2060
P S P 2
  • Falabu #637
    Arra énis vevő lennék, az első két psp-t részt is végigtoltam és nagyon jó volt mindkettő. Épp a minap gondoltam arra, hogy Falloutal is szívesen eljátszanék a Vitán vagy az Oblivionnal is, remélem lesz ezekhez hasonló cím a Vitára.
  • Kongy
    #636
    Tess

    Amúgy elképzeltem milyen jó lenne egy Vitás God of War, a 3-nál nem sokkal gyengébb grafikával, kihasználva az érintőképernyő minden előnyét, rear touchpaddal fejeket lehetne letépni meg mittomén :DD Nagyon adná... Ha már úgyis 2 PSP-s GoW is készült, jöhetne egy Vita Edition is... :))
  • gebasz82
    #635
    Hy ,tudnátok dobni egy honlapot ahol meglehet nézni a Ps-store tartalmát és árait.
  • Kongy
    #634
    Most már nekem is.
  • szega96
    #633
    nekem megy
  • Kongy
    #632
    Nézzétek már meg h nektek működik-e a PS Store, pls, mert nekem már tegnap óta nem megy. Tegnap azt írta h "The server is undergoing" ma meg "the connection to the server has been terminated".
  • TDC Geronimo
    #631
    Na ezen a videón már jobban fest a game és úgy néz ki talán jobban is fut. Igaz offscreen, de nem rossz...nem rossz...

  • TDC Geronimo
    #630
    Miért lenne gond?
  • silent11
    #629
    Sziasztok! Pénteken megrendeltem a Disgaea 3-at és már ma megérkezett. Szerintetek nem probléma, ha 4 nappal a megjelenés előtt játszom vele? Remélem nem kell várnom péntekig, ha már egyszer a kezemben van.
  • gebasz82
    #628
    Értem , köszi
  • Kongy
    #627
    Memókártyára csak a demók meg a mentések kerülnek.
  • MasterChief
    #626
    Nekem eddig még sohasem mondott csődöt a hátoldali touchpad, az egyetlen problémám vele hogy ilyen fényes polírozott a bevonata és általában nem csúszik olyan könnyen rajta az ember ujja mint az elvárható lenne.

    A frameratettel kapcsolatban valaki írta, hogy elég lenne 35-40fps is de ez nem lehetséges mivel minden Vita játék v-sync-el megy. Azaz mivel a vita kijelzője 60Hz-es ezért 60, 30 és 15 fps-re lehet belőni egy játékot.

    A Firmware frissítéseket a Vita a rendszermemóriába menti nem a kártyára ezért ha egyszer már frissítetted akkor többet már nem kell.
  • gebasz82
    #625
    A Firmware frissítéseket a memóriakártyára menti ? , tehát ha cserélgetem a kártyákat akkor mindegyikre letölti ?
  • Kongy
    #624
    Majd jön még Firmware frissítés nem kell aggódni :DD
  • KaBuTo666
    #623
    Akkor megvárom a javított változatot. :-o
  • Kongy
    #622
    Hát igen. Úgy vettem észre h ez a hátsó tapipad akkor működik, amikor úgy tartja kedve XDD Még szerencse, hogy a Sony tudta ezt, és pl az Uncharted-ben lehet választani, hogy tapipaddal irányítassz, vagy normál kontrollal, vagy esetleg vegyítve a 2-t, az a legjobb :DD Amúgy még Trophy is jár érte, ha a hátsó tapipadot használod Uncharted-ben, szóval ez szerintem egy kis önkritika a Sony részéről :DDDD
  • TDC Geronimo
    #621
    indítsd újra vitat. Nálam is volt már, hogy beszart a hátsó tapis rész. Ez ilyen selejtes kicsit :D
  • Kongy
    #620
    Na, letöltöttem a Little Deviants demóját, csak egy problémám van vele, hogy a hátsó tapipadot nem érzékeli hiába nyomkodom... :( Nem kell vhol engedélyezni?
  • tomi890125
    #619
    valószínűleg amit látsz a videón az egy real time gameplay...
  • TDC Geronimo
    #618
    de nem fut 30al :D

    Régebbi videókban is gyalázatosan futott és itt is.
  • szega96
    #617
    fog
  • szega96
    #616
    Ha tényleg így fok kinézni,és fut 30fps-el akkor fasza lesz.
  • Kongy
    #615
    Nemrossz :DD Bár a Resistance-et annyira nem szeretem. Játszottam a 3-mal PS3-on, annyira nem jött be
  • TDC Geronimo
    #614
    Ja fut vagy 15 fpsel :/

    Demo nagyon kellene belőle, mert ha tényleg így fog futni nem veszem meg
  • szega96
    #613
    Omájgád hogy néz ki
  • szega96
    #612
    Nem világít pirosan a ps gomb
  • Kongy
    #611
    na még egy hülye kérdés: honnan tudom, hogy mikor töltődött fel 100%-osan? :DD
  • Kongy
    #610
    na majd megnézem :DD
  • szega96
    #609
    storebol lehet ingyen letölteni 3 játékot, table football,fireworks, meg még vmi diving v pasz azokkal tudod használni
  • Kongy
    #608
    Külön rész, csak a Vitára, azért Golden Abyss az új címe. Uncharted 3-at is tudsz Vitán játszani, ha van PS3-ad.
  • Anubys
    #607
    Uncharted-esekhez kérdés, ugyanaz a játék, mint a PS3-ra az Uncharted 3, vagy külön rész?
  • Kongy
    #606
    Ilyen gagyi autós szarokkal nem játszok, még PS3-on sem, bár azért arra van 1-2 jó :DD Uncharted érkezik hamarosan :)

    Amúgy a Vita dobozában ez az "AR Play Cards" csomag mire jó? Értelmét nem látom
  • szega96
    #605
    Nem nagyon vagyok autós, itt a dual analog jöjjenek az FPS cuccok ezerrel, főleg azok amikben van multi május 4 mortal kombat 0day vétel azzal elleszek egy darabig
    Látnád a f1 2011-et hogy néz ki lool nézd meg youtube-on még a psp-n is szebbek voltak az autós gémek :D
  • Kongy
    #604
    De ez az Asphalt játék PSV-re nagyon gagyi.. Alig jobb a grafikája a legutóbbi Androidos Asphalt résznél. Burnoutot a népnek!
  • Kongy
    #603
    Tudooom :DD Akartam hozzá venni, csak drága volt :D De vettem hozzá műanyag védőhátlapot, csak utáltam, mert nem volt kivágva az oldalsó gombok helyén, és nehezen lehetett megnyomni pl a bekapcsológombot, ami elég gáz :S
  • szega96
    #602
    zacskóban kell tartani
  • szega96
    #601
    Április végén elv. skype
  • TDC Geronimo
    #600
    május végén jön EU storeba a gravity rush demo
  • Kongy
    #599
    Galaxy S2 :DD de csak az akksija lett zárlatos sztem, azt kicserélik és minden ok. Még garanciális, mert féléves sincs :DD
  • szega96
    #598
    Milyen teló volt?:D