2060
P S P 2
  • Kongy
    #837
    Az cigánykodásnak számít, ha állandóan csak dobálom az enemyt és úgy győzöm le? :DD
  • The Protector
    #836
    én csak cigánykodással tudom megverni.
    1.nagyon messzire megyek tőle és ha van vmi lövés varázslat amitávolra megy azzal pumpálom,vagy röhög és kap,vagy dobni akar de előbb eléri.
    2.folyamatosan ugrásból utés majd felütés.
    3.az első 2-őt kombinálom.

    Megverni meg tudom simán is de csak main karakterrel,scorpion,sub zero és kung lao.
    Nah meg liu kang a sima háromszögnégyzetiksz kombóval:)
  • Kongy
    #835
    ha valaki grafika buzi, és verekedni akar, annak az Ultimate Marvel vs Capcom 3-at ajánlom. Szépek a karakterek, és a háttér is. Az effektek már nem olyan ütősek, de összességében baromi jól néz ki.
  • szega96
    #834
    Nézd meg az extráknál a nekropolis-ban az embereket igy marhajók, nem tudom ezzel a felbontással hogy futna harc közben
  • Kongy
    #833
    Igen, ezt én is észrevettem, egyes helyszíneken meg is akadt a szemem, hogy milyen szép, máskor meg azért, mert ronda... szóval érdekes. Amúgy az, hogy a főgonoszt nehéz legyőzni, mert csal, az nem egyedi eset. Pl Street Fighterekben, Tekkenekben, meg a Vitás Ultimate Marvel vs. Capcomban is elég sokszor beszopat, még very easyn is...
  • szega96
    #832
    Sikeeer jeeeeeeeeeaaah
  • szega96
    #831
    Idegesít ez a Mortal már levettem beginerre a nehézséget, de ezt a :@!!?"& Shao &?#@:!-t nem bírom kínyírni hogy @:!#?& meg.
  • szega96
    #830
    kriptában és a nekropoliszban sokkal jobb a felbontás,nem tudom, hogy amugy miért nem lehetett ugy megtartani.
  • Kongy
    #829
    Nem rossz játék amúgy, de ha választhatnék, talán én is a Resistance-et venném meg, de biztosat csak akkor tudnék mondani, ha megjelent, és kipróbáltam.
  • TDC Geronimo
    #828
    Vedd meg
  • sorozatkviz
    #827
    na hallod, most jól elbizonytalanítottál, hogy érdemes-e megvennem a Mortalt. lehet inkább kihagyom, és spórolok a Resistance: Burning Skies játékra :)
  • Kongy
    #826
    Sikerült faszán ! :) köszi a helpet!

    Amit így egy óra után el tudok mondani a játékról az az, hogy nem épp casual játékosoknak találták ki, de nem rossz, mert van némi kihívás! A grafika nem olyan szép, a karaktermodellek elég csúnyák, de van 1-2 szép háttér, meg összességében, mozgásban nem fest rosszul. X-Ray-ek, Fatality-k kegyetlen jók.
  • szega96
    #825
    Röviden:minden húzás után emeld fel az újjad
  • szega96
    #824
    Ha touch screenen nyomod, akkor nem kell csak a nyilaknak megfelelő mozgást elvégezni, és egy mozgás után pl: fel nyíl-felfelé simogatod a kijelzőt és utána emeld fel a kezed és így tovább
  • Kongy
    #823
    Az biztos. Kicsit gyakoroltam, és egészen belelendültem :D Már csak a Fatality nem megy, pl Kratos-é két lefele nyíl, egy balra és egy jobbra + háromszög. Namost ezt touchscreenen hogy? Háromszöget mellényomom utána?
  • szega96
    #822
    Valamit nagyon rosszul csinálsz :D:D
  • Kongy
    #821
    Fatalityk is nagyon mennek. Ott van rendesen kiirva mit kell nyomni, hiába nyomom, mégse csinál semmit.
  • TDC Geronimo
    #820
    oO
  • Kongy
    #819
    Na ez a mortal kombatotok jonagy trágyalé, már az első fejezeten se sikerül túljutnom... -.-' meg ronda is.
  • Kongy
    #818
    Asszem PS3-asokkal is egybe kerülhetünk, szóval vannak hardcore arcok :DD
  • szega96
    #817
    Van a ki multiba ugy nyomja h beszarás, kb meg sem tudom ütni
  • szega96
    #816
    id : szega96
  • sorozatkviz
    #815
    akinek van kedve, engem is bátran hozzáadhat a barátlistájához: gattaca_lg néven vagyok a Sony networkon
    a mortal kombat beszerzését én is tervezem majd valamikor, mert egy verekedős játék is kéne majd a vitámra
  • Kongy
    #814
    szega, mi a PSN neved? Felveszlek téged is.
  • Felgolos
    #813
    Hogyan lehet profilt váltani? Csak úgy ha formázom a memóriakártyát?
  • Kongy
    #812
    3-an már megvagyunk :D nálunk még mindig nem kapni, majd kedden érkezik pestről... -.-'
  • The Protector
    #811
    leelőrex(subzero)
  • szega96
    #810
    megvolt az első fagyás
  • szega96
    #809
    Grafika is rendben van, irányítás nagyon jó,online próbálkozok most, az is jó nincs lag, rendben van az egész. Gero felvettelek barátnak, majd tolhatnánk egymás ellen, esetleg ha itt összejönnénk 4-en akkor tag teamet is
  • szega96
    #808
    fasza nagyon
  • TDC Geronimo
    #807
    vélemény? :)
  • szega96
    #806
    Na megvettem a Mortal Kombatot lehet küldeni a friend requesteket és tolhatjuk online :D:D ID: szega96
  • vixo
    #805
    psphungary.hu oldallal mi történt? vkinek vmi info róla?
  • Kongy
    #804
    elvileg elküldtem egy friend request-et :D
  • TDC Geronimo
    #803
    gondoltam beírom psn IDm ide. Akinek van ps3/vitaja és úgy gondolja vegyen fel. Későbbi multis termékeknél még jól jöhet

    psn ID: oO_Gero_Oo
  • Kongy
    #802
    Arra gondoltam csak elirtam xd 1-2szer fizettem mar neten de nem vok annyira hive csak ha nem lehet dobozost kapni megjelenes napjan...:-@
  • szega96
    #801
    vagy egy ilyen lepedőszerűséget elvágni
  • TDC Geronimo
    #800
    sose fizettél neten semmivel még? Nem számlaszám kell, hanem bankkártyaadatok
  • szega96
    #799
    Ez az amikor ég minden? Akkor asszem egy csövön kell mászni
  • Kongy
    #798
    Am a networkos fizetes h megy? Bankszamlaszamot megadom es leveszik a penzt mint steamen?