2060
P S P 2
  • Sund
    #437
    Valaki tud válaszolni a kérdésemre?

    Előre is köszönöm!
  • cloud.strife
    #436
    Egy évig próbáltam, de semmi. Már eladtam. Győr 130000 lakos, Budapest 2 millió plusz 1 milla átutazó, vonzáskörzet... :)
  • balee4
    #435
    Kíváncsi lennék Győrben mi a helyzet, nem próbáltad?
  • balee4
    #434
    Szerintetek várható a közeljövőben (1-2 hónapon belül) árcsökkenés? Erősen agyalok rajta, hogy vegyek-e, de ha esetleg lényegesen csökenne a gyenge eladások miatt rövid időn belül, akkor a fejemet verném a falba, hogy full áron megvettem.
  • Sund
    #433
    Ha UK profilba jelentkezel be az új szűz géppel, akkor a magyar store indulása után lehetőséged lesz az UK-t letörölni, és a magyar használni?

  • cloud.strife
    #432
    Na végigmentem ezen az Uncharteden. Hááát nem volt gyenge az biztos. Kicsit sok a lövölde (igye lövöldözős játék vagy mi), de első játéknak nagyon jó volt.

    FIGYELEM!
    Normálon vittem végig (jobb lett volna mindjárt HARD-on), majd nyomtam egy New Game-et és rámentettem a mentésemre. Na ezt nem kellett volna, ugyanis nem jegyzi meg hogy eddig mid volt meg, mintha reseteltem volna. Szakadjon bele az ég. Így most újra, minden eddig megszerzett titkot újra meg kell csinálnom. Nem tudom hány óra volt a végigjátszás, stb. Ez valami hihetetlen. Csak a chapter-ekbe kellett volna belemennem és ott kezdeni elölről Hardon?
    PS3-on nem így volt szvsz..... :/
  • Sund
    #431
    pár órával az indulás előtt..elég gáz. :/
  • tomi890125
    #430
    ezabaj
  • cloud.strife
    #429
    Nem mondtak másik dátumot... :(
  • Sund
    #428
    link?

    hány napot?
  • szega96
    #427
    Nem érint igazán, úgyhogy nem is zavar
  • cloud.strife
    #426
    PS Store késik.
  • szega96
    #425
    Új címek jövőhéten
  • szega96
    #424
    Én leginkább a Mortal Kombatot,CoDot meg talán a Resistance-t várom
  • samsung123
    #423
    Állat címek, ezeket vártam én is, addigra mikorra kijönnek lesz PS Vita is hozzá legalább. Nyitóból kb 2 cím kellene most, meg hátha addig memókari olcsóbb lesz, vagy netán maga a gép egy fél év múlva.
  • Yorg
    #422
    Na, kiderült, hogy a Gravity Rush megjelenik dobozos formában is.

    Így már lehet, hogy érdekel a gép(majd júniusban).
  • TDC Geronimo
    #421
    Meg ki tudja E3on miket jelentenek még be.

    Na meg AC, bioshock vita stb
  • darkmore
    #420
    NA, kb. ez gyün.

  • szega96
    #419
    Ragnarok?! talán
  • szega96
    #418
    Monster Hunter valamikor
  • samsung123
    #417
    Durván jó gamek fognak kijönni hozzá.
  • Sund
    #416
    a Final Fantasy-n kívül, jön még RPG vagy stratégia?

    Nekem a körökre osztott molyolós játékok jobban tetszenek. Néha megkísért a vágy, hogy legyen egy Vita-m, de a magyar store-ból tölteném le hozzá a Tactics Ogre-t, nagyon jókat írnak róla.

    Köszi
  • szega96
    #415
    CoD is elvileg
  • TDC Geronimo
    #414
    gravity daze, resistance, mortal. Jön pár cucc
  • Csibe001
    #413
    Én ennyit úgy gyűjtöttem be, hogy reggel jövök melóba, este megyek haza melóból. S a fél városon átmegyek, szóval kevés, nagyon kevés.
    Pedig 1-2 játék miatt fontos lenne, na de bocsi az offért.
    Engem is érdekelne néhány exkluzív cím ha tud valaki.
  • Sund
    #412
    Van most VITA-ra bejelentve nagyon várós játék, ami megjelenik belátható időn belül? Olyan uncharted kaliberű?
  • cloud.strife
    #411
    Nekem az 0db, igaz én vidíki vagyok... :D
  • Csibe001
    #410
    Azért még így is sokkal jobb, mint nekem 3DS-el, 5 hónap alatt 10 streetpass.. :D
  • samsung123
    #409
    PS Vita JEAH
  • cloud.strife
    #408
    Igen, nem az. El van maradva mindegyik kézikonzol elsőhetes eladásától. Kb 10%-al.
  • Yorg
    #407
    Akkor én reagálok: nem sok.
  • Sheltem
    #406
    Milyen kár hogy Gaga333 erre nem tud reagálni
  • cloud.strife
    #405
    Londonban élő ismerős nyomott egy Near-t és 163db Vita-t talált 6km-en belül... váhh...
  • KaBuTo666
    #404
    1,2 millió PlayStation Vitát adtak el eddig
  • samsung123
    #403
  • shenmuedc #402
    Úristen!
  • samsung123
    #401
    nekem nincs konzolom, Pc-n tolok mindet HDtv-n gampaddal vagy bill egér(fotelből, 5.1 stb...) Nem éreztem szükségét konzolnak csak is kizárólag az exkluzív címek miatt! De eamiatt nem veszek nagykonzolt
    Emiatt lesz ps vitám , sok exkluzív cím nagygépes minőségben sőtt hordozhatom. és egy plsz játékélmény faktor a tapi és a döntögetés nekem nagyon bejön(eddig telón próbáltam,) ráadásul hordozhatom. Wifin kersztül meg a tvre úgyis rá lehet majd küldeni psvita képét idővel, ez nem lesz probléma hogy "kicsi" a kijelző.

    a köv verzió a ps vitából szerintem már 3d kijelzős lesz(szemüvegmentes) mivel könnyen megoldható, és az addig megjelent játékok(a mostaniak) is 3d-ben menjenek majd rajta, azaz nem kell külön 3d-játék rá, full kompatibilis lesz a mostanival.(hardver se kell nagyobb, mivel fele felbontást ad majd egyenként a szemeknek, amitől nem nő meg gépigény és látvány se romlik)

    Én ezt gondolom, szerintem van benne ráció, mivel 3ds egyre népszerűbb és nagyban a 3d kijelző tesz hozzá. egy év vagy kicsit több mulva mikor már kijön a "PS Vita 3D" addigra jobb 3D technológia maitt("követi" a szemed helyzetét az elülső kamera, emiatt nem kell mereven egy pontból nézni, hogy tökéletes 3d hatás legyen, plusz a olcsóbb előállítás) eléggé valószínűnek tarom ezt a lépést.
    Aztán majd lehet visszaolvasni a kommentet, mikor tényleg jön a ráncfelvarrás hogy lett e igazam
  • Sheltem
    #400
    Nekemis nagyon tetszenek ezek a kütyük(ps vita is illetve az iphone 4s is), de ha őszinte akarok lenni(legfőképpen magammal) a pcvel illetve
    a dsivel is annyit játszok ami már bőven több mint kellene.
    Egyelőre messziről szemlélem az eseményeket.

    Mik a várós címek amúgy amik 2012ben jelennek meg?
  • darkmore
    #399
    Szerintem a nagygép mellett is teljesen jól megfér a kézikonzol, nekem is van PS3 és DSi, nekem személy szerint tetszik a PS Vita, bár egy kicsit nagynak tűnik, kezembe kellene fogni és eddig amúgy 100% hogy a Rayman port-ot venném meg hozzá! :)
  • cloud.strife
    #398


    Ennyi.