2060
P S P 2
  • OptimusPrime
    #677
    Ezek mindegyike jöhet, GOW majdnem garantált, ha már készül az új PS3 port is, Monster Hunter kell az eladások miatt, Patapon..., nem tudom az érintőkijelző mivel tudna többet hozzátenni az elődök élményéhez.
    Egy Final Fantasy-t azért várnék még ezek mellé.
  • Kongy
    #676
    Nekem egy GoW bejelentés is ok lenne az örömre
  • Falabu #675
    Tudom, nem mostani hír, de bízhatunk abban, hogy nagy húzócímek jönnek a Vitára. Ti mit vártok az idei E3-tól? Én egy Monster Hunter, God of War, Patapon bejelntéstől boldog lennék.
  • Kongy
    #674
    Köze nincs a PSV-hez de nembaj...
  • szega96
    #673
    Ez egy nagy konzol, nem egy portable cucc
  • gabeone
    #672
    Bizony érkezik.
  • Falabu #671
    A próféta beszéljen belőled. Kiváncsi vagyok, hogy az E3-on miket fognak majd bejelenteni.
  • Kongy
    #670
    Kicsit utánawikiztem a GoW játékoknak, és minden nagykonzolra érkező részt a 2. résztől kezdve 1-1 PSP port követte... nagyon remélem, hogy az Ascension esetében sem lesz ez másképp. A Vita God of War-ért kiált! És nem a régi PSP-sekért, hanem egy olyanért, ami kihasználja az új lehetőségeket, és a hardvert, legalább annyira, mint az Uncharted Golden Abyss!
  • Kongy
    #669
    Marvl vs capcom 3 kb ugy nez ki mint ps3on azert mondtam
  • MasterChief
    #668
    Szerintem az ára nagyon el van találva ahhoz képest, hogy az ember csúcstechnológiát kap kézhez. Bár a külön memóriakártya tényleg lehúzás.

    És Kongy-nak igaza van, a Vita a saját natív felbontásán (960 × 544) közel azonos grafikai teljesítményre képes mint a PS3 HD felbontásban. - ezen az nem változtat, hogy jelenleg ezt nem használják ki.
  • Kongy
    #667
    főleg flash támogatás kéne...
  • TDC Geronimo
    #666
    ja youtube jöhetne :/
  • Falabu #665
    Én jobban örülnék egy youtube alkalmazásnak és egy normális böngészõnek.
  • szega96
    #664
    Holnap jön a skype vitára
  • szega96
    #663
  • Sheltem
    #662
    Milyen kiskonzolját a nintendónak? Jön valami új a 3ds után?
  • gabeone
    #661
    Én a nintendot kis konzolját várom. Vitából ilyen játékárak mellett 62.000 ft-ért a 3G modell érdekelne, de még ekkor is hiába kenne a jó ár, ha nem esik kézre a konzol.
  • szega96
    #660
    Nem értem miért kell annyira sírni ezen a 62k árán, amikor egy telefon 100+ körül van és valljuk be ez kicsit komolyabb cucc.
  • kisgabo
    #659
    remélem, addig a 62 ropis ár süllyed úgy. mint a 3ds esetében. 40k ért már elfogadhatóbb.... +16 gb ugye még egy vagyon, szutyok sony.
  • TDC Geronimo
    #658
    Attól azért jó messze van. 1-2 év biztos kell mire jönnek rá olyan címek, amik már úgy ahogy kihasználják a HWt
  • The Protector
    #657
    nagyon erős túlzás(jelenleg).

    Kíváncsi vagyok viszont h a kis gép mire lesz képes később.Szerintem brutális fog teljesíteni mindenben de ahhoz idő kell még.
  • Kongy
    #656
    De cserébe kb a PS3 erejét kapod a markodba...
  • kisgabo
    #655
    faca, akkor még 12k. 12k a 16gb 9900 a 8gb 5500 a 4gb.

    ár értékben sajna a 16 os befutó. hálelúja, 62+12k. ps3 ára.
  • szega96
    #654
    Új fejlesztésű lehúzás :D
  • kisgabo
    #653
    ez is jó vita 62k, ennél olcsóbban, megbizható helyen nem láttam.

    a memkártya véletlen nem az, ami régen a sony telókban is volt? vagy egy új fejlesztésű lehúzás megint? :D
  • szega96
    #652
    Filmeket nemtudom, még nem raktam az enyémre, nem tudom milyet akarsz venni 3g-t vagy csak wifi-s verziót, szerintem a 3g nem ér meg +20k ft-ot.Ez szerintem elég jó.Valamint memóriakártyát vegyél hozzá, mert vannak játékok amik memókari nélkül el sem indulnak.
  • kisgabo
    #651
    kösz, volt még ott kérdés.
  • szega96
    #650
    Érdemesnek érdemes, youtube nincs, valami flash az van rajta.
  • kisgabo
    #649
    hello


    érdemes ps-vita-t venni? ( psp-t adok ma el )

    web browsere tud flasht? ( webes játékok pl farmerama... v. youtube )

    tudok rátenni,m saját kódolású filmeket? ( memkari rugalmas.. )

    hol érdemes megvenni, mire figyeljek, mit érdemes még tudni?

    köszi.
  • Mettyuk
    #648
    Little Deviants eladó, már csak 6K-ért. Érd: kmfQKACfreemail.hu
  • TDC Geronimo
    #647
  • Falabu #646
    Nem valőszínű, hogy ezt fogják portolni én inkább egy új résznek örülnék ami követi a psp-s god of war vonalat.
  • Kongy
    #645
    Jön a God of War: Ascension

    Szerintem reménykedhetünk egy PS Vita portban. :)
  • TDC Geronimo
    #644
    Új Resistance multis videó



    Hát ezen még durvábban néz ki. Asszem ez is tuti vétel lesz jövő hónapban.
  • Falabu #643
    Verekedős játékokért nem nagyon vagyok oda. A Mortal is a haveromnál tetszett meg, az is idegesít, hogy mindig megvernek így lesz időm gyakorolni itthon. :D
  • szega96
    #642
    Nekem is... Május 4 gyere már :D
  • Kongy
    #641
    Szerintem kb ugyanúgy mutathat, mint a PSP-n. :DD Marvel vs Capcom 3-at próbáltad már? Én azt fogom legközelebb megvenni :DD
  • Falabu #640
    Azért kiváncsi lennék, hogy mutat a Ghost of Sparta a Vita kijelzőjén. Megvenném őket, de legközelebbi beruházásom a Mortal lesz.
  • Kongy
    #639
    *Egy csomagban, ez kimaradt :DD
  • Kongy
    #638
    jaja, de az se lenne rossz, ha kiadnák a Ghost of Sparta-t meg a Chains of Olympus-t dobozosan újra, Vitára. Most sajnos csak PS Store-ról lehet letölteni PSV-re, ami sajnos nekem bizonyos okok miatt képtelenség... ://