8
  • gz8
    #8
    Én jobban bíznék egy Osiris Helyesírás-ban.

    A col egy l, ahogy már JL666 is rámutatott...
  • DanielT
    #7
    Az okostelefon pedig az ingzsebbe is, ha már a hordozhatóság a cél. 960x640-es képernyőn tökéletesen böngészek tenyérben, nem kell egy "hordozható" eszköz amit csak téli ruházatban lehet "kényelmesen" hordani/használni.
  • opeca
    #6
    Olyan ez mint az első CD méret, a szabványt úgy lőtték be - állítólag - hogy ami a philipses nagyfőnök zsebében elfért az volt a megfelelő, vagyis inkább annál nagyobb nem lehetett:)
  • narumon
    #5
    Részemről egyetértek velük a 7" az túl kicsi szerintem is, túl közel van a telefon mérethet. viszont 10-11"- nál sem kellene nagyobb (nekem). Ettől még gondolom volt lehet rá piaci igény (bár akkor nem tudom miért szüntetik meg)
  • BCS pixel
    #4
    feleslegesen bonyolítani kell mindent, ezért kell két l-el írni a collt
  • Cat #3
    Szerintem ez hibás döntés volt a Samsung részéről, mert pont a hordozhatósága volt a Galaxy Tab előnye. Az iPadot nem viszik magukkal az emberek mindenhova, a Tab pedig még pont befér a kabátzsebbe.

    "Amúgy elég nagy blama a colt 2 l-lel írni"
    Angolok eggyel, németek kettővel írják, mi pedig 100% hogy a németeken keresztül vettük át.
    Angol-magyar elektronikus informatikai szótár <- keress rá ebben a hüvelyk szóra
  • sasamadár
    #2
    15 colos tábla pc-ket a népnek!
  • JL666
    #1
    ha ez a vacak 150 ropi, akkor egy 10 colos mennyi lesz? 200?

    Amúgy elég nagy blama a colt 2 l-lel írni, főleg a főcímbe nagybetűvel. Ráadásul az ebbe a boxba beépített helyesírás ellenőrző is aláhúzza!

    col