268
Call of Juarez: The Cartel
  • garfield5001
    #188
    Hát kár volt ennyire várnom, csalódtam a játékban....
  • garfield5001
    #187
    Nekem nem írt ki semmit de megoldottam sz*r volt a crack(az összes amit kipróbáltam)
    A Skidrow-os torrentet töltöttem le és ezzel a crakkel indult el nekem:
    http://www.multiupload.com/ZRH1FFGV1R
  • CalebJoe
    #186
    nekem sem megy ezt irja ki



  • garfield5001
    #185
    Win7 32 bit
    dx 11
    driverek a legfrisebek
  • Maxtreme
    #184
    hahóó.
    Ez így kb oylan mintha az autószerelőnek távba telefonon azt mondanám hogy nem indul a verdám, mi a baj.. ja és oldja meg.

    Milyen gép
    milyen driver van fent
    dx-et frissítettél?
    os milyen?
    stb stb
  • garfield5001
    #183
    Hahó #180-as valaki
  • Maxtreme
    #182
    amikor telefonálsz csak akkor ilyen.
  • Ryder62
    #181
    A színek olyan fakók. Olyan szűrkések. Nemteccik :(
  • garfield5001
    #180
    Nekem nem megy a skidrow.
    Rá kattintok és nem indul
    Ötlet?
  • Maxtreme
    #179
    Pár kép tőlem:





















    Kétségtelenül SOKKAL gyengébb mint az elődök, de szerintem annyira nem rossz mint ahogy sok "szaksajtó" beharangozta. Azért nem ilyen 3-4 pontos kategória :) Szerintem.
  • ratgab
    #178
    Na tesztelem már én is, mostmár tényleg kíváncsi vagyok....
  • Fpocok
    #177
    Hát ez egy szánalom. Így a Dead Island előtt... hááát... kicsit meginogtam.
    Blurt nem lehet kikapcsolni játékban? Borzalmas volt. Meg az egész irányítás. Recoil 0. Mikor bezoomolok, akkor olyan furán mozog, oldalaz a karakter.
  • Reg5
    #176
    Túl vagyok az első erdős pályán ami egy az egyben az előző részből lett átemelve. Nekem egy dolog nem tetszik igazán, mégpedig a fegyverharc. Valami ritka gyengén lett kivitelezve, főleg a célzás. A grafika olyan mosottas, és valahogy a BiB-ban szebbnek hatott.
  • Ryder62
    #175
    A vicc hogy a játék alatt a chrome engine 5 van. A coj 2 alatt a chrome engine 4. És a coj 2 vagy 3-szor szebb.
  • broman191
    #174
    Az előző részekken nem játszottam, kövezzetek meg, de nekem tetszett, egynek jó kategória, nem kell világmegváltást várni tőle, ~5 órát el lehet vele lövöldözni kellemesen - a single körülbelül ennyi ideig tart.
    A sztori kellően jelen van, olyan mértékben hogy gördíti előre a történéseket, nem érződik erőltetettnek. A karakterek klisétömegekből épülnek fel, de a célnak megfelelnek, a bemutatott világba illőek. Az egész játék nálam egy tisztességesen összerakott parázs tűzharcokkal teli B kategóriás film szintjét megüti. A grafikai megvalósítás manapság már nem mondható élharcosnak, alapjában véve hiba volt ezzel a grafikus motorral nagyvárost megjeleníteni, mivel láthatóan természetre tervezték, ott van elemében igazán - például a játék erdős, nemzeti parkos kezdése alatt egészen mutatós. A játékmenet repetitív. Igen. Ami változik, az a környezet, és a használható gyilokszerszámok. A játékmenetbeli elemek folyamatosan ismétlődnek, lövöldözés-autós üldözés-ajtó berúgása slow-mo lövöldözéssel. Mentségére szóljon, ez a legtöbb mai játékban is így van, a nagy kérdés hogy mennyire veszed észre mindezt, mennyire illik-nem illik a játékmenetbe. A CoJ esetében számomra egyik elem sem volt a játékmenetet kirívóan megtörő, illeszkedtek bele.
    All-in-all ennek a játéknak egyetlen nagy hibája van. Az, hogy nem budget címként adták ki, pedig a színvonal arra hajaz. Legalább nem volt mellé hatalmas marketing kapmány, nem mutattak naponta új tartalmakat róla, nem volt nagy felhajtás, nem magasztalták az egekig. Mivel ez a játék nem is érdemli meg. Így van rendjén. Ezért is csalódtam benne kellemesen, nem vártam tőle sokat, de a keveset amelyet igen, azt maximálisan teljesítette, így nem maradt bennem rossz érzés vele kapcsolatban, jól szórakoztam a The Cartel-lel töltött, néhány feledhető óra alatt.
  • gabo91
    #173
    Nem tudom hogy bírtad ki kemény egy óráig...
    3 perc játék után meguntam...
    ez egy rakás fos... az elején a vezetés... könyörgöm ki volt az az értelmes aki ilyen kameranézeteket talált ki... irányítás egy fos. harc közben egy szar...

  • Skypack
    #172
    Egy óra játék után le is töröltem, mért kellet eltérni az előző részektől...
  • Danryu82
    #171
    Játszottam a játékkal majdnem egy órát, de nem jött be igazán. Nem is érdekel már a mentés sem.:(
  • Danryu82
    #170
    Nekem a mentések eltűnnek, mikor kilépek a játékból és utána visszalépek. Ez mitől van? Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném.
  • janihunk
    #169
    SKIDROW crack. Az előbb valami félrement.
  • janihunk
    #168
    SKIDROW crack
  • janihunk
    #167
    a SKIDROW ból valaki a kreket dobja már fel.
  • Fpocok
    #166
    Tekintve, hogy a második rész nálam a top10 FPSben van, így látatlanban is szarabb. Na meg a visszajelzések, videók alapján.
  • grebber
    #165
    És mire számítasz miben lett volna más? Semmiben (grafikától eltekintve)

    cumfu: Szerintem nem ér az 1-2 közelébe sem.De majd eldöntitek nektek teszik-e.Nem vagyunk egyformák.
    Vannak a jó játékok amiket az ember 5-6x is végigjátszik.Nálam ez nem volt olyan.Egyszer is sok volt.
  • ratgab
    #164
    Nem lehet, hogy a pc-s verzión javítottak? Mert tudtommal te a konzolos verzióval játszottál...
  • cumfu
    #163
    Tényleg annyira szörnyű? A 2. részéhez képest milyen?
  • grebber
    #162
    Call of Juarez The Cartel-SKIDROW akit érdekel ez a fos!
  • strebacom
    #161
  • MinimumGame
    #160
    HD Gameplay:
  • janihunk
    #159
    Phoenix használat : A letöltött progit csomagold ki egy mappába.Indítsd el,majd felül válaszd az Instruments opciót.Majd az Update Content DescriptionRecord és internet.Ekkor lefrissíti magát a játék lista!Ha ez megvan,megint Instruments és Sid Unpacker.Ekkor kiad egy ablakot ahol betallózhatod a játék egyetlen Sim fájlját.destination Folder pedig hogy hová csomagolja ki.Ha ez is megvan katt a Scan a Sim-file-re utána ,select all,majd Unpack!Szépen feltelepíti a játékot!Utána már csak crack keled.
    Remélem érthető volltam.
  • wesker24
    #158
    Na megvan el is indult a játék de a játékban nincs hang csak a menüben !
  • janihunk
    #157
    Jobb alul írja hogy offline indítás. De semmi értelme játszani nincs mentés. Várjuk a crack frissítését.
  • wesker24
    #156
    Mi ez a hülyeség hogy felhasználó nevet meg jelszót kér ???
  • wesker24
    #155
    Nektek hogy az isten nyilába indult el ?

    Kicsomagoltam Phoenix-el de a cracket hova kell másolni a főkönyvtárba ?

    Mert crack bemásol de ugyanúgy nem megy nem értem nektek miért megy mert nekem állandóan Ubisoft Error van !
  • balika16
    #154
    és?:)
  • janihunk
    #153
    Már kiléptem:D
  • balika16
    #152
    Akkor szívsz!:) Ha kilépsz elveszik :D
  • janihunk
    #151
    Úristen már vagy e pályát kinyomtam és nincs mentés. Qrva életbemár.
  • balika16
    #150
    Megy a game csak nem ment nálam! :D
  • Lowosan
    #149
    Sziasztok!
    Pár lépésben valaki leírná, hogy kell ezzel a phoenixel feltelepíteni a játékot?
    Köszi előre is