18
  • Adam815
    #18
    Én inkább az ilyen játékokat támogatom manapság. Több kreativitást és élvezetet látok bennük, mint a tucatszám megjelenő FPS-sek, autóverseny, és egyéb játékokban, ami mind egyre alapszanak, kisebb variálásokkal. Ott van pl. a Modern Warfare sorozat, mindig egy kis ráncfelvarrást kapott és kész, de semmi új.

    Az ilyen kis játékok néha pedig hihetetlen szórakozást nyújtanak, nagyon ötleten némelyik, valamelyik komoly kihívás, és ezek nem tipikusan azok az "egyszer végigjátszom és utána polcra kerül" típusú játékok.
  • Zizou2
    #17
    Én meg azt hittem, hogy az alkalmazások és játékok kémkedéséről lesz szó, az legalább igazi veszély xD
  • JTBM
    #16
    Ilyen játékokkal régebben is játszottak sokan.
    Ahol meg nem tud telepíteni magának valamilyen játékot az unatkozó dolgozó, ott mennek még bőven a Windows beépített játékai is...

    Ezek a játékok olyan olcsók, hogy ennyi pénzért még a neten sem keresgél valami free megoldást az ember, hanem egyszerűbb kifizetni.

    De ez nem öli meg a "nagy" játékokat.
    Kb. annyi köze van hozzájuk, mint a TV-nek v. a sportoknak.

    Elveszi az időt, de nem pótolja a "nagy" játékot. Aki szeret játszani, az ezentúl is fog. Aki meg nem, az ezentúl sem.
  • sanyicks
    #15
    Ezt a marhaságot honnan szedted? Mintha a játékok élethűség és szimulációra mennének. LOL pont hogy egyre távolabb állnak mind2-től. Sorolj fel 10 játékot 2010-ből ami élethűségre és szimulációra megy...
  • GG
    #14
    Szégyenletes! A 1-2 dolláros játékok is akkora élvezett nyújthat mint egy igen drága. Fújj na ez kemény. Akkor talán valamit olyan kellene nyújtani azért a pénzért ami megéri megvenni?
  • opeca
    #13
    6-8 éves koromban én még csak kirakatban láttam pc-t. 12 éves koromban már egy szűke lit tagja voltam amelyik leülhetett egy 286-os elé.

  • tviktor
    #12
    Androidra ingyen elérhető az Angry Birds a Seasons párjával együtt.
    A lányaim, illetve a 6-8 éves korosztály hihetetlen mód élvezi tableten.
  • citkar
    #11
    Én még azt is furcsának tartom, hogy az Angry birds ilyen sikereket ért el és fizetni kell érte. Új ötlet nincs benne, annyi online játékos oldalon láttam hasonlót, csak nem csúzlival, hanem katapulttal lőttél többféle bombát madarak helyett, hogy eszembe nem jutna 1 dollárt is fizetni érte, ha ingyen is van hasonló.
  • Komolytalan
    #10
    Nekem van rá pénzem, mégis az olcsót veszem. Nem az ára miatt, hanem egyszerűen azért, mert jobban megfelel az igényeimnek: nem jár kötöttségekkel, viszont kikapcsol, jól adagolt sikerélményhez juttat.

    És igaza van a fazonnak, ez tényleg veszélyes a játékiparra, mert elfelejtették, hogy a játéknak nem az élethűség és a szimuláció, hanem a kikapcsolódás a lényege.
  • Szefmester
    #9
    Hát igen, az ipar az ipar, ezek meg a kreatív alkotók kreálmánya. Ezért is fizetnek az emberek érte. Mert olcsó de tartalmas, vagy legalábbis sokáig szórakoztató játékot vesznek az egyszer 5 óra alatt végigjátszhatók helyett.
  • Evoluti0N
    #8
    Ez inkább Bobby bácsi gárdájára jellemző.
  • kissssss
    #7
  • Ry0K3N
    #6
    Azt a címet az Activison birtokolja, az EA kispályás még ide, főleg ha az 5 évnél régebbi játékokat nézzük.
  • sanyicks
    #5
    Hogy hogy ezt nem az ea nyilatkozta, a szar de legalább pofátlanul drága játékok mestere?
  • xido
    #4
    +1:)
  • Woodsnail
    #3
  • bino512
    #2
    ez jó nagy marhaság XD soha nem fogja visszaadni azt az élményt amit a "drágább" játékok nyujtanak.... meg lehet h azért drágább egy játék mert több százan dolgoznak rajta ....és azért olcsó mert azon meg 3-an dolgoztak össz vissz...és ami olcsó azt úgyis többen megveszik mert n mindenkinek van egyben annyi pénze hogy "drága" játékot vegyen.
  • Gabe18
    #1
    Szerintem a párizsi nagyon veszélyes étel. Az emberekben az a kép alakulhat ki hogy 1500 forint/kg-os párizsival is jól lehet lakni, netalántán még egyesek jóízűnek is találják.Na és akkor mégis ki fogja megvenni a 6000 forintos sonkát?
    Sőt egyes elmebetegek még a végén elgondolkodnak hogy a sonka is lehetne 1500 forint, de legalábbis olcsóbb. Ez egyszerűen felháborító...