2060
P S P 2
  • sorozatkviz
    #797
    kéne egy kis segítség, elakadtam az Uncharted-ben. a negyedik fejezet elején egy ilyen vallatószobában/kinzókamrában vagyok, és sehogy se találom a kiutat ebből a teremből. lehet csak én bénázok, de már vagy félóra óta ezzel szarakodok :)
  • szega96
    #796
    Ennyit szarakodnak...amikor elv 4-e volt a megjelenés
  • Kongy
    #795
    Detto uez a hlyzet ittis... Ma este letoltom PSNrol nem szarozok tovabb...
  • Felgolos
    #794
    Megvan XD
  • Felgolos
    #793
    Hogyan tudom letörölni a demókat?
  • szega96
    #792
    Nem érkezett még meg a boltba.... -.- Remélem holnap...Aztán tolhatjuk
  • TDC Geronimo
    #791
    Na megvette még valaki mortalt? Ahogy néztem ez a game alig fogyassza aksit. Tegnap melóba majdnem 3 órát toltam vele folyamatosan és csak félig szívta le :D

    Imádom ezt a gamet <3
  • shaddam
    #790
    A kérdésekre a psn id fényében tudniuk kéne a választ.Fura.
  • Felgolos
    #789
    http://lbpvitabeta.us.playstation.com/
    LittleBigPlanet bétára lehet jelentkezni!
  • TDC Geronimo
    #788
    Akiknek a felső teste fedetlen az elég tré közelről, meg scorpion is, a többi nem vészes. De ezek igazából csak akkor zavaróak kicsit mikor kezdődik a meccs és közel zoomol kamera. A játékmenet viszont kárpótol.
  • szega96
    #787
    Amugy gero, Mortalban melyik karakter a legkidolgozottabb? Én ahogy néztem a vidiket Noob Saibot kitűnik a külsőjével a többi közül..
  • szega96
    #786
    osztom
  • TDC Geronimo
    #785
    Inkább új gamek jöjjenek. Remake-ek már a könyökömön jönnek ki
  • Kongy
    #784
    Én egy GoW Vita Edition VAGY GoW HD Collection bejelentésnek örülnék már nagyon! Ha MGS-ből megcsinálják GoW-ból is megtehetnék. Mekkora lenne már Vitán tolni a GoW 2-t :DD
  • TDC Geronimo
    #783
    Ez a soul sacrafice nagyon beteg lesz. Egyelőre sajnos csak japánban év végén :s

    Remélem jön ide is

  • Felgolos
    #782
    Én is ilyet vettem, meg vagyok vele elégedve!
  • sorozatkviz
    #781
    kipróbáltam a Uncharted: Golden Abysst. A prológ és az első fejezet teljesítése után meg kell hagyni, hogy élőben még szebb a grafika, mint a netes videókon. néha azon vettem magam, hogy csak állok, és a kamerát mozgatva gyönyörködök a tájban. baromi hangulatos az egész, a főhős meg kiköpött Sawyer a Lostból.
  • TDC Geronimo
    #780
    Én ilyen protective venom packet vettem 4kért. Van benne tok, képernyőfólia, törlőkendő meg egy gumis védő, ami magát a gépet védi

  • cloud.strife
    #779
    6-7e körül meg védőfóliás, csuklópántos, stb. starter pack-ot.
  • Kongy
    #778
    3000 Ft-ért lehet venni hozzá klassz keményfedelű tokot.
  • sorozatkviz
    #777
    eddig összességében azt kaptam, amit vártam, és elégedett vagyok
    viszont ami zavar egy kicsit:

    - a menüben hallható visszajelző hangokat nem lehet kikapcsolni
    - a menüben a legelső oldalról nem lehet visszaugrani balra a legutolsó oldalra, és fordítva
    - a készülék alja teljesen sima, kéne rá 4 kis dudor, mert így könnyen koszolódik (illetve lehetséges, hogy az ottani éríntős beviteli felületnek se tesz jót, de ehez nem értek)
    - egy alapszíntű, gyári toknak örültem volna a csomagban
  • Kongy
    #776
    Majd írhatsz élménybeszámolót este :D
  • sorozatkviz
    #775
    egyenlőre még csak ott tartok, hogy beleraktam a memóriakártyát, és bedugtam tölteni. most úgy is el kell mennem, majd csak délután fogom beizzítani a vasat :)
  • Enosh Chan
    #774
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mivel az alapgépért kiadok egy x összeget az rendben, de nem két forint sajnos úgyhogy a hackelés felé venném az irányt, csakhogy van-e lehetőség már erre? És ha van akkor milyen funkcióktól vágom el magam?
  • vixo
    #773
    magyar és UK accounttal? nem úgy van,h 1géphez egy acc rendelhető?
  • The Protector
    #772
    jó játékot.szerintem meglesz.:)
    el ne felejts ps store-ra regelni,ha kell magyar és UK accountal mert pár ingyenes minijáték vár meg programok.
  • sorozatkviz
    #771
    megjött a drágaságom, következhet a tesztfázis :)

  • vixo
    #770
    A vitás MK online multinál nincsen olyan idegesítő lagg,mint a nagygépes verziónál?
    Amúgy ha már jön MGS HD Collection Vitára,akkor remélem a GOW HD Collection-t is kidobják rá! :)
  • szega96
    #769
    Aki pesti annak ajánlom: MK Vita 8500Ft
  • szega96
    #768
    Na majd akkor te is kikapsz
  • Kongy
    #767
    Pénteken veszem én is :D
  • szega96
    #766
    Csak nem tudom onnan hogyan megvenni :S Na mind 1 pénteken már le verlek benne :D:D
  • Kongy
    #765
    Apám :D Nyáron nem fogok unatkozni nyaralás/utazás alatt, azt már látom :D
  • TDC Geronimo
    #764
    június 12 azt hiszem

    Más... 10én jön az első soul sacrafice trailer

    Itt a teaserje

  • TDC Geronimo
    #763
    digitálisan fent van már, igaz 1-2k val drágább, mint boltba, de legalább fent van
  • Kongy
    #762
    Ez mikor jön??? :OOOO
  • szega96
    #761
    Venném, ha lenne már a boltokban :D:D:D
  • TDC Geronimo
    #760
    Akiknek kétségei voltak vitas MKval kapcsolatban azoknak üzenem, hogy VEGYÉTEK MEG. Egyik legjobb játék vitara jelenleg
  • TDC Geronimo
    #759
    MSG HD collection új 9 perces videó a tapi ficsőrökről stb.

  • sorozatkviz
    #758
    végül a platinumshopot választottam, és holnap ha minden jól megy hozza is a futár a kütyüt.
    addig is magyar nyelvű használati útmutatót letölthető formában esetleg nem tud valaki?

    most ezt böngészgetem nagy lelkesen :)
    http://manuals.playstation.net/document/en/psvita/basic/index.html