
    ugyanazok a válaszok születtek volna ha az a címe amit te mondasz
    én már tettem egy jobb javaslatot azóta (Mit csinálnak a párok dugás után?)
  • IXEMGabeo
    #159
    oké mindkettőnek megvan a maga szépsége;) ne vitázzatok, mindenki másfajta tendenciához, élhetési módhoz, környezethez szokott hozzá. Ember olyan amúgy is, hogy hamar megunja a dolgokat;)

    topik címe legyen a téma:D

    1. hsz-t, aki elkezdte greenk asszem, azt a címed kellett volna adni, hogy mit csináljanak a párok?:)
  • Molnibalage
    #158
    Kicsit kőagyú vagy és bicskanyitógató a stílusod. A fővárosnak is megvannak a maga előnyei, de a csendesebb vidéki környezetben. Ezért szeretek az agglomerációban élni. Elég hamar bent vagyok, de ki is lehet szabadulni abból a pöcegödörből. Mert BP. nagy része sajnos az. Büdös, zajos, mocskos, élhetetlen, de ezen felül drága. Halálos kombó...
  • nearo
    #157
    "Az ember magát tartja a legintelligensebb élőlénynek, mert feltalálta a villamosenergiát, New York-ot és a háborút. A delfinek magukat tartják a legintelligensebbeknek, ugyanezen okok miatt." /Douglas Adams: Galaxis útikalauz stopposoknak/

    Valahogy ugyanúgy érzek BP iránt, mint ahogy a delfinek az emberiség iránt...
  • nearo
    #156
    Elnézést, hogy mi meg meglátjuk a "vidékben" a szépet, és nem csak nyavalygunk, hogy így szar meg úgy szar...
  • Tikal #155
    Maga Budapest csak a probléma egy kis része, az emberekkel van a baj, akik lakják...
  • Tikal #154
    Hát ha már jártál Barcelonában akkor láthattad hogy Budapest nem világváros :)
    Megint felhozni LA-t, nem is értem...teljesen más kategoria. Persze itthon Budapest a király, de europában sehol nincs...
  • Hugh Hefner
    #153
    elnézést hogy meglátodóm budapestben a szépet, és nem csak nyavajgok hogy ez így szar úgy szar amúgy szar. volt szerencsém többször járni los angelesben pl, kb halálra untam magam. nem lehet ott semmit csinálni. Ez mondjuk nem igaz Barcelonára, vagy Isztambulra. amíg nem jártál a világ nagyvárosaiban addig ne beszélj talán erről. és nyilvánvaló h nem jártál különben nem írnál le ilyet. nem a legjobb város, nem teljesíti az összes aspektust amit kellene, de még mindig az egyetlen hely magyarországon ami nem csak sok ember egy helyen és az alapvető kiszolgáló létesítmények körülötte.

    de ez nem vita, amit műveltek, csak ugattok mint a kutya a kerítés mögül, hisz egyetlen egy érvet nem tudtatok felhozni, azon kívül, hogy dehát az egy ganédomb, meg dehát az egy szar, meg hogy a pestiek bunkók. nem bunkók, csak elismerik és tudják h mi a jó. de sok sikert h megrohadjatok vidéken : ) részemről vége
  • andersh
    #152
    helyes kérdés így szólt volna:
    Mit csinálnak a párok dugás után?
  • andersh
    #151
    ha egy kocsit el tudsz tartani akkor a jogsi már nem lehet gond...
  • IXEMGabeo
    #150
    erről van szó...
  • IXEMGabeo
    #149
    félreértettél nem én szidtam a tömegközlekedést...csak példáloztam. van kocsink, csak jogsim nincs és már ne is haragudj nem olcsó mulatság a letevése
  • COOLancs
    #148
    "magyarországon. 1. város. van. ami. teljesíti. a modern. európai. város. legalább. 1. aspektusát. pont."

    És melyik az az aspektus? Hogy egy ganédomb?
  • JethroHUN
    #147
    Pedig de, csak és kizárólag pesten van áram, szegeden lakom, de még víz sincs és macskakövesek az utak és szekéren járok suliba

    Mellesleg ha ehhez a kérdéshez topikot kell nyitni, akkor nem lehet vmi jó párkapcsolata az illetőnek-> szakítás, mert ha az ágyon kívül szét unjátok egymást akkor sok értelme nincs együtt járni/lakni/élni.
  • datango
    #146
    topik neve: "Mit csinálnak a párok?"
    válaszom: "kefélnek."
    topik rangja 1-10 es skálán: 1
  • SZilaJMaGGoT
    #145
  • Tikal #144
    Miért mész olyan messzire? Bécs, BArcelona, Koppenháha, Hamburg--- hol vagyunk ezekhez? Sehol. És ezekben a városokban sincsenek kaszinoutcák, felhőkarcolok, nem is tudom miért ezeket hoztad fel...ezeknek semmi köze egy élhető városhoz :)
  • SZilaJMaGGoT
    #143
    Ha annyira para a tömegközlekedés mért nem veszel egy verdát? :D Csóró fasz... XD
  • SZilaJMaGGoT
    #142
    "magyarországon. 1. város. van. ami. teljesíti. a modern. európai. város. legalább. 1. aspektusát. pont."

    Tévedsz! Ilyen nincs magyarországon... :) Attól, hogy bp-n több mindenre van lehetőséged még egy rakás szar az egész, és ott a problémás emberállomány még zsúfolva is van. Szar országban élsz ember, ha akarsz valamit takarodj külföldre, de ne akard elhitetni másokkal, hogy pest mekkora királyság... :D
  • Balumann
    #141
    Ezeknek is van jó oldala, izgalmasabb az élet! :D 21 év alatt hozzászoktam már az állandóan zsúfolt tömegközlekedéshez, mondjuk szakközépbe 4 évig biciklivel jártam, az eltéről viszont tavaly ellopták. Pedig annál jobb dolog nincs is, mint keresztül a belvároson biciklivel :-)

    Nyilván majdnem mindenki azt a környezetet szereti, amihez hozzászokott, mindenhol lehet találni elfoglaltságot, mindennek van jó oldala. A legtöbb lehetőség Budapesten van (nem csak szórakozás terén), de zajosabb, rosszabb a levegő, a lakások drágábbak (és nem igazán vannak kertes házak, csak többlakásosok),pl. házibuliknak abszolut nem kedvező körülmények. De egyébként fejlődik, mostanában nagyon sokszor vannak rendőrök a veszélyesebb helyeken, pl. Keleti, Blaha, Nyugati, esti járatokon biztonságiak (jegyellenőrök szerepében), és egyre szebben néznek ki a különböző helyek is.

    Budapestet csak nyáron szeretem hosszabb időre elhagyni, pihenés és a Balaton miatt :-)
  • COOLancs
    #140
    Ha tarhálnak az csak zavaró, de némelyik erőszakoskodik, legutóbb a Lurdy előtt a járdán "lakó" rézbőrüek akartak letarhálni és kishíjja volt hogy tetlegességig fajult a dolog, fényes nappal a nyílt utcán egy rakás ember között...
  • andersh
    #139
    Így van, mindenki menjen facebookra és otthonról irkáljon mikor volt szarni!
  • Hugh Hefner
    #138
    mondom jó hogy van éjszakai. és néha még őrök is vannak tényleg. ez jó dolog
  • IXEMGabeo
    #137
    paraszt vidéki