2060
P S P 2
  • Sund
    #477
    UK profilt hogy lehet formázni, ha jön a magyar?

    sima factory reset?
  • cloud.strife
    #476
    :)
  • Bogdogege
    #475

  • TDC Geronimo
    #474
    Valaki aki már esetleg csinálta le tudni írni pontosan mit kell ahhoz csinálni, hogy egy esetleges UK accról át tudjak állni a gépen magyarra, amint kijön? Olvastam, hogy valamiféle resettel lehetséges, de nem tudom hogy megoldható-e egy memóriakártyával.
  • TDC Geronimo
    #473
    Na a csütörtöki nagy PSN karbantartást holnap pótolják. Lehet összefüggésben van az új induló storekkal, mivel eredetileg pont akkor lett volna ez a karbantartás mielőtt indultak volna az új országokban.
  • TDC Geronimo
    #472
    5%al olcsóbb lesz digitálisan, mint a bolti vita játékoknál. Magyar árakra kíváncsi leszek csakhát...
  • Bogdogege
    #471
    Azért eléggé húzós árak vannak a store-n.
  • Bogdogege
    #470
  • Bogdogege
    #469
    Nyomasd akkor , hadd lássuk .
  • TDC Geronimo
    #468


    Nagyon remélem jövő hétre lesz magyar store mert nem szeretnék játék nélkül maradni :(
  • tomi890125
    #467
    igen igen :D
  • cloud.strife
    #466
    Most kajak fotózzam le a gépem ahogy játszok? :)
  • cloud.strife
    #465
    "tudom miröl van szó! tegnap érkeztem ide ehez a kompaniahoz"

    Hány éves vagy te... öt? Ez hihetetlen... :)
  • guga333
    #464
    szolt a bölcs :)
    blab blab blaaaa akkor is kaki
  • Bogdogege
    #463
  • Anubys
    #462
    Bakker, öregem, 3DS tulajként mondom, hogy fárasztó, hogy mást sem csinálsz, csak fikázol. Az Uncharted, mint szar? Láttál élőben Uncharted-et? Mindhárom rész REMEK játék PS3-on, vélhetően ezen a gépen sem szarták el. Hogy előre renderelt? El kell szomorítsalak, nem, ez az engine. Hogy a tapikijelzőt kell simogatni, hogy felemelje azt a vacakot, amit a videón láttál? Igen, kell bele a parasztvakítás, ugyanaz, mint a Resident Evil Revelations-ben a "lecsavarozni a biztosítékház tetejét" - részek vagy az ujjlenyomat-leolvasók. Az is mind parasztvakítás, mégsem fikázod emiatt a 3DS-t. Hogy is van ez? Szép, hogy van egy véleményed, elő is lehet adni, de amit te művelsz ebben a topicban, az agyatlan fikázás.
  • guga333
    #461
    ja meg valami a ps vita a 12000000-s hatart soha nem eri el hiszen karacsonykor is leszerepelt. az lenne meg jo hogy valahogy a megvett jatekok utan is kene meg fizetni plusszba mert a memoria kartyas fele lehuzas csak igy überelhetö. amugy fizetös lesz a multi is lassan. a hardveren bukik szepen a ceg valahol be kell hozni bar eddig a memoria kartyan 50000 szeres haszonnal igyekeznek. feltörik majd ezt is es akkor lesz totál k.o
    sok fejlesztö mar igy is panaszkodik es kihatral a platform alol. a merges kutyak is kritizaljak pedig sony ebek. ez talán véletlen?
  • guga333
    #460
    nem vitazni kell a vitan hanem jatszani. ja hogy ovis a szint? bocsanat uraim de egy huzz egy vonalat az ujacskaddal a kepernyöre 7 éve volt a nintendonal. a 3ds ehez képest ég és föld játék élményben. a mario 3d land izgalmasabb mint az összes ps vita cim. aki most fikázna az nem tudja miröl beszélek. az ÉLMÉNY nem egy tantorgo natal ficsur titkok utan kutat evtizedes dolgokkal felvertezett masinérian. emberek ne ajájuljunk már el ösregi dolgoktol!
  • kisgabo
    #459
    trágya a vita? mint a 3ds? :D

    legalább nem 80 ropi lesz nyáron.
  • Bogdogege
    #458
    Ha ez a csávó nem lenne nem pörögne a topik , akik megvették azok meg egy nyamvadt képet sem raktak be róla ,hogy milyen ennyit erről .
  • tomi890125
    #457
    nem relax, tudod kicsit unom már, hogy szeretnék minél többet megtudni a masináról mielőtt megveszem áprilisban, és várom hogy újat olvassak, erre ez a szar alak veri itt a nyálát mindenáron, kicsit sok!
    köszi
  • Bogdogege
    #456
  • tomi890125
    #455
    na takarodj :D
  • guga333
    #454
    hatrebb az agarakkal uraim!!! ez egy vélemény és nem tudom miröl van szó! tegnap érkeztem ide ehez a kompaniahoz de nem tul baratsagosak itt az egyenek. az enyém is vélemény hova van irva hogy csak nyalat lehet csorgatni meg dicshimnuszokat zengni? bocs hogy en nem vagyok vak robot es látom a paraszt vakitast ebbe a dologba. ja hogy aki megvette es nem ismeri be hogy tragya az itt mind az igaz embert szidja???? kérem szépen ez a valo világ.
  • tomi890125
    #453
    Kajak itt vered a nyálad, meg az időd, hogy eltántoríts mindenkit hogy vitát vegyen? Neked nincs életed, törődj bele! :)
  • cloud.strife
    #452
    Sokáig folytatod ezzel a nick-el is hamarosan kint találod magad.

    A 0 day vásárlókat meg szidni, de arra várni hogy később olcsó lesz, nem gondolod hogy ebbe semmi logika? Ha senki sem veszi meg 0 day, akkor csődbemennek, dobják a projektet. Inkább köszönd meg nekik ha később olcsóbban szeretnél Vita-t magadnak.
  • TDC Geronimo
    #451
    Már kezdtelek hiányolni :p
  • guga333
    #450
    nem normális dolog igy elhalasztani valamit. igenytelen ez az egesz amit a vita nyujt. elöre rendelt dolgok. natal kalandjaba példaul dörzsöld a hatlapot mint a hülye gyerek mint a sorsjegy kaparo es örülj mint majom a fa....nak mert a kepernyön tünik a kosz es megkapod a titkot.... paraszt vakitas! hatalmasat csalodtam! tiszta bug az egesz trofea rendszer is. a következö hülyegyerek hülyites 7km körzetbe ki irja ki mivel szenved... mert ez ugy nagyon fontos. nagy öröm latni ha itt meg ott mar jatszik szenved valaki valamivel. emberek terjetek eszre ez nem jatek ez egy nagy kaki amivel majernek hiszed magad. nem vagy az hidd el. siralmasak az eladasok es esik vissza. ugyan azt adjak mint nagygepen semmi kreativitas csak a par összecsent "ujitas"
    az ara hamarosan zuhan mar a h.apron is van jatekkal kartyaval 58-ért de még az is sok. kecskemeten nem sok embernek van de igazuk van hogy kivarnak. a majerek akik meg 0 day vasarlok hözönghetnek most hogy ilyen jo meg olyan jo csak faj nekik hogy egy nagy kaki az egesz es nem is olyan jo latni pistiket hogy km arebb ö is löki...
  • cloud.strife
    #449
    Semmi. Hamarosan jelentkeznek ezt írták.
  • cloud.strife
    #448
    Nem tudom. Nem próbáltam. Nekem most jelenleg az a gyanum hogy bugosa Trophy rendszer.
    Ugyanis az egy dolog hogy reseteltem az Unchartedet ugye, de a trófeákat meg nem adta be. Pl. a 250 headshot trophy megvan, de a 100 Headshot meg nincs. Meg olyanok sincsenek amit amúgy kiírt játék közben (50 kill x,y fegyverrel). Most nekikezdtem Hard-on és figyelem a trophy-kat, kíváncsi leszek.
    Na most ha még emellé nekiállnék usert váltogatni nem tudom hogy zavarodna össze az is.

    Valami nem stimmel.
  • TDC Geronimo
    #447
    Tippelt store indulasról se tudni? Remélem nem heteket kell várni rá mert jövő héten jön gép és unchartedet digitálisan terveztem megvenni magyar storeból :/
  • szega96
    #446
    De ha kijelentkezik az egyikkel, és be egy másikkal, akkor lehet. Nem?
  • cloud.strife
    #445
    Nem lehet.
  • TDC Geronimo
    #444
    Lehetséges 2 PSN acc egy gépen (UK meg magyar)? Mivel lehet még jövő héten nem lesz magyar store így addig lehetne használni demok leszedésére az angolt
  • shaddam
    #443
    Lesz egy lista a store-on belül miket vettél.
  • TDC Geronimo
    #442
    Lenne egy kérdésem. 16gbos kártyával veszem, de legtöbb játék vásárlást digitálisan tervezem. Ugye a storeba megvett játékokat ha netán letörölném vitaról bármikor letölthetem újra? A másik ami érdekelne, hogy van-e egyéb tárolási lehetőség? Pl vitáról ideiglenesen PCre vagy ps3ra menteni gamet, ha éppen másnak kell a hely a memóriakártyán.
  • TDC Geronimo
    #441
    Na megrendeltem én is. Remélem jövő hétre fellövik a magyar storet is :/
  • Sund
    #440
    ok, köszi
  • cloud.strife
    #439
    Nem tudom, én a magyar acc-al (ez a fő accom) állítottam be a gépet.

    Ha reseteled a gépet akkor újra választhatsz országot vagy beírhatod a magyar acc felhasználónevet, jelszavat.
  • balee4
    #438
    Ja én most a Vita-ra gondoltam, nem a DS-re, rossz hsz-t idéztem be. :)