225
Nagyfrekvenciás Aktív Ionoszférakutató Program
  • patiang
    #185
    De hogy ne csak veszekedjünk: véled, hogy bizonyos, népek, kormányok felett álló emberkék abba tányérba szarnak bele amiből ők is esznek??
    Ez olyan lenne, mintha én felrobbantanám a földet, hogy pusztuljanak az ellenségeim.
    Abban azonban egyetértek veled, hogy bizonyos körök sátáni gátlásostalansága Luciferrel vetekszik.
    A természet az állat, és növényvilágban megoldotta az egyensuly problémáját. Mi az emberiség azt hisszük, hogy ez alól a törvény alól kivonhatjuk magunkat. Nem!!!
    Mi hatványozottan teszünk eleget akár a háborúk, de még a HAARP segítségével is.
  • patiang
    #184
    Kedves Saintgerman!
    Ajánlom, hogy Te is vegyél bilit, húzd a fejedre a HAARP ellen, hogy ne tartozz azok közé akik a mások "kinyögéseit" habzsolják.
    De ne használtat vegyél, mert az már tele is lehet.
  • Saintgerman
    #183
    "ignoráld" = hagyd figyelmen kívül. vagy más szóval: ha olyan bili van a fejeden, amit nem te vettél, akkor ne akarj mindenkit egy bili alá húzni.. és mielött "megennéd" a tartalmát amit mások csináltak tele, próbáld elöször a saját erödböl megtölteni...
  • patiang
    #182
    Jujj, kösszi!!! Te ezt is tudtad? Hát én tökre nem tudtam.
    Biztos a HAARP
    De mondd már meg mi az hogy "ignoráld".

  • Saintgerman
    #181
    kérhettél volna kezelési útmutatót a bilihez is.. először bele kell kakilni, és aztán a fej... hu...

    innentől ignoráld a hsz.eimet !!!
  • patiang
    #180
    Huh most olvasom, hogy Gorbi sem önszántából lett kapcsi.link
  • patiang
    #179
    Basszus tényleg nem tudok angolul??

    Itt Te is tudod, hogy a háttér a lényeg.
    Amúgy meg jó neked /egyes szám/, hogy "álomvilágban" élsz.
    De ne félj többen vagytok. Sőt merem állítani, hogy az emberiség 3/4-ét ti teszitek ki.
    Bocsi a többesért.

    Amúgy meg ne haragudj meg rám, mert amit mondtam nem önakaratomból tettem. Az a fasz HAARP. Most egy fémbili van a fejemen, és az árnyékol. Most vettem, még tiszta.
    De most leveszem, mert még engem is hülyének néznek.
  • Saintgerman
    #178
    Azt kellene már végre felfogni, hogy ezt nem az államok teszik. Az allamhatárok csak a birkáknak vannak, az állam élén lévők pedig csak bábfigurák... ha nem tudsz angolul nem csoda ha nem érted..
  • patiang
    #177
    "Az emberek totál elvannak merülve a totális béke, méz, és madzag habjában"

    Mondd Te melyik bolygón élsz?
  • patiang
    #176
    Mégis. Miért a "baráti" államokat basztatják, miért nem pl Kubát stb.
  • patiang
    #175
    no comment
  • Saintgerman
    #174
    Hol van azaz itt ?

    Japan Erdbeben HAARP - Tsunami

    HAARP is an Illuminati Earthquake machine used in Japan
  • patiang
    #173
    Itt arra gondolsz, hogy az a 20-40 méternyi elmozdulás csakis emberi kéz műve lehetett???
    Hát akkor a japcsik is nagy barmok, havarkodnak az amcsikkal.
    Már a II.-ik Vh-ban is mutattak nekik (Japán) valamit.
    Buzi amik!!!!!!!
  • Bronx South
    #172
    Amikor itt megemlítettem a haarpot, olyan kézzel lábbal való ellenállást tapasztaltam, hogy az hihetetlen. Az emberek totál elvannak merülve a totális béke, méz, és madzag habjában ? Érdemes elolvasgatni néhány hsz-t, elég komoly kép rajzolódott ki most nekem a társadalomról.
  • patiang
    #171
    jaaaaaaaaaaaaaaaa..................
  • andersh
    #170
    mind2, a haarp idézte elő a lemez elmozdulását
  • patiang
    #169
    "A lemez vagy a Haarp?" ????
  • lopbisz
    #168
    Japánba vajon melyik mese igaz? A lemez vagy a Haarp?
  • patiang
    #167
    Azért már ne etess, hogy Te többet tudsz róluk, mint ők rólad.
    Mert akkor Grimm mese
  • patiang
    #166
    Basszus Te honnan tudod, hogy amit Te tudsz azt Te tudod??
    Gondolkozz...............
  • patiang
    #165
    Hah, és ha Te a soraidat elbűvölve írogatod....................??
    "Különvélemény".............
  • Saintgerman
    #164
    azt én tudom... csak te nem..
  • Saintgerman
    #163
    Egyedül a félelem az a "szint", ahol megszállhatnak. Semmiképp sem félek, mert nincs mitől.. Az én személyem egyenlőre semmit nem zavar a számukra, kivéve itt azt a párat, akik tudatukon kívül nekik dolgoznak...
  • Saintgerman
    #162
    Az oldalakhoz nincs közöm, lehet hogy hasonló nickek ugyanazon nézeteket vonzanak ?
  • UniverseOfficeR
    #161
    Eltudlak képzelni alufóliával a fejeden, ahogy gubbasztasz a sarokban, nehogy behatoljanak az agyadba.
  • UniverseOfficeR
    #160
    Érdekes, az én agyamat nem tudják korlátozni.
  • patiang
    #159
    De ha Te olyanokkal állsz kapcsolatban, kik idő előtt távozának, akkor nem-e félsz, hogy Te is a célgömb közepében vagy??
    Mert "ők" nem szeretik ám a tudókat, sejtőket.
    Bocsi, ha ironikusnak tünök.
  • patiang
    #158
    Bocs a többesszámért.
    Pl: http://adamus-saint-germain.net/q1323/
    http://www.naptemplom.eoldal.hu/cikkek/2011-elorejelzes_-szellemi-uzenetek/saint-german.html

    Már csak azért, hogy hasonló a vélelmetek, mert bocs ha az egyezés a véletlen műve.
  • Saintgerman
    #157
    Mire gondolsz konkrétan ?
  • Saintgerman
    #156
    Mért haragudnák, erre való a fórum nem ? (csak azt nem szeretem, ha többesszámban beszélnek velem)
    A kérdésedre már többször is válaszoltam az NWO-n. Amit már ketten tudnak, az nem szupertitkos. Az én infojaim azoktól bennfektesektől vannak nagyrészt, akik kipakoltak, és legtöbb nem természetes halállal idő előtt távozott... Ezentúl egy fél évszázados tapasztalat után az ember már a nem földi eredetû infok szelektésára is képes lehet..
  • patiang
    #155
    Ja és mondd a "Saint German"-al fémjelzett site-ok sajátodé, avagy csak a vélelen műve?
  • patiang
    #154
    Ne haragudj, hogy megszólítalak, DE ti honnan tudtok mindezen dolgokról, ha azok szupertitkosak??
    Ja a média? De hiszen van egy ingerküszöb, amit mindig überelni kénytelenek.
  • andersh
    #153
    +1
  • Saintgerman
    #152
    Hogy elhiszem ?? Talán ez áll a Bildben is és ezt fújja a TV-is ? Gondolod, hogy a rengeteg antennát is csak azért építették, hogy jobb legyen a handyn a vételed ?
    A kémiai csíkokra adott-e már magyarázatot a média ? Mi a francnak szőnek hállót a Föld köré ?
    Én azt nevezném hitnek, ha megeszed a hamis magyarázatokat, azt pedig gondolkodásnak nevezném, ha magad akarnád megfejteni a sokszor nem is egyszerû magyarázatokat.

    Az összeesküvés határait minden egyes embernek a saját horizontja szabja meg. Ameddig lát ott a vége. Ha semeddig sem lát, akkor nincs is ! Mindenesetre azok akik látnak, azok azt is látják, hogy az Illuminati különösem most mennyire 'beletesz' mindent, hogy az emberi szellemet bezárva tartsa itt a Földön...
  • patiang
    #151
    Nem lehet, hogy mi is azért pötyögünk be marhaságokat, mert a HAARP így akarja? Buzi amik. Ezt is a HAARP akarta.
  • UniverseOfficeR
    #150
    Én azt hittem, hogy több eszed van annál, hogy elhidd ezt a baromságot. Az összeesküvés elméleteknek is vannak határai.
  • Saintgerman
    #149
    El sem hinnéd még mire képes a HAARP... az ionoszférába kisugárzott energia a Chemtrail-on keresztül mint egy beirágyzott puskacsövön visszairányítva táplálja az agyadba, vagy tölti le az infot alvás közben éjjel 2-5 között, hogy mért kell többet fizess a búzáért, vagy éppen miért is előnyös neked, ha a többiek többet kell fizessenek...
  • UniverseOfficeR
    #148
    Ezt nem fogjátok elhinni. A H.A.A.R.P. elhozta a tavaszt!! Ez biztos azzal van összefüggésben, hogy felolvasszák az Alpokban a hegyek hórétegeit és özönvíz árasszon el egy búzaföldet, hogy aztán a búza árának növekedésére számítva vegyenek nagy mennyiségű búzát a nagyobb profit érdekében. És ez mind semmi, a HAARP még azt is elintézi, hogy amit megettél, azt sz*rd is ki... mocskos dolog ez a HAARP.
  • Saintgerman
    #147
    a haarp az nem az amik kezében van, hanem az elitében, és az elit nem ismer sem nemzetet, sem határt !
  • patiang
    #146
    az amiknak mindegy, hogy barát, vagy ellenség?!