268
Call of Juarez: The Cartel
  • Fpocok
    #68
    Ja bocs... tehát szerinted még mindig szar, de azért végigviszed. Hülye vagy és igénytelen... na megy egy warezmajom.
  • grebber
    #67
    Értelmezési zavarban szenvedsz-e?
    Attól hogy beírtam van warez, még ugyanúgy egy nagy rakás szar egyszer végigviszem másnap már nem is emlékszem rá kategória.Ez a véleményem nem is fog változni!
  • Fpocok
    #66
    Látom előbb fikázod, aztán meg teljesen ráizgulsz... pszihopata-e vagy?
  • grebber
    #65
    Call.of.Juarez.The.Cartel.XBOX360-MARVEL
  • grebber
    #64
    547ft esetleg megérne többet nem!
  • Fpocok
    #63
    4,547 Forint + ingyen házhozszállítás!
    Ennél jobb nem hiszem, hogy lesz.
  • Shep
    #62
    Nem az a fő gond, hogy modern kor hanem, hogy gagyi hatást kelt az egész. A karakter animációk, mint a MP1-ben 10 évvel ezelőtt. Azért ne máár. Azért én még reménykedem ,hogy hátha csak a videok sikerültek ilyen pocsékra.
  • Prince23
    #61
    Brothers 4-et feldughatják a seggükbe jó mélyen. szégyen-gyalázat, amit művelnek azzal a frencsájzal. A Gearbox is. Pl a Youtubes csatornára, amikro felkerült a BIA 4 debut előzetese, egy csomó negatív kritika érte az első benyomás alapján a videót. ÍÍgy törölték, és újra feltették. SZÁNALOM!!!

    Még a COJ-ot beveszi a gyomrom, de jobb lett volna a western téma, nem pedig ez a modern :S
  • grebber
    #60
    Ubifost most ezzel meg az új "Brothers"-el tesztel.
    Mert ha ezek sikeresek lesznek és veszik őket akkor már biztosak lesznek benne ,hogy valóban minden szart el lehet adni és nem is fognak erőlködni,hogy valami valóban maradandót alkossanak.
  • Haulin
    #59
    Szerintem ez a sok negatív hsz felesleges, mert mivel még nem játszott senki se itt a coj 3al addig ilyen erős vélemények nem nagyon hiányoznak. De az tény hogy fura... Át lett téve, de ezzel sincs gond, csak ne úgy csinálják meg hogy egy városban(mint mafia sorozat, gta sorozat) hanem hadják benne azt az "utazgatós" érzést mint a coj2ben. Például előbb játszottam a játékkal, mint ahogy néztem neten a videókat. Mit ne mondjak én úgy láttam hogy játszva jobb, több érzést lead(kisebb hibák is jobban "csúsznak") mint a videón:) de ne legyetek elkeseredve, hátha jó kis "gáme" lesz:D
  • Shep
    #58
    Hát a videok alapján lehet nem ártana de ez már ki fog jönni aztán majd összeteszik a két kezüket ha legalább a költségeik megtérülnek. Maradniuk kellett volna a vadnyugati világnál és akkor még a hibákkal szemben is elnézőbb lett volna mindenki. Na de azért hátha csak a videok csalnak és jó játék lesz!
  • Renátó1985
    #57
    WTF?

    ennyire szar lenne?
  • grebber
    #56
    El kellene halasztani a Call of Juarez: The Cartel premiert?

  • Shep
    #55
    Hát nem tűnik túl meggyőzőnek. Amilyen jó az előző rész ez annyira gagyinak fest.
  • strebacom
    #54
    Hát elég szar lesz!
  • grebber
    #53
    Gameplay
  • NB2
    #52
    info?

    én pedig már néztem a "boltokban" hátha esetleg...
  • Prince23
    #51
    Késik, augusztus végén jelenik meg PC-re!

    Konzolra meg júliusban fog
  • strebacom
    #50
    van valami hír?
  • vato loco
    #49
    Mivel tetszik a GTA is, ez is kap egy esélyt. Csak nehogy True Crime szintű szar legyen belőle.
  • NB2
    #48
    "első két rész sem csak annak köszönhette a sikert, hogy western volt, hanem megvolt benne a hangulat, karakterek, stb"

    hát pedig nekem inkább azért jött be mert western, illetve a western miatt voltak olyan karakterek, hangulatok
    én úgy érzem (lehet nagyon mellélövök) de sok embert megmozgat az a kor, ahol nem élhetett
  • Encore
    #47
    Legalább hamar kijön. Amúgy nem tartok tőle, az első két rész sem csak annak köszönhette a sikert, hogy western volt, hanem megvolt benne a hangulat, karakterek, stb. Ha itt is meg lesznek ezek a tényezők akkor még simán lehet ugyanolyan jó, mint az elődök, sőt... ez a modern kori western még jól is elsülhet (vagy nagyon rosszul)....
  • Prince23
    #46
    Dátumozva!
  • NB2
    #45
    Pont ugyanezt akartam irni!!!
  • ratgab
    #44
    Első gondolatom: Ez egy Mexikói Gta 4 FPS-ként megoldva...
  • Fpocok
    #43
    David Zayas
  • gabo91
    #42
    tetszik... fincsi
  • Prince23
    #41
    lol?



    elég furi, most döbbenek, h mennyit romlott/fejlődött a szinte zseniális Bound in Blood óta
  • grebber
    #40
    Ubisoft TV Show-ban van róla videó!
  • DonCosta
    #39
    Kösz a becsatolt leírást. Lehet mégis ki kell próbáljam a játékot. :) A Co-op mód megmozgatja a fantáziámat és ránézésre a grafika és a hangulat sem lesz rossz.
  • grebber
    #38
    Call of Juarez: The Cartel - tervben van a demó, valószínűleg a co-op módból
  • grebber
    #37
    PCguru!
  • Prince23
    #36
    Ez melyik magazinnak az előzetese?
  • Carloska
    #35



  • grebber
    #34
    Announcement Trailer
  • gabo91
    #33
    képek meg a videó alapján egész jónak ígérkezik.
  • grebber
    #32
    Gamestar előzetes!
  • grebber
    #31
    Gameplay Trailer

  • Nagyi06
    #30
    Ezt most tőlem kérdezed?:)
  • gabo91
    #29
    Végigolvastad a cikket?
    mert vagy nem olvastad el, vagy rosszul...
    "A Call of Juarez: The Cartel június környékén jelenik meg Xbox360, PS3 és PC platformokra világszerte. Mexikó lehet kivétel lesz."