22
  • Madve
    #22
    Lehet, hogy nem is teljesen ex?
    http://www.slashgear.com/nokia-ceo-left-holding-microsoft-shares-13133066/#entrycontent
  • Madve
    #21
    Wp7-nek komolyabb hardverigénye van, mint amit az N8-ban találsz. Symbiannal ez nem probléma, minden megy a telefonon gond nélkül, wp7 null tudásához meg nem elég.
  • Madve
    #20
    Nem kell geeknek lenni, ahhoz hogy elolvasd a használatit, vagy kipróbáld a telefonod rendesen, de még akkor is érdemes beleolvasni abba a bizonyos leírásba.
    Ez nem személyesen neked szólt, hanem általánosítva a symbian fikázó embereknek, akik erre nem voltak képesek, mivel az összes problémájuk amit felhoznak symbiannal kapcsolatban az 98%-ban a saját tájékozatlanságuknak köszönhető, és ami miatt jobbnak tartanak más rendszert, az szinte 100%-ban biztos, hogy symbian is tudja, csak nem tűnt fel nekik. S60v5 jó, de igazából ha váltani akarsz, akkor próbálj ki egy symbian v3-as telefont. Nekem N8-am van, csak ajánlani tudom.
  • RM007
    #19
    Ja bocs! Nem figyeltem.
  • Madve
    #18
    De vettem.
  • RM007
    #17
    A mai világban nem lehet már senkiben sem megbízni, csak magunkban.
  • RM007
    #16
    Én is így gondolom, de remélem nem fog neki sikerülni. Szerintem farxis szarkazmusát nem vetted.
  • RM007
    #15
    Jól mondod! Ha jól értettem.
  • ZeemanX
    #14
    Nem vagyok egy okosteló-OS-geek, S60v5-ösöm van, próbáltam ájfont, vmi androidos telót is, de, hogy őszinte legyek, nem éreztem, hogy annyira fos lenne az "én telefonom" ezekhez képest, mint ahogy ezt olvasni a nagy világhálón erre-arra, hogy "symbian? bőőaa, foshugy", "ááh, nagy nulla", "de szaaar" ésatöbbi.
    Miért? Mi olyan szar vele? Miben jobb egy ios v. android?
    Akár geek, akár mezei user szemszögből nézve.
  • Madve
    #13
    Mármint arra, hogy miért akar a háttérbe szorulni...
  • Madve
    #12
    Erre a válasz az exmicrosoftos Elop.
  • Madve
    #11
    Ja bocs, igazad van. Akkor én most jól szituáltan betérdelek a sarokba sírdogálni. A kukorica is oda van készítve ilyen eshetőségekre...
    Hüpphüpp....

    :)
  • farxis
    #10
    kabe köcsög% az ios-nél nincs jobb, hiszen apple minőség aminél közismerten nincs jobb! Steve Jobs egy zseni! a wp7 symbiandroid meg a migo is szaaar fos!
  • Madve
    #9
    Symbian gáz? Fényévekell jobb a buta rendszernek számító ios-nél. Wp7 meg még az ios szintjét sem éri el, aminek a babérjaira pályázik. Eszük ágában sincs androiddal versenyezni, ahhoz wp7-nek legalább a symbian tudását el kellene érnie, de azt nem is tervezik. Látom te is csak a windóz nevet látod, nem azt, hogy mit tud...
  • Major
    #8
    A Linuxal is foglalkoznak.
  • RM007
    #7
    Mondja már meg vki, ha elég gáz az op rendszer akkor a japánok miért foglalkoznak még vele?
    http://www.telefonguru.hu/hir/Ketkijelzos_Symbian_mobil_a_Fujitsutol_2011-2-18
    Lehet csak a finnek nem értenek hozzá, vagy nem is akarnak.
  • Major
    #6
    Egy Andriod fölénnyel működő piacra, öngyilkosság lett volna a belépés.
  • mojito10
    #5
    Jó sokat profitálnak ebből a szövetségből az tuti. Bár ez eléggé az android ellen szól, de majd meglátjuk , hogy ki nyeri a versenyt. Az tuti, hogy a nokiának fel kell csatlakoznia a többi okos telefon gyártó céghez, mert az op rendszere elég gáz...
  • nincsen nevem
    #4
    Vicces, biztos jók a nyelvtörőkben:D

    Amúgy meg nagyon várom már hogy WP legyen a Nokiakon, N8-at kiadhatnák újra így kicsit feljavítva. Nah akkor tuti hogy ilyet vennék:D Baromi jól néz ki. Amúgy meg szerintem a többi gyártónak félnie kéne mert elég nagy konkurenciát fognak jelenteni.
  • Csatti
    #3
    Dehogy. A finneknél mindennek ilyen neve van. Még emlékszem, amikor Helsinkiben voltam cserediák Junailijankujának hívták az utcát ahol laktam. Metsanpojankujának azt ahol a suli volt.
  • nlght
    #2
    Ammattiliitto Promi
    jó kis nyelvtörő, biztos vmi logopédus találta ki :D
  • nohea
    #1
    Jó, hogy WP7-ről sose beszélt a Nokia, csak a Windows Phone-ról...legutóbbi pletykák/hírek szerint meg akarják várni a 7.5ös Mango update-et, mielőtt bármit kezdenének vele.