15
  • sanyicks
    #15
    módosított win ce 6.0 kernel
  • chuky123
    #14
    Ez igaz? Tényleg Win ce az alap? elő is lehet rajta hozni? Mert akkor tényleg szét lehet "hekkelni" a telefont
  • roliika
    #13
    Sziasztok!
    Egyébként megsúgom, a w7Phone alapja egy Windows CE.
    Rajta meg fut egy Metro felületnek nevezett Silverlight.exe

    Tehát amit tapicskoltok, az bizony Silverlight.
    Mögötte megy még pár folyamat ami pl az XNA-t támogatja...de alapvetően a jó öreg Windows CE...kicsit lecsupaszítva.
  • narumon
    #12
    Hát ha ez miatt váltasz az kár... kb mindegyiknél előfordul ugyanez ugyanis.
  • Jozsó
    #11
    Hamár annyira emberek igényei, meg minden, akkor igazán maguk elé képzelhettek volna engem is, hogy mennyire fogom már azt utálni, hogy a jelenlegi telefonomom nem tudok frissíteni win phone 7-re, és azt még mennyire fogom utálni pluszban, hogy semmilyen meglevő program nem fog futni az új op rendszeren.

    Most még windows mobile-om van, de a fentiek miatt ez lesz az utolsó.
  • coolbboy83
    #10
    Ezt magyarázd meg annak a pár idiótának, aki mindent fizetett reklámnak hisz ezen az oldalon.
    Minden fizetett reklám még azok is, mert beírnak ide :-)

    droidok....... no comment
  • Sequoyah
    #9
    Bemutatóteremben nyomogattam pár percig a 7-est. Szokatlan, mert más koncepció mint az Android, és más mint az iPhone, de tetszett. Méltó versenytársa az előbbi kettőnek.
  • Ferrer
    #8
    Semmi köze nincs a 7-esnek ahhoz a szarhoz..
  • Attila1234
    #7
    Körülbelül annyi köze van a Windows Phone 7-nek a WinMo 6.5-höz, mint amennyi a Windows 7-nek a Windows 3.1-hez.
  • Bagoly81
    #6
    én évekig win mot használtam 5 östöl kezdve ugy kb a 6.5 nél utáltam meg végleg aztán iphone most meg android. és a fenébesem vágyok vissza winmo ra , most egy jó darabig.

  • ata4100
    #5
    Mindennap van egy cikkszám amit meg kell írni, és mivel mostanában a windows aktivizálja magát leginkább, arról van szó...
  • Cat #4
    Én azon röhögök, hogy az iPhone és Android hírek alatt ugyanezt állítják mások :D
  • fergusonpapa
    #3
    egy mobil oldalon nincs ennyi winreklám..legkésöbb 1hét után tuti van egy ;)

    Kapcsolódó cikkek
    Munkahelyüket féltik a Nokia fejlesztői (2011. február 13.)
    Nem elég szexis a Windows Phone 7 (2011. február 3.)
    Intel: Windows 8-at a mobiltelefonokra! (2011. január 19.)
    ARM chipeken is fut majd a Windows 8 (2011. január 8.)
    Jönnek a Windows Phone 7 frissítései (2011. január 6.)
  • sanyicks
    #2
    Arról hogy fizetett m$ reklámot láthattunk.
  • Gladiator
    #1
    Őőő... most akkor ez a cikk miről is szólt?:)