30
  • smaszi
    #30
    "Azért a scott pilgrim-et nem nevezném jónak (se filmnek). Ekkora szart ritkán lát az ember, fél óra után annyira idegesített, hogy legszívesebben legyalultam volna az összes szereplőt. Egyetlen karakter sem volt a filmben, akinek drukkoltam volna vagy azonosultam volna vele. Inkább megnézem az összes alkonyat és hp filmet, minthogy azt a szart."

    Ezzel én is valahogy így voltam. Abszolúte semmit sem tudtam a filmről (azt sem, hogy képregény adaptáció), csak egyszerűen nekiálltam megnézni. A legeleje még tetszett is (főleg a Nintendósított Universal lógó), de kb a 10. percre rendkívül irritálóvá kezdtek válni a szereplők. A legvégső "döfést" a [/spoiler] főszereplő leszúrását követő feléledése [/spoiler] adta.
  • Murder3
    #29
    Alfa és Omega?
    kiváncsi vagyok mennyilvel rosszabb az átlag idióta animációs sz*roktól?
    Semmivel sőt még egész jó is volt.

    kung fu panda meg a táncoló ppingvinek nagyon isteni filmek lehettek..pfejjj.



  • Atkamon
    #28
    2009-es...
  • nlght
    #27
    Azért a scott pilgrim-et nem nevezném jónak (se filmnek). Ekkora szart ritkán lát az ember, fél óra után annyira idegesített, hogy legszívesebben legyalultam volna az összes szereplőt. Egyetlen karakter sem volt a filmben, akinek drukkoltam volna vagy azonosultam volna vele. Inkább megnézem az összes alkonyat és hp filmet, minthogy azt a szart.
  • Molnibalage
    #26
    Bombák földje. Iszonyatos volt.
  • sanyicks
    #25
    Ezeken az alcímeken mindig besírok, hogy xy akárhány: A film
    Azonnal elvágnám a torkát annak az istenbarmának aki ezt kitalálta.
  • IMYke2.0.0.0
    #24
    Emlékeztesselek az elejére?
  • kalapos01
    #23
    A film veszett jó volt, de nem sokat népszerűsített a Facebookon, sigaz fikció volt, de épp a vezetőjét állította be egy faszkalapnak. Nem is hiszem, hogy népszerűsíteni kéne valakinek a Facebookot. Mondjuk a Facebookról eleve nem is nagyon szólt, az csak egy eszköz volt arra, hogy elmeséljék a történetet. De valaki csak a Facebookig jutott el. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #22
    "egy újabb seggnyalás a facebooknak..." + Fincher-nek.
    Két óra irritáló unalom a film (egy ötletlopás népszerűsítése).
  • immovable
    #21
    +1
  • Segal
    #20
    Nekem a Machete nemigazán jött be pedig birom Danny Trejo-t de akkor is csalódás. Főleg hogy Robert De Niro is játszik benne. Amivel viszont nagyon nem értek egyet az a RED szerintem egyszerűen pocsék film ott meg Morgan Freeman-be csalódtam hatalmasat. A közösségi háló meg inkább no comment csak egy újabb seggnyalás a facebooknak....
  • jaspercry
    #19
    utána nézek thx az infót
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    Social Network? Ugyan már!
  • Papichulo
    #17
    Ha nyitott vagy az azsiai filmek irant is, akkor oszinten tudom ajanlani ezt a listat: http://listverse.com/2010/12/10/top-10-best-south-korean-movies
  • Papichulo
    #16
    Szamodra miert olyan nehez felfogni, hogy ez egy arbitralis parameterek alapjan osszeallitott lista? Ha ezt elfogadhatatlannak talalod, akkor csinalhatsz egyet a sajat prerekvizitumaid szerint is. Majd kuldd a linket, hogy hol lehet arra kommentelni! :)
  • jaspercry
    #15
    Számomra "Halivúd" évről-évre egyre szánalmasabb filmeket készít.
    Az amerikai filmekből kezdek teljesen kiábrándulni.Persze az animációs filmeket ,nagyon kedvelem,kevés európai film van,legalább is ami számunkra elérhető.pl Wallace.es.Gromit./angol/
    ""Az így neveld a sárkányod"című mese tetszett,de az 2009-es Up-ot nem éri el.
    A Toy story,számomra egy kicsit eröltetett volt.A Gru,nagy csalódás.
    és sorolhatnám a meséket.
    Mostanában inkább visszakanyarodok régebbi filmekhez,ha amerikai őrületet szeretnék,ha otthon mozizom,és keresem jóbbnál jobb európai filmeket,szerencsére sokkal jobbak,mint az idióta összefüggéstelen amerikai szennyek.Azt nem értem ,miért eröltetik ilyen nagy százalékban "mozikban"ezeket az agyon hype-olt, gagyi amerikai filmeket?
    Mivel én nem nézek Tv-t ,egyáltalán egy év/max 1 óra,nekm csak a net-és filmek maradtak meg az ilyen jellegü kikapcsolódásnak,most a koncertekről,és a színházakról nem beszélek(inkább a színház,mint a mozi),de mindegy.
    OFF
  • solti
    #14
    leszarom h Magyarországon mikor mutatják be, ezzel az erővel idetehetnének jópár 2008-as vagy még régebbi filmet...
  • zetortraktor
    #13
    Ezért mondom, hogy mielőtt negyedjére is beégeted magad, olvasd el a betűket is, ne csak a képeket nézd.
  • solti
    #12
    szerinted az általam felsorolt filmek közül melyik nem 2010-es? nem tudom ki égeti magát...
  • zetortraktor
    #11
    Ezért mondom, hogy mielőtt harmadjára is beégeted magad, olvasd el a betűket is, ne csak a képeket nézd.
  • adler30
    #10
    Mármint Gibson.
  • adler30
    #9
    Kikérem magamnak ,hogy magánéleti zűrnek minősítsék a nőverést és a sörvedelést, ésatöbbi.Csak éli az életét,meg aztán ki tudja a felesége mit csinál,mikor a férje nincs vele
  • solti
    #8
    milyen idei filmeket???!!! nézzél már egy picit utána hogy miről beszélsz...
  • zetortraktor
    #7
    Csak próbáltam jelezni, hogy ne égesd magad azzal, hogy idei filmeket hiányolsz egy tavalyi listáról.
  • solti
    #6
    hálistennek a te commented az jobban témába vágott:D
  • viasz
    #5
    De hol az Avatar?? :D Meg a Tron :D

    Eredet... az ötlet valóban jó volt, de nekem élményre a RED többet nyújtott.
    (Persze, én olyan ostoba vagyok, h nem valók nekem az elgondolkodtató filmek. Pedig de.)
    A How to train your dragon szerintem is simán top10-es.
    A Fűrészt meg nem raktam volna a legrosszabbak közé, csak azért, mert többet vártunk tőle, többet is ki lehetett volna hozni a 3D-ből. (Igen, én egy agyatlan barom vagyok, aki szereti a saw filmeket.)

    Ennyit tudtam mondani, kérem kapcsolja ki!
  • zetortraktor
    #4
    A komment is elég SG-hu-sra sikerült, nem nagyon sikerült elolvasnod a betűket, hihi.
  • solti
    #3
    hol van a The town?!!!! (tolvajok városa). a Machetenek meg semmi keresnivalója itt, nem volt annyira nagy szám... vagy a Király beszéde? az is szar volt? A how to train your dragonnak is itt a helye...vagy akár a Fekete Hattyúnak...
    elég sg.hu-sra sikerült ez a lista...vagyis gagyira.
  • spR
    #2
    No meg a "How to train your dragon" is.
  • Etinger
    #1
    Jó lista. Bár nekem a ToyStory 3 befért volna még a Top10-be :)