2060
P S P 2
  • pazzi
    #557
    Eladó:PS VITA HEADSET
    Bontatlan
    Ára:4.000.-
    és ez:PS VITA STARTER KIT, de csak a két tok és kártyatartó.
    Ára:4.000.-
    Együtt a kettő:7.000.-ért
    érdeklődni privátban.
  • Sund
    #556
    Disgaea 3-ra rá vagyok pusztulva rendesen. :) Már várom, hogy megjelenjen.
  • szega96
    #555
    Van egy ingyenes arcade gém szedjétek :D
  • pazzi
    #554
    Eladó:PS VITA WIFI+16GB Memória+JÁTÉK
  • deep
    #553
    Nem értem a problémát. Én a mai napig vígan vásárolok az amerikai és az angol store-ról is. American express kártyám van, lehet hogy csak ezt fogadja el, de elfogadja.
  • Sund
    #552
    Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de a magyar store eddig nekem óriási csalódás.

    Hol vannak a Final Fantasy-k, a többi RPG és meghatározó PSP játék?!

    Hétről-hétre ugyanazt a csoffadt kínálatot nézegetem, és kínomban már Mutant Attack Blob-vagy mifenét vásárolok.

    De akkor legalább ne ígérték volna az 1500-as kínálatot a beharangozóban...

    Lehet dombornyomott hitelkártyával vásárolni az UK store-on? Várjak, vagy hagyjam itt az egész kócerájt?
  • The Protector
    #551
    sztem most már nem érdekel annyira a srác hsz-ei és véleményei.:)
  • gabeone
    #550
    Ez most valóban túlzás volt. :)
  • cloud.strife
    #549
    Én már kezdelek sajnálni kisember, de tényleg..... ez nem vicc...
  • gaga333
    #548
    üdv orkok vitan felüliek es a többiek. Sajnos a szomszedom volt olyan balga es megvette ezt a förmedvenyt amit nagyon bán. Most öszinten ki nem kakilja le a hülye gyerek a sarkon mivel vitázik éppen??? Ezek a parasztvakito funkciok olyan hasznosak mint darazsnak a csikos pizsi. Menö manó lehetsz ha a sarki prolinak villogsz es mutatod nem messze drekeznek vagy mitudom én mit csinalnak mert ugye te azt latod. NA JA NAGY BALAESET. Ez a konzol egy rakas szar amugy de ezt itt tilos ki irni mert anyuci kedvencei trolkodassal vadolnak mert vagy jot vagy semmit erröl. NINCS EGY NORMALIS JATEK RÁ!!! HOL JÖHET A KID ICARUSHOZ HOGY MARIO SPANOMAT NE IS EMLITSEM. SOHA nem lesz olyan jatekelmeny mint nintendon mert ez nem NINTENDO HANEM EGY KUTYA GUMI. A real margit sem barsza ill BAYERN MUNCHEN! VIHETIK ODA A SOK SÜKETET SEMMIUT NEM NYERNEK MERT KOPPINTJAK A JATEKOT. A SONY ERZI NAGY A BAJ HARSOGJAK HOGY JÁÁÁÁÁÁÁÁÁ DE MENÖ A GÉP. JA CSAK AHOL VAN AZ AGYBAN AZT MONDJAK KÖSZI EZ KEVES ÖREG VIDD KELETRE OTT MOND HOGY BARO. Jönnek a silány nagygépes jatekok lebutitva es elhisszük hogy jo de nem az mert ezeket a dolgokat evekkel ezelött kihozta a nagy N. Jön a wiiU es akkor megint lehet majd utanozni. Ja hogy az utanozas majom szokas??? IGEN. A KONTROLLERT LENYULTAK A WII-TÖL AZ ERINTÖ KIJELZÖT A DS-TÖL A KÖVETKEZÖ A 3D LESZ DE KERDEM EN ÖNNALO ÖTLET NUKU??? EGY JO VITA JATEK SINCS ES GYANITOM NEM IS LESZ. NAGY FÜST GYER LANG ES VEGE ENNYI. Ha sok ficsurt most megbantottam hat csak nem törik be a fejetek?? Ujabb kitiltás mert nem borulok le a szenny elött?? Bocs hogy nem mindenki birkásoitott még. HIDJ NEKEM NORMÁLIS USER VÁRJ MERT DÖGLÖDIK A PLATFORM FOG EZ MÉG LEJEBB MENNI BAR JATEK AKKOR SEM LESZ RA NORMALIS. 3DS VAN A CORAKBA 35K-ÉRT VAGY HASZNALTAN A SOK SZELLEMI ROKKANT ARULJA 30-ÉRT VEGYÉL AZ BARÁT ÉS AMULJ NYILJON KI A SZEMED MERD ELVEZNI A JATEKOKAT ES KÖVESD MEG MAGD BARA.
  • gabeone
    #547
    Engem érdekel gaga írománya. Tény, hogy negatív a vita-hoz való hozzáállása, ellenben úgy gondolom őt nem lehetne megkenni/szponzorálni egy-két jó szó érdekében. Bemásolja a fórumba a tényeket és kicsit kommentálja azt. Ennyi.
  • szega96
    #546
    Gaga csak féltékeny...
  • cloud.strife
    #545
    "mi viszlát te csökevény"

    Ez is a Gamestar cikkben volt?
  • The Protector
    #544
    nem ismerem gaga333-at de ő csak egy GAMESTAR cikket copytott be és a végére tette a véleményét.
  • cloud.strife
    #543
    Gaga, vagy abbahagyod, vagy megint röpülsz. Válassz.
  • gaga333
    #542
    mi viszlát te csökevény szamszung? Ha valakinek nem jön be a koppintas mar az is baj?????????? grrrrr jön az areses emberek.
  • szega96
    #541
    Ja és nem kell ugyan akkora méret.
  • szega96
    #540
    Amúgy aki félti az AR kártyákat, vagy gyerek van a háznál, vagy esetleg utazgat és nem akarja tönkre tenni őket, azoknak ajánlom, hogy nyomtassák ki, majd vágják ki a kártyákat.Működik faszán :D :D:D nekem már a tinta ki fogyott és úgy szinezgettem ki ceruzával a sötét részeket megy rendesen :D:D
  • Seth
    #539
    A középső neved "Kemény" ? :D
  • samsung123
    #538
    viszlát.
  • gaga333
    #537
    Üdv.
    A PS Vita továbbra is a sor végén kullog - Japán eladások
    Hiába az innovatív megoldások, az erős hardware és az remek közösségi elemek, úgy tűnik a PS Vita még mindig messze van az eladási dobogó első helyétől szülőhazájában, Japánban. Egy március 12. és március 18. között végzett felmérés alapján csupán 10021 PS Vita kelt el, míg PSP-ből 18633, Nintendo 3DS-ből pedig a Sony termékeit messze túlszárnyalva 64017 darab fogyott. Emellett ugyanezen időszak alatt a nagytestvéreik tekintetében a Playstation 3-ből 27900, a Nintendo Wii-ből 8127, az Xbox 360-ból pedig csupán 1145 darab kelt el.

    A szoftvereket nézve a Top 20-as listából 8-at Nintendo 3DS, 5-öt pedig PSP játék foglal el. A 3DS címekből a Pokemon + Nobunaga's Ambition aratta a legnagyobb sikert, amiből mindössze 2 nap leforgása alatt 172027 darab fogyott. Azért a PSP sem szégyenkezhet, ugyanis 4 nap alatt 122257 darabot kapkodtak el a SEGA Shining Blade című játékából. A Top 20-as listából továbbá 6 helyet tudhat magának Playstation 3, illetve 1 helyet Nintendo DS szoftver. Ti melyik kézi konzolra/konzolra voksolnátok?

    Semmi nem változott hol vannak az igazi jó huzo cimek?
    Nagyon gyenge konzol sajna szerencse hogy nem vettem meg most jön az árzuhanás :)

  • MasterChief
    #536
    Sziasztok!
    Nemrég megvettem a PS Vita-t. Eddig nagyon elégedett vagyok vele.
    Szívesen megismerkednék más Vita tulajdonosokkal is, szóval ha gondoljátok vegyetek fel PSN-en!
    ID: hunKyokai
  • Sund
    #535
    Azóta se jött semmi nekem sem... :/
  • cloud.strife
    #534
    Ma küldtem el az illetékesnek a kódomat. Utána néznek.... Aznap valami kavarc volt....
  • cloud.strife
    #533
    Óriási akcióóóóó!!!!!

    Rohanunk venni mégegyet... :D
  • gazgoblin
    #532
  • Bogdogege
    #531
  • TDC Geronimo
    #530
    Na UC letolva. Nem volt annyira "hálivúdi" mint a nagy gépes verziók, de nagyon tetszett így is. Végig csak ámultam azon, ahogy kinézett, főleg a vége felé. A sub qHD res fel se tűnt. Várom a folytatást. Remélem lesz még UC a kis gépre. Köv címem, amit veszek a gravity daze lesz, de szemezgetek a mortallal is meg a resistancevel :D Utóbbinál megvárom revieweket, mert a régebbi videókon igen silányul futott a cucc
  • Sund
    #529
    Nem kaptam meg. :/

    Lehet arról szó, hogy ha írsz, akkor megemlíted az én PSN ID-mat is?

    Köszi.

  • cloud.strife
    #528
    Szólj lszi ha megkaptad amásodik adag kódot. Én még nem kaptam meg. Azt hiszem írni fogok nekik.
  • metalbull
    #527
    vajon feltudnék csatlakozni vitával az egyetemi wi fi-re proxyn keresztül? telefonokkal belehet állítani a proxyt a böngészőben... itt nem tudom
  • Sund
    #526
    Vajh lesz ma HU Store frissítés? Ráférne...
  • szega96
    #525
    Youtube-on van a játékról videó, szerintem egy rakás.....
  • Sund
    #524
    ahh, ok. Akkor a szuper hasznos ruhát nem fogom megkapni, mert nincs ps3-am.

    Remélem a Frobished valami értelmes játék lesz, ami min. 9.5 pont felett fog kapni a metacritic-en. :)

    Köszi a válaszokat!
  • cloud.strife
    #523
    Az előrendelős kódokat két részletben küldik.

    Az első kettő az a PS3-as store-ban aktiválható, az egyik egy nagyon hasznos PS Home ruhacsomag, a másik meg egy szintén nagyon hasznos PS Vita avatar, szintén ott.

    A Forbished valami, meg a kiválasztott játék reedem kód később jön, igaz én már írtam nekik hogy hol van, 72 órát írtak, de már vagy egy hete nem kaptam meg..... :/
  • Anubys
    #522
    "A storeban a reedem codes rész alatt nem fogadja el...."

    Lehet, hogy már valaki "megnézte", anélkül, hogy elküldted volna neki. :o
  • Sund
    #521
    :P
  • szega96
    #520
    küld el nekem,megnézem xdxdxdxdxdxdxdxd
  • Sund
    #519
    az előrendelői pakkhoz küldtek mailben két kódot, azokat hová kell beírni?

    A storeban a reedem codes rész alatt nem fogadja el....
  • Sund
    #518
    Van egy Ipadom, de a játékok hozzá inkább csak időtöltésnek jók, ilyen régi motorosok mint én (c64-től elkezdve minden volt, Nes-SNES-MD stb.), nem laknak jól a táblagéppel csak csillapítják az étvágyukat. Angry Birds 5 percig kötött le az orvosi váróban.

    A magyar store kínálata ellenben eléggé sovánka, se Tactics Ogre, se Jeanne d' Arc. PSP-VITA játékok brutál árakon mennek. Látszik, hogy az early adopterek pénztárcájára van szabva... :/ Remélem mihamarabb bővítik, mert különben kénytelen leszek US store-ra átnyergelni. :/


    Van egy link ahol látható, hogy melyik storeban milyen tartalmak vannak feltöltve? Mint az Androidnál.. KLIKK


    A nyolc gigás kártya elég kevés neki, sajnálom h nem 16-osat vettem, ellenben a bőr pénztárca kifejezetten hasznos, persze csak akkor ha nem akarsz aprópénzzel fizetni mer' olyan tartó nincsen benne. :) :) De elég csecse tényleg. Szívesen elcserélem majd Unchartedre. :)

    Mindig is zavart, hogy ha elutazom akkor a videójáték függőségemnek nem tudok hódolni, na ennek mostantól vége. Brutál grafikája van a játékoknak. Sőt örülnék ha majd csökkenne az ára, mert akkor jobban elterjedne nálunk és a használt játék kínálat szélesebb lenne.