225
Nagyfrekvenciás Aktív Ionoszférakutató Program
  • andersh
    #145
    a haarp most lecsapott japánra is
  • andersh
    #144
    Most megint felcsavarták a potmétert a HAARP Kárpát-medence panelján. Már esik is a hó.
  • patiang
    #143
    Szvsz az amik itt tesztelik a HAARP-ot, mert már rohadtul útálom a telet, és a hideget.
  • Saintgerman
    #142
    Ahol okos válasz nincs, ott bölcs dolog a hallgatás....

    (Már az NWO topik elején felvetette a kérdést John Wayne, hogy vajon ezeket a sci-fis "elméleteket" az emberek Hollywood-ból szedik, vagy pedig a film cégek táplálkoznak ugyanonnan, ahonnan az "elmélet gyártók". Gondoljunk csak bele, hogyan reagálnának az emberek, ha valaki egy rémhírrel előáll, amit az emberek még soha nem hallottak, vagy ha már látták a moziban...

    Persze.. kétoldali hatása is lehet, az egyik a valóság lassú adagolása, hogy emészthetőbb legyen, (vagy beadagolás a már előkészített programra pl. blue beam) a másik ami itt a legnépszerûbb a "0" félék számára: " ááá.. látod ez milyen hülyeség, már volt a moziban egy fantasztikus filmben"
  • remark #141
    Nehéz erre mit reagálni. Egyébként pedig úgy látom ez nem a tagadás ideje, hanem a hallgatásé. Nekem mindez tetszik is meg nem is.

    Főleg az nem tetszik, hogy fenyegetőzni azt ezek szerint lehet, de mikor az ember iránymutatást kér, akkor megy a hallgatás.

    (Zárójeles utóirat neked: A Star Trek Voyager Distant Origin epizódja érdekes abból a szempontból is, hogy pont egy gyíklényekről szóló történettel mutatja be a dogmák fejlődést/változást hátráltató hatását.)
  • Saintgerman
    #140
    "A földi civilizációval kapcsolatos tudományos elméletek" ez nekem is tetszik
    De mit szólnak hozzá az igazság tagadók, azok, akik a tömeggyilkolást elméletnek nevezik ? Ezzel a "földi" vel azt engednéd sejtetni, hogy más civilizációk is létezhetnek. Nem sértené a büszkeségüket ? Na még az kellene, hogy ilyen legyen ! Ezek a "jólnevelt" gyerekek maguk akarják meghódítani galaxist. Gondolod, ha megtudnák, hogy csak táplálékok lesznek másoknak a rájuk bízott feladat elvégzése után, vajon ugyanolyan nagy lelkesedéssel igyekeznének-e kifelé az ûrbe ?
  • remark #139
    Valóban, az embereket nem zárják be, azaz nem (fizikai) erőszakkal kényszerítik arra, hogy valamit megtegyenek. Pont ezért írtam, hogy az emberi természetet kellene védett területté nyilvánítani, azaz "be kellene tiltani" annak kóros méreteket öltő mesterséges megváltoztatását. Hisz ha megváltoztatod (befolyásolod) az "emberi természetet", akkor nem kell senkit se a városokba zárni (erővel), mert az emberek maguktól is ott akarnak majd maradni. És ha ottmaradnak, akkor szem elől tévesztik azt, hogy ők és a természet egy tőről fakadnak, azaz hogy aki a környezetét lerombolja, saját magát rombolja le. (Ez utóbbi fordítva is igaz szerintem.)

    Te se véletlen tartózkodsz ennyit természetes környezetben...
  • Hajnalcat
    #138
    Ma még az emberek szabadon távozhatnak a városkból, nem zárják be oda őket...ki lehet menni a természetbe ugyanúgy nekik is. Saját választásuk megvan hozzá. Én pl. tavasztól őszig folyton túrázom, nem köteleznek rá, hogy itthon maradjak...max télen, akkor nem lehet túrázni.


    "Azaz a változásnak belülről-alulról kell megindulnia"
    Egyetértünk. :)
  • remark #137
    "a többi embert városokba összegyűjtsék, fúj, még belegondolni is rossz, hogy egy tömegvárosban élnék, összezsúfolva mindenkivel azt nem akarom...az, hogy nyomorban éljen a többi ember egy helyen, az nagyon durva dolog éshogy még állandóan ellenőrizzék is őket, na persze. Ez nagyon szörnyen hangzik"

    És az hogyan hangzik, hogy mindez már ma is így megy? A populáció nagy része városokban él, ahol téli álmot alszanak, azaz egyfajta nyomorban élnek.

    A természetvédelem jó dolog. Legelőször is az emberi természetet kellene védett területté nyilvánítani, és majd ha újra burjánzik a valódi emberi természet, akkor az általad felemlegetett természetvédelem is megvalósul. Azaz a változásnak belülről-alulról kell megindulnia (ahogy te írod: "ébredés"), és onnan is indul meg. A folyamatot elodázni lehet, de megállítani nem.
  • remark #136
    "De mivel erre az SG közönsége képtelen, nyugodtan mehetne a kukába az egész."

    Veled az élen, ugyebár... Tőled nagyon sok mindent tanultam eddig, de arról semmit sem, hogy miként kell érett, értelmes tudósEMBERhez méltó módon vitázni.

    Most pl.: te nem érted, hogy én miről írok, és mégis azzal jössz, hogy én nem értem a lényeget... Miért, te érted a "lényeget"? (Persze, tudom, mindig az a lényeg, ami szerinted az. És látod? Pont erről írok, pont ez a lényeg SZERINTEM. -Úgyhogy erre reagálj...)

    Várom a professzionális válaszodat #134-re is.
  • dronkZero
    #135
    Úgy tűnik épp csak a lényeget nem érted.

    Tudományos fórum. Nem pedig "unatkozó anyukák és hivatásos paranoidok csetfóruma". Szerintem eléggé alapvető elvárás lenne, hogy itt tudományos témákról tudományos igényességgel folyjon a diskurzus.

    De mivel erre az SG közönsége képtelen, nyugodtan mehetne a kukába az egész.
  • remark #134
    "BTW egy ideje gondolkozom rajta, hogy a tudományos fórumrészről kitakarítom az ide nem illő topicoktól, például az összeesküvés topicoktól is..."

    Mi számít összeesküvés topicnak? Nyithatnánk pl. az NWO-val párhuzamosan egy, a civilizációnkkal kapcsolatos kérdésekkel foglalkozó topicot is, pl. "A földi civilizációval kapcsolatos tudományos elméletek" néven. Mondjuk ugyanaz lenne benne mint az NWO-ban, szóval ha nagyon szúrja valaki szemét az NWO elnevezés, akkor inkább nevezzük át az NWO-t.

    Magyarul: az NWO topic civilizációnkkal kapcsolatos kérdésekről szól, az elképzelhető legmagasabb szinten azaz legáltalánosabb formában.

    A baj persze valójában nem a téma, hanem az, hogy egy bizonyos "bizottság" mondja meg, hogy mi számít tudományosnak, és mi nem számít annak. Amit ez a "bizottság" nem szentesít, az nem tűr "nyomdafestéket".

    Ez válasz arra a kérdésedre is, hogy az egyes alternatív elméletekhez miért vonakodnak tudósok a nevüket adni. Hát ezért. Minden civilizációban vonakodnak a tagok szembemenni az épp uralkodó dogmával. (Lásd. inkvizíció, keresztre feszítés.)

    A "szentesítés" folyamatával és hatásaival kapcsolatos állításaimat szeretném egy olyan példával illusztrálni, ami azt is bemutatja, hogy milyen reakció várható a nem szentesített "dolgozatokra" (azaz miként vonnak ki elméleteket a beszélgetésből formai okokra hivatkozva - mert ugye érthető, hogy mikor egy tudományos fórumból "összeesküvés elméleteket" akarnak eltávolítani, akkor gyakorlatilag egy elméletet formai okokra hivatkozva próbálnak eltávolítani). Tehát most azt fogom javasolni, hogy mindenki nézzen meg egy részt a Star Trek Voyager sorozatból, mégpedig ezt a részt: Distant Origin.

    A fentiekkel azt akarom bemutatni, hogy ha egy tudományos fórumból eltávolítjuk azokat a hozzászólásokat, melyek oly módon közvetítenek elméleteket, hogy azok formai okokra hivatkozva eltávolíthatóak, akkor a vitát nagy eséllyel leszűkítjük a már elfogadott és szentesített elméletekre (lásd. még "dogma" - a Star Trek epizód megtekintése után érthetőbbé válik mindez).

    Vagy egyszerűbben: a tudományos eszmecsere szekció egy laikusok számára nyílt fórum, ahol tudományos témákkal kapcsolatban lehet diskurzust folytatni. A téma tudományos, és nem a forma. Itt nem tudósok beszélgetnek, hanem laikusok beszélgetnek a tudományról. Így ha formalitásra hivatkozva elutasítunk álláspontokat, akkor gyakorlatilag cenzúrázzuk a fórumot, mégpedig abban az értelemben, hogy kizárjuk a tudomány által még szentesítésre nem került elméleteket. Vagy rosszul látnám a kérdést?

    A helyzetet tovább súlyosbítja az, hogy itt a fórumon a "szentesítést" (azaz egy adott post elfogadását vagy visszautasítását) egy adott álláspontot képviselő "polihisztorok" végzik. A gyakorlatban ez azt eredményezheti (vagy már eredményezi is), hogy egyéni ízlés alapján történő "politikai" indíttatású szelekció fog végbemenni.

    Ezért kéretik a szabályokat valahova egyértelmű módon lefektetni, és nem minden második hozzászólásban azzal fenyegetőzni, hogy "itt egyszer rend lesz rakva". Ez minden professzionalistást nélkülöz, és egy olyan jövőképet sejtet, melyet az előbb felvázoltam.
  • remark #133
    "Tudod általában az van, hogy van az unalmas hivatalos magyarázat, meg az "OMZG MINMEGHALUNK JAJÚRISTEN!!!!4!"."

    A valóság igazából az, hogy rengeteg ember van, aki szerint csak ez a két verzió létezik. Ők azok akik legaktívabb játékosok az oszd meg (pl. oszd két részre) és uralkodj játszmában.

    De az sg-n is megfigyelhető, hogy egyre nő azok tábora, akik valódi alternatívákban kezdenek el gondolkodni.
  • remark #132
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1297875171&no=56]#56[/URL], [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1297875171&no=122]#122[/URL]: Hozod a formádat. Ahogy eddig is: Közel-keleti konfliktusok #3935 (lásd előzmények). (Álláspontod tömören: akinek más az álláspontja, azt irtsuk ki, zárjuk ki, küldjük "gumiszobába".)
  • remark #131
    "Az eredmény az esetek 95%-ban: süket fülek."

    #67: "Senki nem vette a fáradtságot, hogy legalább alapvetően utánanézzen, szerintem még a belinkelt oldalakat sem nagyon olvasta végig senki."

    Az mit bizonyít szerinted, hogy a másik fél nem reagál arra amiket felvetsz? Pl. ha te és Molnibalage nem reagáltok arra, amit felvetek, az mit bizonyít? Annyit hogy valamilyen okból nem vagytok kíváncsiak a másikra és/vagy a másik felvetéseire. Ti nem vagytok kíváncsiak rám és/vagy a felvetéseimre, mások nem kíváncsiak rátok és/vagy a felvetéseitekre. Az okok - bármennyire is fáj - lehetnek azonosak... (Leesik már a húszfillér?)

    Ne essetek abba a hibába, hogy pár valóban abszurd elképzelés alapján általánosítsatok, és minden olyan véleményt lenézzetek és a gumiba kívánjatok, ami nem a hivatalosan elfogadott (és bárhogy is szépítjük, de általatok is előszeretettel hangoztatott) álláspontot tükrözi.
  • Hajnalcat
    #130
    :)
    Itt már rég nem a pénzről szól ez az egész dolog, hanem a túlélésről....
    A pénz köztudottan földi dolog, alacsony rezgésszintűek használják szívesen. Akik valami magasabb létet akarnak elérni, azok alapvetően nem a pénzért imádkoznak...akik bölcsek...

    A háttérhatalom(akik ezt a kőoszlopcsoportot állították) is nagyon jól tudja ezt, ők a saját létükért hozták ezt létre.
    Rájöttek erre a dologra, hogy hosszú távon nem megoldás a pénzimádat....

    "Csak amikor az utolsó fát kivágták,
    Csak amikor az utolsó folyót megmérgezték,
    Csak amikor az utolsó halat megfogták,
    Csak akkor fogod látni azt, hogy a pénzt nem lehet megenni."
    Cree indián jóslat

    ...de sajnos ez a vozás törvénye dologgal félre lett tájékoztatva a nép....mármint abban a filmben, amit én is láttam folyton csak a hogyan legyél gazdag dolgot reklámozzák...és amit mutattak abban a filmben, attól hányingert kaptam, szabályszerűen, azok a visszataszító emberek...szőrnyű volt. Vonzás törvénye nem erről szól, hanem a lelki gazdagságról, a boldogságról(de nem anyagi, amennyi pénzre szüksége van egy adott embernek, azt úgyis megkapja. mindenkinek megvan a saját feladata, amiért idejött, és asszerint kapja meg a dolgokat.... az a baj, a mai emberek többségének semmi se elég....és tök felesleges dolgokat is megvesznek és kidobnak), békéről, stb....szóval a lélek mély dolgairól szól a vonzás törvénye. Mi mindannyian energia vagyunk. Egy hatalmas nagy Energia(Isten, ami nem személy...) teremtett minket, így természetes a vonzás dolog....
  • Hajnalcat
    #129
    Nekem pedig az jut eszembe...végig az jutott...., hogy megölik a természetet, azért "neved gyilkos fegyver". Dehát kinek az, kinek ez...
  • Molnibalage
    #128
    Mondot te, aki Cifunak szólt be. Tükörbe néztél már...?
  • NYUZGA
    #127
    Sugárözönben élünk
  • phalanx
    #126
    azzal, hogy engem próbálsz sértegetni csak magadat járatod le
  • andersh
    #125
    hollandia azért eléggé megszívná ha nyomnának egy földrengést a tengerükbe.
  • Molnibalage
    #124
    A tudományosból. A gumiban azt csinálnak felőlem, amit akarnak.
  • Molnibalage
    #123
    Tipikus konetós duma. Az, hogy pofázáson kívül mihez értesz, azt nem látjuk...
  • Molnibalage
    #122
    Nézzen be.
  • lopbisz
    #121
    Nah akkor azthiszem ezt is letárgyaltuk és megint megállapithatom, hogy a troll provokátorok még mindig minőség alattiak.
  • lopbisz
    #120
    De várjá kicsit segítek a lejjebbi komment értelmezésben. Arra céloztam szánalmas, hogy pont te irkálsz a moderátornak mit kéne bezárni és mit nem, mikor a fű topicotokban beszélgetek a drogok vásárlásáról, termesztésről, és a rendőrségi eljárások kikerüléséről... egy tudományos topicban!!! Az NWO topicban nincs semmi illegális! Csak kritikák, vélemény nyilvánítások és esetleges új társadalmi rendszer filozofálások vannak ( csak a kretének szerint nem tudományosan).
    Te viszont búnőzőkém jobb lenne ha ténylegesen befogadnád a pofádat és vissza vennél az arcodból, a pajtásaiddal együtt.
    Most már dereng valami?
  • patiang
    #119
    "proli" is lehet művelt, s viszont :)
  • lopbisz
    #118
    "Mert nem kicsit balfasz dolog egyik hozzászólásban arról értekezni, hogy a törvények csak arra valók, hogy rabszolgasorba döntsenek "

    cöcöcöc! Én soha nem írtam ilyet, ezt csak a proli alatti szintű agyaddal beleképzeled. Egyébként nem kell zseninek lenni a szimpla szövegértelmezéshez... Oda kéne figyelni, hogy mit írok és annak mi a jelentése. De bocsi neked nem tartok korepetációt.

    Mellesleg soha nem támogatnám az élvezeti drogokat ( legfeljebb csak szigorú szabályok közt orvosi felhasználásra.) Az olyan drogos balfaszokat sem támoghatnám soha mint te. Az ilyen deviáns örültek ellen minden rendszerben kell valami szabályozás, mert veszélyesek a társadalomra
  • patiang
    #117
    okosodjunk vagy hülyüljünk?!
  • patiang
    #116

    igaz??
  • dronkZero
    #115
    Ehehe. Nem kicsit vagy röhejes és hiteltelen.

    Eldönthetnéd igazán, hogy most akkor a politikusok az életünkre törnek, vagy ők az erkölcsi példakép, és minden amit csinálnak az szép és jó.

    Mert nem kicsit balfasz dolog egyik hozzászólásban arról értekezni, hogy a törvények csak arra valók, hogy rabszolgasorba döntsenek minket, a másikban meg azzal érvelni, hogy valami illegális... :D
  • L Viper #114
    Hát ez nekem meredek. Meg azok a számadatok...
  • Saintgerman
    #113
    Ahhoz, hogy ezekre a dolgokra választ kapjunk, sokkal mélyebbre kell menni, mint ahogyan az átlag gondolkodik. Az ok messze túl nyúlik az anyagi világon, de most vegyük csak a fizikai "valóságot"
    A humanoid fajnak 400 millió éves evolúciója van ezen a világon, és ebben a galaxisban. Helyileg a Lant konstelláció volt az otthonunk. A galaxis már jóval előttünk lakott volt, egy igen vad-harcos faj által, a Draco - Sárkány konstellációban, a Draco-Reptillek által. Miután a drakok megtámadták a lantbeli bolygórendszerünket, nagyrészét megsemmisítették és a lakóit menekülésre kényszerítették....
    A kiûzött humanoidok az év milliói során számtalan új bolygón megtelepedtek, egyesek áldozatai lettek az üldöző hüllőknek, mások keveredtek... Amikor egy csoportjuk a Naprendszerbe érkezett, legtöbb bolygó már itt is lakott volt, a Földön a hi-tech reptilleknek a Lemúria (Mu) volt az otthonuk...

    Bezony. Menekültek vagyunk a Földön, és a reptillek a honosok. De hogy ne legyen egyszerû a dolog, mi nem azok a humanoidok vagyunk, akik valamikor az Atlantiszon megtelepedtek. A két faj 600 ezer éves háborúja után a Föld felszíne is nagyrészt elpusztult, a hüllők egy része az üreges Föld belselyébe, mások földalatti városokba menekültek... Hosszú idő elteltével, amikor a hüllők újra megakartak jelenni a felszinen, külsejük nem engedte meg, a már jelenlévő emberek között. A reptilleknek új külsőt kellett teremteni, hogy az emberek között mozoghassanak. Ennek az egyezménynek a követkeményei vagyunk mi a két faj között magunk is, 6,5 milliárd mai ember. Átlag 10-15% hüllő DNS-el, akik kizárólag szolgaság céljára lettek kiklónolva. A "pásztorok" akik köztünk mozognak 50/50% ban lettek klónolva, és mindkét fizikális formát képesek felvenni. Ők azok, akik a "termést" behajtják gazdáiknak, akik ezen a szinten nem jelennek meg.

    Az elit, (akiket én inkább vérvonalnak nevezek (kékvérûek, mivel vérük réz alapú, nem vas mint a miénk, és oxidálásra kékessé szineződik) en belül ez a 13 család az aki reprezentálja a köztünk nem megjelenőket... Névszerint: Windsor, Rothschild, Rockefeller, Bush.. stb.
    Ha még hozzátesszük, hogy Diána már gyerekkorában arra a célra lett kiválasztva, hogy a két kölyköt erre a világra hozza,(mivel a Spencer is vérvonal) akkor nem új fényben jelennek-e meg az események, amikre sehogyan sem tudunk magyarázatot adni ?
  • lopbisz
    #112
    A vonzás törvényét azért nem kell készpénznek venni. Mert például a "titkok" népszerűsége után, szinte minden fanatikus a gazdaságról mond el egy imát és arról gondolkodnak, hogy a jövőben milliárdosak lesznek. Aztán nagy meglepetésükre cumit sem kapnak :D
    Viszont tény, hogy kisebb dolgokban van benne valami.
  • lopbisz
    #111
    Depresszió zenéből jó a részlet de szerintem pont nem a környezetről beszélnek benne :D "Mivé lettél ember?
    Neved gyilkos fegyver."
    Erre például nekem a háborúk ugranak be, amit egyes körök révén robbantottak ki. Az egész zene egyébként simán a háttérhatalomról is szólhatna. Lehet arról is szól :D
    A mi forradalmunk és a lázadj fel számuk is elég "érdekes" :D
  • SötétBarom
    #110
    Hú mi megy itt
  • Hajnalcat
    #109
    Ja és a legfontosabb, hogy ezt a fajta belinkelt oszlopleírásban való dolgokat kérlek ne próbáljátok magatok elé elképzelni(mint ami a #100-ban van), saját magatok és az egész emberiség érdekében, mert amit magad elé vizualizálsz, és nagyon erőteljesen teszed minden apró részletét, az fog a közeljövőben megvalósulni. Ha ezt sokan teszik, akkor mégnagyobb a hatása...ezért nyomatják azt a sok gyilkolászós filmet a tv-ben is. Egyrészt a feszültségkeltés miatt, másrészt mert ugyebár a tv-t sokan nézik ésha egy gyilkolászós filmet egy időben sokan néznek, akkor egy időben látják azokat a dolgokat maguk előtt, így mégerősebb lesz a hatás és méginkább valószínű, hogy az megvalósul a későbbiek folyamán....legjobb, ha az ember sok jó dolgot képzel maga elé....és nyugodtakat....
  • L Viper #108
    Ez erőfitogtatás (anyagi hátterük van az biztos), de mint látod, a választás a miénk.
    A történelem során mindig akadtak olyanok, akik a többi ember felé akarták helyezni magukat, mert szerintük ők az elit, a kiválasztott, az árja, az egyenlőbb, az uralkodóbb, vagy akárhogy is nevezzük.
    Eleve egy beteges elgondolás a másik embert alábbvalónak tekinteni azért, mert nem abba az elitbe született.
    Érdekességnek linkeltem be, hogy minél több ember tudjon róla, hogy ilyen is van és ne csak a szemetet fogadják be, amit adagolnak nekik pl. a kereskedelmi médiából, bár a "cirkusz kell a népnek" elv elég nagy múltra tekint vissza.
    A másik ugyanilyen súlyú hiba az, amikor valaki a megszerzett, (vagy belé vert) "tudást" megkérdőjelezhetetlennek, kizárólagosnak tekinti és nem képes továbblépni. Ez a mentalitás éppúgy gátja a fejlődésnek.
  • Hajnalcat
    #107
    Akkor ezek azok az új törvények....elég durva....köszönöm, hogy belinkelted. erről nem tudtam, csak találkoztam tavaly valakivel...és ő emlegetett új törvényeket...sok érdekes emberrel, vagy annak látszókkal... találkoztam tavaly....

    véleményem erről, hogy alapvetően nem szeretem az embereket, mert régóta írtják a természetet és nem tisztelik azt. igen, sose szerettem őket igazán...na most jön akkor te is közéjük tartozol dolog, de!

    Ez a lecsökkentés tényleg nagyon durva dolog, mármint tényleg csak népírtással lehetne, azt pedig felháborítónak tartom. Szerintem alapvetően az emberek gondolkodásmódját kellene átformálni, hogy ne pusztítság a környezetüket már és nem megölni őket. Itt nem agymosásra gondoltam, mert az eléggé durva dolog, csupán arra, hogy próbálni őket jó irányba terelni, mert tény, hogy:
    Depresszió együttestől idézek:

    "Mivé lettél ember?
    Neved gyilkos fegyver."

    link

    Itt konkrétan meg van foglamazva az, hogy ébredjetek már emberek!!!!

    Amúgymeg amikor megláttam előszőr a Rotschild pasit(Davidot), akkor egyből azt gondoltam, hogy hm...ebben az ürgében van valami....

    link

    Aztán hogy ők is benne vannak ebben a törvényoszlop meglakotásában...hát nem meglepő.
    De hangsúlyozom, pár dologban nem értek velük egyet, mert nem ezt kellene tenni...

    Jogod és kötelességed a szociális feladatokban való részvállalás----ez tényleg rabszolgamunkához hasonlatos dolognak tűnik....és szívesen segítek Embereken és szeretnék szociális területen dolgozni egyszer...mondjuk autistákra vigyázni(mert ők fontosak...) vagy hasonló, de engem ne kötelezzen senki se munkavállalásra, mert nem szeretem a kötelező dolgokat és fel fogok lázadni, ha ilyenre sor kerül. Világbíróság pedig gondolom már régóta létezik. Ott döntik el, hogy mi legyen a bolygóval...mit hozzanak nyílvánosságra és mit nem stb....ez az úgynevezett háttérhatalom, magas vérvonalasoknak nevezik magukat....egy új élő nyelv, na igen, legalább ha elmegyek a világ másik pontjára is, akkoris tudok majd beszélgetni az emberekkel, az mondjuk jó ötlet.

    "Ők és még nagyon sok elite, a Rothschildok, véleményük szerint a világot (a földet) egy természetvédelmi területé kell nyilvánítani, ahol csak a legfelsőbb rétegek (kiválasztottak) élhetnek, a többi csőcseléket városokba kell összegyűjteni, hogy állandó ellenőrzés (megfigyelés) alatt tarthassuk őket.Ennek a kezdete a biometrikus adatok rögzítése az útlevelekben és a személyi igazolványokban ( pld.ujjlenyomat!!!) 2010 -töl magyarba az új útlevelet csak ujjlenyomat leadása után kaphatsz!"

    Igen, természetvédelmi területté, ez jó ötlet! Az, hogy ott csak a kiválasztottak élhetnek...és a többi embert városokba összegyűjtsék, fúj, még belegondolni is rossz, hogy egy tömegvárosban élnék, összezsúfolva mindenkivel azt nem akarom...az, hogy nyomorban éljen a többi ember egy helyen, az nagyon durva dolog éshogy még állandóan ellenőrizzék is őket, na persze. Ez nagyon szörnyen hangzik....legrosszabb megoldás, amit valaha olvastam...és ezt az infót honnan vette az illető? mármint hogy az elit azt akarja, hogy összezsúfolni az embereket nagyvároskba, mint a disznókat az ólakba? mert a törvényoszlopon ez nincs rajt....ez az ujjlenyomatos dolog...eddig is tudtam, hogy nem vagyok szabad....most meg méginkább megerősítik ezt a dolgot. Tisztára, mint a filmeken.... :| Szőrnyű...ha ez a része igaz lesz...de remélem, hogy nem.
  • NYUZGA
    #106
    20 éve csökkentik Magyrországon a népességet. Szépen folyamatosan szűkítik a pénzforrásokat. És mi birkák, mit teszünk ez ellen?