21
Újabb DotA-ra hajazó játék: Realm of the Titans
  • toratotics
    #21
    sziasztok!Valaki leírná nekem a teljes telepítést ide légyszíves?Mert én letöltöttem a játékot,regisztráltam,feltelepítettem és valamiért nem akar beengedni.Pedig aktív az accountom azt írja a hivatalos honlap.Mondjuk mikor csináltam az acc-ot, akkor nem kaptam megerősítő e-mailt.Ha nem kapok akkor mi a teendő? Segítségeteket előre is köszönöm!:)
  • Tatyla
    #20
    igen
  • Gubberx
    #19
    még csak closed béta van ugye?
  • Tatyla
    #18
    ha átállítom az optionsba a felbontást miért nem változik a játékban,mert játékon belül nincs már állítási lehetőség?
  • oreal
    #17
    Egesz jo a jatek :)
    Kicsit oszetettebb mint a lol meg a dota sokkal tobb item es variacio van,valamint sokkal tobb "summoner spell" is.Kicsit meg nehez rajta ki igazodni,meg ugye az ember meg a karaktereket sem ismeri mindet, de van jovoje a dolognak.De az is biztos kell hozza 4-5 match mire kapizsgalni kezdi az ember mi merre >:)
  • ratgab
    #16
    Pedig nagyon igaz amit mond a srác!
  • Fec papa
    #15
    Ez ilyen DotA és LoL koppintés akar lenni? Mert azért ezzel szépet alkottak a dotás srácok hogy már ilyen műfajú játékok születnek. :)
  • Gubberx
    #14
    Egyáltalán minek fikázza valaki ha nem kedveli azt a játékstílust?
  • ronesz
    #13
    aki butasagot beszel, az megerdemli, hogy "cseszegessek"
  • Hurkans
    #12
    Nem én akkor mondok majd véleményt ha kipróbáltam, mellesleg ígéretesnek tűnik...
    (csak utálom egymás cseszegetését>>> azóta nem jött lehúzás se...)
  • ronesz
    #11
    attol meg egyetertesz veluk valoszinuleg
  • Hurkans
    #10
    Írtam előtted?
    Nem, köszi
  • ronesz
    #9
    faj az igazsag latom :<
  • Hurkans
    #8
  • ronesz
    #7
    ugy latszik, itt mar mindenki orakat jatszott a jatekkal és hosszadalmas pro/kontra merlegeles utan ugy dontottek, hogy szar
    ja nem, ezt egy egy perces trailer alapjan mondjak
  • Cat 02 #6
    Egy szó: ehhh
  • Csirke4
    #5
    Nálam a trailer első másodpercében elbukott.
  • ScarY MAN
    #4
  • Gubberx
    #3
  • KaBuTo666
    #2
    erre cseréled be a wowot? :D
  • Gubberx
    #1


    Ezúttal egy újonnan alakult kínai fejlesztőbrigád döntött úgy, hogy elkészíti a saját verzióját, amit nyugaton az Aeria Games fog megjelentetni.

    A Béta regisztráció már aktív, aki szereti a stílust, mindenképp nézze meg, a videó alapján ígéretesnek tűnik.

    Hivatalos oldal: http://realmofthetitans.aeriagames.com/

    forrás:MMOpium