2060
P S P 2
  • szega96
    #717
    Szerinted mennyi lesz úgy? jó drága biztos
  • TDC Geronimo
    #716
    Én digitálisan veszem, ott 4én fent lesz
  • szega96
    #715
    Most nézem minden boltban át írták 11-re a megjelenést, rákérdeztem egyik boltra, forgalmazó ekkorra ígéri a megjelenést..... Ekkora szopatást. Amcsik meg már nyomulnak vele. -.- Úgyhogy még 1 hét várakozás...
  • szega96
    #714
    Mondjuk sztem eléggé megéri, mert megkapjuk a játékot , az eddigi dlc-ket,új vita exclusive kosztümök,új challenge tower stb.
  • szega96
    #713
    10e ft lesz , van ahol 11
  • TDC Geronimo
    #712
    Mondjuk képeken, amit a vita screenshot funkciójával készítettek az UC se volt valami szép, a gépen meg csodaszép.
  • TDC Geronimo
    #711
    Azt írják amúgy, hogy a vita képernyőjén mozgásban jól néz ki és csak az x-ray és fatalityknél látszik a gagyi karaktermodell, amikor közel megy a kamera a karikhoz. Nálunk pénteken jelenik meg kíváncsi leszek árára. 40 dollár, ahogy néztem USbe, itt gondolom lesz 12k minimum. 3GB a digitális verzió helyigénye.
  • szega96
    #710
  • szega96
    #709
  • szega96
    #708
  • szega96
    #707
  • The Protector
    #706
    uh.hát ez tényleg elég csúnya.
  • OptimusPrime
    #705

    Nyomom a Dissidia-t PSP-n, ott is hasonló a látvány..., na de az PSP! :(
  • TDC Geronimo
    #704
    liu kang modellje. Bűnronda

  • szega96
    #703
    Ma már tesznek fel videókat jútyúbra szerintem talán lejön belőlük vmi
  • TDC Geronimo
    #702
    Enyhén bullshot kategória. Láttam rendes screen capture képeket. Hát elég trágya. Karaktermodellek eszméletlen silányak, ennél sokkal többet tud a vita. 3DSen szebbek az SF karaktermodellek, mint ez :/

    VIta kijelzőjén azért kíváncsi lennék rá, de gondolom demo az nem lesz
  • szega96
    #701
    pénteken húzok is a boltba megvenni :D
  • Kongy
    #700
    Jó lesz ez. Már csak Kratos meg Freddy Kruger miatt is érdemes lesz kipróbálni :)
  • szega96
    #699
  • szega96
    #698
    Nem fognak
  • Falabu #697
    Egy demót azért kiadhatnának belőle.
  • szega96
    #696
    Rájöttem, nem azok, átvezetők elég jól néznek ki
  • szega96
    #695
    Nem tudom eldönteni hogy ezek remote play videók e, vagy sem
  • szega96
    #694
  • szega96
    #693
    Én úgy csináltam, hogy lementettem vitára a képeket és megnéztem full screenbe, így nem is olyan rossz, de igazából valós véleményt majd élőben játékkal a vitában lehet alkotni, minden esetre én várom.
  • OptimusPrime
    #692
    Ez több dologra is visszavezethető, bármelyik bejátszhat:

    - egyrészt gazdasági okok miatt, amiért most egész Európa torkán lenyomták, hogy "spórolni kell, mert úgy jártok, mint a lusta disznó görögök" - nem csoda, hogy a 27 tagállamban 14-ben már bukott kormány a válság miatt (következő a spanyol és a francia kormány lesz, nézzétek majd meg). Nem magyar sajátosság, ami van, recseg-ropog az egész EU! Nyilván a szórakozás és a szórakoztatás most a legkevésbé kívánt termékkör.
    A PS3 fogyáson nem vagyok meglepve, egy többrétegű gép és most a PS4 híre is majd viszi picit az árakat még lejjebb talán, de használhatóságát tekintve jelen helyzetben tényleg több értelme is van, mint egy handy-console-nak.
    - másrészt az Apple a hibás, meg lehet nézni egy-egy ütős alkalmazást mondjuk iPad-on, hiába a Vita új formulája, sajnos az Apple ezt nagyon más irányba terelte. iTunes, AppStore, mindez Apple maximalizmussal, technikai KO! :S
    - harmadrészt a SONY maga a hibás és a tavalyi hitelkártya botrány óta ezt a szórakoztató iparágat nem igazán találja. Akkora buktákkal számolnak Q1-ben, amilyennel még soha. Nem csak a SONY, az összes "nagy" a japánok közül. Több dolog is tépi a SONY vitorláját, pedig még a SOE kezdett már profitot termelni, amikor is kibukott a account és hitelkártya dolog és a Vita-t is elég csélcsap módjára indították el, kettévágott megjelenés, húzócímek elhagyása, az az egy Uncharted világos volt, hogy nem fogja a vállán vinni az eladásokat. :S

    Sajnálom a SONY-t meg a Vita-t, mert rossz időben jött ki. A PSP-ből meg itt az E-verzió is, ami szintén nem jó ómen, mert a kitaposott úton járva még most is bőven kimeríti a hordozható konzol fogalmát és rohadt sok rá a játék. Nem biztos, hogy megéri a többletköltséget meg ugye a játék árak össze sem vethetőek a Vita címekkel (láttam már Essential kiadásban Final Fantasy-t 4990.-! Hol van ez még Vita-ra?)

    Ezek így összesen ezeknek a rossz híreknek az okozói sajnos én azért drukkolok a SONY-nak.
  • samsung123
    #691
    mert sokaknak nincs kialakult véleményük, önálló gondolata, ezért divat hipolók vagy divat fikaázók lesznek, mikor mi a trend....
  • Anubys
    #690
    Valamit nem értek. 3DS tulaj vagyok, mégsem érzem a késztetést, hogy idejöjjek fikázni. Szóval, ha valaki csak fikázni tud jönni, az miért jön ide egyáltalán?
    Sajnos a 3DS sincs eleresztve jó cuccokkal, a Resi óta nem vettem semmit, és nem anyagi okokból.
  • Falabu #689
    Ha jól emlékszem akkor a Nintendo 3DS sem produkált valami jó eladásokat amikor kijött. Nemértem, hogy miért lovagol mindenki ezen.
  • Ulthane
    #688
    A Vita fogy legrosszabbul Európában
  • deep
    #687
    Mario-t szerintem se említsük...
  • TDC Geronimo
    #686
    külföldi fórumokon linkeltek új mortalos vita képeket. Hát valami eszméletlen ocsmány. Nem tudom meddig kell várni rá, amíg nem ilyen ócska portok lesznek a gépre :/
  • gaga333
    #685
    nagyon béna a játék kinálat és egyre jobban korcsosul jönnek a portok és nem tudom de nagyon kaki egy gép. jó hogy idejében eladtam most jön az árcsökkenés. nagy bukó és nagy lehuzas rádásul egyre több a meghibasodott gép. semmi ötlet olyan mint a psp egyre nagyobb rakas kaki. kid icarus 3ds-re az eddigi összes vita jatekot alázza hangulatba élménybe. mariot ne is emlitsük.
  • Sir Quno Jedi
    #684
    magassarkúba szar a murván ezt eddig is tudtuk... :D
  • skinnyman
    #683
  • Kongy
    #682
    de miért 10 éves játékokról beszéltek? sosem lesznek Vitára... Battlefrontot meg úgy ahogy van temethetjük eleve...
  • szega96
    #681
    Egy Star Wars Battlefrontnak örülnék hmm az marha jo lenne, egy gta is jöhet
  • TDC Geronimo
    #680
    resident evil gamet is csinálhatnának. Pl ami 3dsre jött ki az már ott is marha jól néz ki, simán el tudnám képzelni vitan.
  • Falabu #679
    Sok a szóbeszéd egy FF7 remakeről, arra szívesen beneveznék, bár egy új résznek is örülnék.
  • shaddam
    #678
    GTA kéne.Vice city lehetőleg