225
Nagyfrekvenciás Aktív Ionoszférakutató Program
  • Willenbrock
    #105
    Bizarr törvényoszlop az biztos,de ha ez egy szűkkörű elit terve akkor miért tárják így a világ elé? A Föld túlnépesedése-amit olvastam eddig róla-egy valós probléma,a fejlődő országokban a fogamzásgátlók elterjesztésével próbálják megakadályozni a további túlnépesedést.Viszont az igaz hogy ha 500 millióra akarná valaki a népesség számát csökkenteni akkor az csak óriási tömegpusztítás árán lenne lehetséges-ez már egész más lenne mint a túlnépesedés megakadályozása.Remélem csak valami bizarr szekta állította a köveket akiknek nincs komoly hatalmuk.
  • lopbisz
    #104
    Jah és ha már itt ajánlgatnak egyesek (offtopic módjára) mit kéne bezárna és mit nem, akkor had javasoljam én is, hogy a "Fű, joint, marihuana, zöldike..." topicot is zárják be, aminek offtopic dronkzero bajnokunk is aktív kommentelő tagja.
    Az a topic valóban nem tudományos, ami még hagyján lenne, de illegális termékekről megy a diskurálás és még a vásárlás lehetőségéről is szívesen beszélnek. De ez teljesen természetes ugye?

    off vége
  • lopbisz
    #103
    "Azát röpülne az összes konteós / NWO-s, hoaxer úgy, hogy a lába nem éri a földet..."

    mindig lenyűgöznek a "liberálisok" mentalitásai...
  • lopbisz
    #102
    Neked sincs "fingod" még is okoskodsz. A képzelgés meg elég vicces kifejezés egy spanglistól. Ne frusztrálkdj inkább szívj el egy spanglit a füves topic haverjaiddal, te ahhoz értesz.
  • L Viper #101
    "Milyen meggondolásból állíttatta ezt valaki vagy valakik? Mi az, amit nekünk ezzel mondani akarnak és mért bújnak el? Mért nem mernek a színre lépni?"

    Azért a választ ha tudja itt valaki arra kíváncsi lennék.
  • L Viper #100
    Mit érdemlünk meg?

    Talán ezt?

    A választás a miénk ! (még).
  • dronkZero
    #99
    Ja, ja, és a te sorsod tartalmazhatna pár elakadásjelzőt ezért a floodért.
  • NYUZGA
    #98
    Az emberiség megérdemli a sorsát.
  • NYUZGA
    #97
    A HAARP is akkor lesz valóság, mikor s többi.
    Ha a bőrötökön lesz érzékelhető.
    De akkor már, késő a bégetés. :)
  • NYUZGA
    #96
    Amíg élsz, hazugságban fogsz élni. A te dolgod hogy kibogozd belőle az igazságot. Ez az érdekes és nem az amit készen kapsz.
  • NYUZGA
    #95
    Az élet és egy topik, nem egy hastorta. :)

    Keress egy másikat, ami érdekel téged és azt majd esetleg, egy másik ember húzza le. :)
  • Casillas
    #94
    pedig az elején még azt hittem, érdekes topik lesz
  • NYUZGA
    #93
    És sosem fogsz látni, mint ahogy én sem. :)
  • NYUZGA
    #92
    Kis butus. Nem én vagyok a veszélyes akit látsz, hanem akit nem látsz. :)
  • NYUZGA
    #91
    Vagy ez is egy összeesküvés elmélet? Röhögök rajtad zérokám, mint oly sokan. :)

  • NYUZGA
    #90
    "Ezt csak azért gondolod, mert nem vagy fizikus. '

    De a barátom, aki néha itt ül mellettem, az lehet fizikus? :)
  • NYUZGA
    #89
    Ez fordítva is igaz. :) És le........
  • NYUZGA
    #88
    Saintgerman barátom majd jön a hűlőkkel, de a hüllők itt élnek köztünk és szeretik a pénzt. Én csak élősködőknek hívom őket akik hamarosan ki lesznek irtva. :)

  • dronkZero
    #87
    Ezt csak azért gondolod, mert nem vagy fizikus. Ez ilyen egyszerű. Amiről fingod nincs, oda azt képzelsz, ami jólesik. Alapvető emberi tulajdonság.
  • NYUZGA
    #86
    Értelek. De hidd el nekem, hogy nagyon át vagyunk baszva. :)

    Én sem vagyok fizikus, de a mai fizikusokból is csak azokat hagyják szóhoz jutni, akik egyetértenek az uralkodó vonallal.
  • phalanx
    #85
    én nem is írtam olyat, hogy értek hozzá :)

    pont ezért nem folyok bele a HAARP vitába mert nincs meg hozzá a szükséges szakmai tudásom. Ha végignézed a kommentjeimet rájössz, hogy én inkább elvi kérdéseken vitázok
  • NYUZGA
    #84
    Amit eléd tesznek. :)
  • NYUZGA
    #83
    Mi a valóság? Amit látsz. De mit látsz?
  • NYUZGA
    #82
    ja de, hogy te viszont mindenhez értesz... vagy azért tekinted magad "szakértőnek" mert utánaolvastál az interneten?

    A kérdésem, ugyan ez.(végre egy lopez)
  • phalanx
    #81
    ja de, hogy te viszont mindenhez értesz... vagy azért tekinted magad "szakértőnek" mert utánaolvastál az interneten?

    egyébként miért várod el másoktól, hogy ők végigolvassák a linkjeidet és aztán megpróbáljanak vitába szállni veled, ha te magad se veszed a fáradtságot, hogy megválaszold/reagálj a másik oldal véleményére? (lásd #62)
  • NYUZGA
    #80
    "a szunnyadásból való ébredés van !"

    Ezt kívánom neked és a társadalomnak is.
  • Saintgerman
    #79
    az egyház masem változtatta meg a szokását... Icke féle elmélet NINCS !!!!! a szunnyadásból való ébredés van ! sajnos még keveseknek..
  • NYUZGA
    #78
    Papok, Icke ? Ők a Mások? :)
  • Saintgerman
    #77
    Nem, épp az ellenkezőjét. Olvasd el az első bek. mégegyszer. A karám falai csak azért vannak, mert mások elhitették velünk....
  • NYUZGA
    #76
    nagyon sokáig az egyház is ilyen, hamis kártyákkal játszott, de azt már nem ették az emberek. Most jön Icke a mátrix elméletével, ami behatárol és nincs kiút belőle Mi a különbség?
  • NYUZGA
    #75
    Mutass kiutat a mátrixból Nincs kiút, ezt akarod elhitetni velünk?
  • NYUZGA
    #74
    Itt halt meg a rokon, párom...?
  • NYUZGA
    #73
    Vannak megemlékező virágok a Pentagonnál?
  • NYUZGA
    #72
    A halottak névsora?
  • NYUZGA
    #71
    És behúzott szárnyakkal. :)
  • NYUZGA
    #70
    A szólás szabadság megszüntetése az emberiség halála is lenne.
  • dronkZero
    #69
    Gyorsan.
  • NYUZGA
    #68
    Hogy megy be az a nagy elefánt...?

    A Pentagonba, ilyen kis lyukon? :)
  • [NST]Cifu
    #67
    Ez a probléma, hogy a szakmai részt nem értik, így aztán az összeesküvés-elméletekről akarnak diskurálni, meg hogy ki hogyan viszonyul az összeesküvés-elméletekhez.

    Elejtettem egy példát (Horizonton túli radar, na az vajon mi lehet, hogyan lehetséges egyáltalán horizonton túl lévő célpontot egy radarral észlelni? Miért üzemelnek ugyanazon a frekin vajon, mint a HAARP? Jéé, hogy ezek némelyikét a NOAA tudományos céllal (tengeri időjárás megfigyelés) használta? Hogy több ország használja ezeket? Hogy a minden előnyük ellenére a megbízhatóságuk kérdéses, mivel igen érzékenyek a légköri viszonyokra?), de semmi reakció. Senki nem vette a fáradtságot, hogy legalább alapvetően utánanézzen, szerintem még a belinkelt oldalakat sem nagyon olvasta végig senki.

    Ellenben hárman kezdenek neki az összeesküvés-elméletekkel kapcsolatos ténykedésemre reflektálni.

    Van-e értelme reagálni? Nincs, legalábbis szerintem. Most beírtam egy példát a 911-re, de aztán gyorsan kitöröltem, mert csak olaj lenne a tűzre. :)

    A végén felhúzom magam, és úgy járok mint Efreet, aki azért nem néz be a tudományosba, mert élből bezárná a topicok jó részét...
  • NYUZGA
    #66
    Kevés vagy mint, a média törvény. :)