2060
P S P 2
  • Kongy
    #597
    ja, majd lehet videot is csinálok róla, ha visszakaptam telomat a szervízből :DD Az milyen már, hogy 2 csepp víztől zárlatos lesz az akksija? Eláztam bicajozás közben és tönkrement bele xdd
  • szega96
    #596
    Úgytudom,nem minden játék támogatja, de hát passz, majd kipróbálod és leírod :D
  • Kongy
    #595
    Media Marktban azt mondták, hogy össze kell kötni a PS3-as account-tal, és akkor kapunk egy kódot, amivel regisztrálni kell a Vitánkat PS3-ra és mehet a játék. :) Am ezt írta a Vita is, mikor a Remote menüre mentem :D
  • Kongy
    #594
    Sztem nem kell ilyesmi hozzá, mert alap PSV feature, tehát ott van a menüben. Nem hinném, hogy hivatalos Sony feature-ben illegális dolog lenne. :)
  • gebasz82
    #593
    Kössz a gyors választ akkor lehet kaparok még pénzmagot egy 8gb-os ra
  • szega96
    #592
    "A member of Playstation's Official EU Blog asked when will Sony release the Skype App for PS Vita and a Playstation Rep Jawad Ashraf replied with:

    “Looking at the tail end of the month at the moment.”"
  • szega96
    #591
    Custom Firmware szóval hackelt ps3. #589-re válaszolva pedig: van demo a mi 1,6 gb, de általában olyan 1gb alatt mozognak... nekem 8gb-os van, mert nem volt még a boltban a 16gb-os amikor vettem a vitát.Ez a 8gb- pedig szerintem bőven elég.Legalább is számomra.
  • Kongy
    #590
    A max kártyaméret 16 GB, a demók méretét nemigazán tudom, de biztos nem gigás nagyságúak, mert akkor annak sem lenne elég helye, aki a 16 gigásat veszi. De lehet, hogy ezt csak én gondolom.

    @szega96

    Mi is az a cfw? :DD Én úgy láttam nem kell hozzá semmi, a Vita kontrollerként és TV-ként egyszerre funkcionál :DD
  • gebasz82
    #589
    Hali , milyen méretűek a demok ill. a teljes játékok ? A memoriakártya mérete miatt érdekelne mert áprilisba beinvesztálok egy gépbe de csak 4gb-os kártyára lessz pénzem.
  • szega96
    #588
    A remote módot nem tudom, nincs ps3-am.De azthiszem csak cfw-vel lehet minden játékot remote-ban játszani.Nekem a Mortal lesz a következő játékom amit megveszek :D aztán a Resistance :D
  • Kongy
    #587
    Dynasty-t nem akarom megvenni, annyira nem tetszik :DD Uncharted-et viszont ma beszerzem, mert PS3-on nálam már bizonyított a trilógia :DD Amúgy Remote módban mennyit butít a PSV a PS3-as játékok grafikáján? Még nem volt időm tesztelni :DD

    Reality Fighters is iszonyatnagy játék!! :DD
  • szega96
    #586
    Igen, a hátsó része is érintő. Töltsd le a Little Deviants nevű játék demo-ját és ott meg tudod nézni hogy milyen, valamint az Unchartedben kötélmászásnál, fényképezővel való zoomolásnál használható.Ha esetleg a Dynasty Warriorst vennéd meg Uncharted helyett, akkor abban benne lennék, hogy ha meguntad a Dynasty-t elcserélném az Unchartedemet rá :D
  • Kongy
    #585
    Ma megvettem életem első kézikonzolját egy PSV személyében :) Eddig nagyon bejön, okos kis kütyü, a Dynasty Warriors demóját próbálgattam, és félelmetes, hogy milyen részletesek a textúrák és élethűek az effektek! Majd az Uncharted: Golden Abyss-ra leszek kíváncsi! Nem tudtok valami jó helyet ahol olcsóbban hozzá lehet jutni? Ja, és még 1 kérdés: a hátsó része a konzolnak is érintőképernyő? És ha igen azt mikor kell használni? :DD
  • storm181
    #584
    F1 2011 576-ban vett, blokkal - 6,5k-ért vihető. Fullos állapot, karctalan tok és kártya.
    Csere nem érdekel, személyesen Bp III, V ker, vagy utalásnál posta, aminek díja az árban!!
    érd: [email protected]
  • szega96
    #583
    De végül úgy is csak akkor kapunk igazi képet,ha élőben is láttuk
  • szega96
    #582
    Elég lenne 35-40is.... szerintem, mondjuk scorpion és sub zero kifejezettül jól néz ki szerintem.
  • TDC Geronimo
    #581
    Új mk trailerbe elég gyérül néz ki a game :/

    Jó lenne egy demo belőle. Nem tudom miért erőltetik ennyire azt a 60 fpst, főleg kézikonzolon. Elég durván a grafikai minőség rovására megy a dupla annyi framerate
  • gabeone
    #580
    Mindjárt magamhoz nyúlok.. Én ezt azért nem nevezném árcsökkenésnek. A játékok árai sincsenek igazán összhangban a realitással.
  • szega96
    #579
    Itt nem emgy
  • szega96
    #578
    Én még csak itthon próbáltam
  • cloud.strife
    #577
    Nekem otthon megy, cégnél nem.
  • TDC Geronimo
    #576
    Nekem nem
  • szega96
    #575
    Innen mindenkinek működik a near app?
  • Mettyuk
    #574
    Eladósorba került egy "dobozos" Little Deviants játék PS VITA-ra 6500 Ft-ért.
  • szega96
    #573
    Foltok, de tényleg csak sötétben, és csak fekete képernyőnél, ami szerintem nem is lesz igazán, max töltőképernyőnél.
  • szega96
    #572
    Csak bírják a gombok!:D:D Mondjuk engem csak a Mortal Kombat érdekel :D
  • kisgabo
    #571
    foltok, vagy pixelhibák?
  • TDC Geronimo
    #570
    bunyós gameből el leszünk látva egy darabig az tuti :D

  • Falabu #569
    Szaisztok, énis boldog vita tulaj lettem. Vegyetek fel barátnak: Falabu . Ha van valakinek kedve Wipeoutozni, állok elébe.:)
  • szega96
    #568
    OLED kijelző miatt ha fekete a kép akkor foltok látszanak rajta, de az is csak akkor ha teljesen sötét szobában nagyon rákoncentrálsz hogy észrevedd.Amúgy észre sem venni, nem zavaró, és nem befolyásolja a dolgokat.
  • dunga
    #567
    Értem. Idézőjelben akartam írni a párat.
    Köszi az infót, lehet, hogy egy sima wifisbe beinvesztálok.
    Van valami típushiba, stb, amire figyelni kellene?
    2005-ös, első generációs PSP-m még mindig olyan, mint új korában, akksi sem lett gyengébb, pixelhiba sem jött ki, pedig fősuli alatt rendesen használtam.
  • szega96
    #566
    +20e FT, szerintem sem éri meg..
  • TDC Geronimo
    #565
    hát az nem + párezer, hanem több és szerintem nem, nem éri meg.
  • dunga
    #564
    Mennyire lehet jobban kihasználni a 3G-s verziót?
    Megéri a plusz pár ezer forintot?
  • cloud.strife
    #563
    Nem is tudtam hogy 251Ft egy EUR. :)
  • samsung123
    #562
    gyorsan lement az ára :) (végre)
  • szega96
    #561
    Vitás kép
  • szega96
    #560
    Pont ma keresgéltem és nem találtam uj mortalt, thx :D Majd multiban bennevagy?:D
  • TDC Geronimo
    #559
    Várós

  • Bogdogege
    #558