268
Call of Juarez: The Cartel
  • Fpocok
    #108
    Mit is kell nézni ezen a képen?
  • balika16
    #107
    Call Of Juarez The Cartel CLONEDVD PL By O22y!
  • balika16
    #106



    :O
  • grebber
    #105
    GK teszt 65%
  • grebber
    #104
    Ipon teszt 69%
  • zsozso29
    #103
    Megnéztem a videót, hát elég gagyi...
    Nem lesz ez olyan nagy durranás!
  • grebber
    #102
    Haveré van kölcsönbe.Ő alig játszik vele.
  • Fpocok
    #101
    Hogy ne lenne neki... már szarrá is warezolta, bár azt mondta, hogy egy ezer forintot sem ér... még is ő volt az első, aki végigvitte.
  • Prince23
    #100
    Van konzolod?
  • grebber
    #99
    Nem csak nekem nem tetszik!

    Nem tetszik a sajtónak
  • grebber
    #98
    Na végigvíve.Holnap megnézem a másik befejezést is!
  • grebber
    #97
    Tegnap a discos rész fasza zenéjén felbuzdulva na mondom beletúrok a mappájába azt kihalászom a zenéket! Total Commander megnyitása után esett le hogy konzolon nyomom és nem lesz semmiféle zene kiszedés
  • Shep
    #96
    Hát azért nem mindegy.
  • Reg5
    #95
    Az a pár 10 vagy 100 ezer darab szerintem nem oszt nem szoroz nekik. Akit érdekel az úgyis megveszi...
  • Shep
    #94
    Pedig szerintem jobban jártak volna ha most a nagy ürességben kiadják, mert szeptemberben már senkit nem fog még ennyire sem érdekelni.
  • Prince23
    #93
    Konzolra jah
  • Ryder62
    #92
    Van pofájuk a megjelenés elött pár nappal elcsúsztatni? lol
  • wedge31
    #91
    Állitolag szeptember 16-ra tették át a pc-és megjelenést.
  • strebacom
    #90
    Most ez holnap kijön az Usaban igaz?
    Vagy csúszott??
  • strebacom
    #89
    Jól pontoznak azok az a szar még 1-et sem ér!!
  • grebber
    #88
    Azért találtam magamnak pár pozítivumot is.

    - A csaj társunk hasonlít Halle Berry-re és jó a segge is.
    - A klubbos részeken elég jó zene szól (nekem tetszik) + van olyan táncos amit az lenyom elnéztem pár percig és sírva röhögtem!
  • Fpocok
    #87
    Én ezeknek a szavára nem adnék semmit. Két pontot adnak DNF-nek... ezek nem értenek hozzá.
  • Ulthane
    #86
    COJ The Cartel teszt

    Fostalicska egy játék lehet...
  • Ryder62
    #85
    A második rész az tényleg top, olyan jó motort dobtak alá hogy egy gyengébb gépen is csak úgy repült. És mellesleg nagyon szép volt, sőt még ma is gyönyörű. Az átvezetők is jók voltak és a történet is. Néha egy-egy nagyobb átvezetőnél már azt hittem filmet nézek.

    De ezek után kiadni egy ilyet pfff. Most már nagyon kiváncsi vagyok rá de már a videókból is látszik hogy nagyon mű. Olyan semmilyen.
  • Prince23
    #84
    20 perc játékmenet előzetes érkezett!
  • Prince23
    #83
    Kicsit gáz, hogy B-kategóriás játéknak állítják be egyesek :S De lehet meg van rá az okuk
  • Fpocok
    #82
    Szomorú ez. Zavvin is leesett az ára 14 fontra...
    Én pedig örültem neki, hogy kicsit modernebb lesz, de ezek szerint szar lett.
    Elsővel még nem játszottam... miért is? Szóval a második rész, az nekem benne van a top10FPSBen... technikailag. Amit ott csináltak, grafika, optimalizálás, harcrendszer, fedezék... le a kalappal.
  • Shep
    #81
    Hát pont ettől tartottam, mert a bemutatók alapján pont ilyennek hatott, mint amit leírtál. Na de azért hátha nem olyan vészes :)
  • grebber
    #80
    Én nem akarom tovább a fikaáradatot zúdítani,mert jönnek azok akiknek ne adj isten tetszik majd és leoltanak.

    Mindenki próbálja ki és meglátja (csak saját felelősségre)

    Ezek amik nekem nem tetszenek nagyvonalakban:

    - Grafika elég gáz 2011-ben! (mondom a 2006-os elődje szebb)
    - Call of Juarez? Ez nem az.
    - Hangulatot nagyítóval sem találni,de tényleg.Egyszerűen nem lehet beleélni magad.

    Egyetlen kis pozitívum (bár az ilyen fedezések szaroknál ez van mindig) ha nem figyelsz hamar ledarálnak.Tehát nem lehet előre futni terminátorkodni!
  • Shep
    #79
    Hát akkor ezek szerint tényleg olyan gáz, mint ahogy a videokból látszik?
  • Shep
    #78
    Érted te azt :D
  • grebber
    #77
    Nagyon lassan ebből a szarból 30 perc elég egy napra!
  • Seth
    #76
    Ezt fogalmazd át vagy tegyél ide oda egy vesszőt,mert nem világos mit akartál mondani :D
  • Shep
    #75
    Na mi van xboxra nincs warezra meg már lassan végig is viszitek?
  • Seth
    #74
    Borzalmasan rossz volt az erdős pálya.Ellenfeleket akkor veszi észre az ember ha már belé lőttek .A helikopteres rész meg agybaj. A fegyverek ócskák,az ember nem érzi az erejüket,egyszerűen szar lövöldözni,kedvtelen az egész. Ja a bloom meg kivájja a szememet.Még azért adok neki 1-2 pálya esélyt
  • grebber
    #73
    Hát ebben sokkal kevesebb hangsúlyt fektettek a grafikába mint az eddigi részekébe.
    Ezt az első rész is übereli ami ugye hány éves is.
    Hangulata még 2 pálya után sem az igazi.
    Vannak benne vicces dolgok telefonbeszélgetésekből a maszkból kifolyólag stb.
    Ezt is inkább coopra tervezték mint a FEAR 3-at.
    Eddig olyan 6/10 és ez szerintem nem fog változni!
  • Haulin
    #72
    Kijelentem, hogy azért xboxon másak a játékok. Tőlem akárki akármit mondd szerintem ez is tetszeni fogy nekem:D Aki meg azért van elkeseredve mert "modern"(ezekből a hszekből ezt veszem ki) akkor az magára vessen, pedig ebbe is fellelhető a szép kis "sivatagi" menet...:D
  • Ulthane
    #71
    Annak idején én a Mass Effectre gondoltam a videók alapján, hogy na, ez egy szar lesz. :) Mostanra már a kedvenc játékaim egyike. :-D

    De ez tényleg szar lesz, na.
  • Ulthane
    #70
    Ezek a karaktereket bemutató videók ugyan hangulatosak, de ezt a játékot én tuti nem veszem meg, ugyanis egy kalap sz*r lesz, attól tartok.
  • grebber
    #69
    Ez így szokott lenni mindig.Videók alapján már lehet látni hogy szar lesz és mégis végigviszem hogy a szarság mibenlétét még jobban ki tudjam elemezni.
    Hogy a sok hőzöngő nemhogy azzal tudjon jönni "végig sem vitted ne ugassál"
    Tehát végigviszem hogy jogosan fikázhassam!