2060
P S P 2
  • n000rbi
    #757
    Jön a Crystal White is (egyelőre csak Japánban): klikk
  • sorozatkviz
    #756
    a nagy keresgélés közben rábukkantam erre a webshopra, ahol most akciós vita játékok vannak. tőlük vásárolt-e már esetleg valaki? folyton vacillálok, de majd csak elhatározom végre magam :)

    platinumshop.hu
  • Kongy
    #755
    Én megelőlegezem neki a bizalmat, megveszem, de biztosat csak akkor tudok mondani, ha már személyesen is kipróbáltam :D
  • TDC Geronimo
    #754
    nagyon jó, most is tolom vele :D
  • Kongy
    #753
    Egyértelműen Uncharted Golden Abyss. Amíg nem jött ki a Mortal Kombat nem ajánlom, mert még nem tudom, hogy milyen valójában amíg nem játszottam vele :DD
  • sorozatkviz
    #752
    köszi a tippet. megnéztem az oldalukat, és eddig ők tűnnek a legprofesszionálisabbnak, és ahogy számoltam, egy százassal még olcsóbbak is :)
    kár, hogy az f1 2011 játékot nem forgalmazzák, mert nagy forma1 rajongó vagyok, és az is nagyon megtetszett
  • szega96
    #751
    konzolokszervize is jó, első játéknak még hónapokkal ezelőtt az Unchartedet ajánlottam olna, de most jön pénteken a Mortal Kombat így azt ajánlom, tovább ellehet vele lenni,ott a multiplayer is... persze ha szereted a verekedős játékokat,ha nem akkor uncharted
  • sorozatkviz
    #750
    sziasztok!

    a közeljövőben tervezem egy ps vita megvételét, és most a legolcsóbb webáruházat keresem, ahol beszerezhető(vidéki vagyok, fontos lenne a házhozszállítása)

    erről a cégről van valakinek infója, illetve ha tudtok ennél pénztárcakímélőbb megoldást, szívesen veszem:
    konzolstudio.hu
    PS Vita (Wi-Fi) 61990 Ft
    PS Vita Memory Card 4 GB 5990 Ft
    össz: 67980Ft

    illetve első játéknak mit ajánlanátok hozzá?
    Uncharted: Golden Abyss tűnik eddig a legmegfelelőbbnek
  • szega96
    #749
    Már várom, hogy földbe döngöljelek titeket
  • TDC Geronimo
    #748
    Kis MK online gameplay.

  • Kongy
    #747
    Én is megveszem pénteken, úgy döntöttem :)
  • szega96
    #746
    :D Ki kell kapcsolni :D
  • silent11
    #745
    Jól megy a multi, nincs lag...és folyamatosan hallani játék közben, hogy miket dumál az ellenfél, mert alapból aktív a mikrofon multiban. Néha vicces...:)
  • szega96
    #744
    Nézegettem Resistance vidiket, eddig tetszett de ahogy nézegettem elég monotonnak tűnik és csőnek, meg a hangok is elég kakik, de majd meglátjuk hogy mi sül ki belőle.Minden esetre én pénteken már megveszem az MK-t :D remélem nem tolják még jobban el.Aztán innen ha még beruházza valaki, akkor majd nyomhatjuk online :D
  • Kongy
    #743
    Hát az király :D Egyre jobban csábít a MK, de kellene a Resistance is, csak sajnos 1-re van pénz xdd Nagy dilemma.
  • TDC Geronimo
    #742
    Igen, összes DLC karakter, minden costume és eddig megjelent DLC elérhető + az új 150 lépcsős bonus challange tower
  • Kongy
    #741
    Kratos is játszható benne alapból ugye?
  • TDC Geronimo
    #740
    Nem próbáltam még, de azt mondják jól működik
  • szega96
    #739
    Gero, milyen a Mortal multiplayer?
  • szega96
    #738
    Lájkoljátok facebookonmajd menjetek ide és kaptok egy kódot, mellyel letölthettek 2db mini játékot a store-ból, nekem bejött
  • jaszy
    #737
    Gyári fw van a Ps3-on a legfrissebb! :(
  • shaddam
    #736
    Köhömm.Akkor már kz3
  • Kongy
    #735
    Azt nem mondta milyen cfw van a ps3-an...
  • kozso
    #734
    Azért azt tegyük hozzá, hogy jelenleg csak cfw 3.55-ös ps3al megy...
  • Kongy
    #733
    BF3
  • jaszy
    #732
    Tudtok valami jó Ps3 as játékot ami megy multiba Vitán remote play-el?
  • TDC Geronimo
    #731
    Menük a natívon, gameplay nem a natív felbontáson fut. Olyasmi, mint UC. Mondjuk ekkora képernyőn recéknek nem igazán nevezném, mert annyira nem látni, UCbe se igen lehetett.
  • szega96
    #730
    Élek milyenek? Olyanok mint az Unchartedben, vagy mint egy Dynasty Warriorsban szépek? simák stb. mennyire recések?
  • TDC Geronimo
    #729
    Gyors vélemény így 10 perc játék után.

    Grafika : Most is azért bebizonyosodott, hogy a képlopatok alapján nem szabad ítélkezni. Karaktermodelleknél mikor ráközelít elején, x-raynél látszik azért a spórolás bőven, de játék közben nem igazán venni ezt észre. Élő háttérrel együtt mozgásban nagyon jól fest a játék a vita képernyőjén. Fix 60 fps meg egy álom, meg se reccen.

    Irányítás : Mintha erre a gépre találták volna ki. Dpad tökéletes ugye ezen a gépen eleve, így nagyon jó az irányítás. X-ray elérhető egy tapintással, touch screen fatalityk marha jók. Itt ugye "csak" az irányokat kell a képernyőn érintéssel megcsinálni, a gombnyomás itt teljesen kimarad így könnyen kivitelezhetőek. Ez nagyon tetszik benne.

    Tartalom : Ugyan csak 10 perce tolom, de már elsőre is látszik, hogy ide aztán bepakoltak apait anyait :D Ez a leggazdagabb contentben az összes verzió közül

    tldr : Minden vita tulajnak bátran ajánlom. Nagykonzolos játékélmény a kis gépen. Contentben leggazdagabb és az utóbbi évek egyik legjobb verekedős játéka lett most átültetve Vitara.
  • szega96
    #728
    ja oké :D
  • TDC Geronimo
    #727
    Még szedi, lassú a netem meg közben netezek, youtubezok stb :D Majd este.
  • szega96
    #726
    Na gero véleményt :D mindenről multi,graf,irányitás minden :D
  • TDC Geronimo
    #725
    bankkártyával fizetek én
  • Kongy
    #724
    Mivel lehet fizetni? paypal?
  • TDC Geronimo
    #723
    Hát megszokhattuk már. Mindenesetre nekem csorog lefele.
  • silent11
    #722
    Kösz az infót! A bolti árhoz képest elég húzós...
  • TDC Geronimo
    #721
    Igen fent, 12900ft
  • silent11
    #720
    Feltették már a MK-t a magyar store-ra? Ha igen, mennyibe kerül?
    Sajnos még munkában vagyok és nincs nálam a Vita, úgyhogy nem tudom megnézni...
  • gebasz82
    #719
    Eladó egy 4gb-os Vita memóriakártya 3500+postáért
  • TDC Geronimo
    #718
    12k körül