2060
P S P 2
  • szega96
    #877
    Oké :D:DD: JÓ volt :D
  • ashtray88
    #876
    Majd még játszhatunk de mennem kell vár a kocsma XD
  • szega96
    #875
    te meg kung laoval :d
  • ashtray88
    #874
    noobbal kikésyítesz :)
  • szega96
    #873
    Jól nyomod vazzeg :D
  • szega96
    #872
    internet függő
  • ashtray88
    #871
    Ez vidéki jelenség vagy Pesten sem megy?
  • szega96
    #870
    Nekem sem, sok embernek nem megy
  • ashtray88
    #869
    Nem működik nálam a near. :(:(
  • ashtray88
    #868
    én jövök :)
  • szega96
    #867
    Én már multiznék,írjon aki jönne már :D:DD
  • ashtray88
    #866
    Hol lehet elmenteni? Felvettelek benneteket barátnak :) Majd velem is játszatok légyszi... id strageashtray88
  • Kongy
    #865
    Hol lehet Mortalban visszajátszást megnézni??
  • szega96
    #864
    Annyira nem kell mert nem vagyok valami pró :D:D úgyhogy írj itt és akkor bekapcsolom a vitát és tolhatjuk :D:D
  • Kongy
    #863
    Én még gyúrok arra a multizásra :DD
  • szega96
    #862
    Régen volt oylan hogy kiválasztasz egy kombót és azt fent mutatja és kipipálja ha sikerült, kár hogy ebben az MK-ban már nincs iylen, sokkal könnyebb lenne tanulni
  • sorozatkviz
    #861
    én most mobilnetről vagyok hétvégén, ezért nem tudok. majd jövőhéten, addig is tanulom a kombinációkat a tutorialban, mert most nagyon leégnék :Ö
  • szega96
    #860
    Valaki egy multi?
  • Felgolos
    #859
    http://www.psvitawallpaper.co.uk

    Ps Vita háttérképek!
  • Anubys
    #858
    Hulla könnyű a játék még expert-en is... :)
    Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy ha eljuttok a 3 Goro, 3 Kintaro és 3 Shao Khn endurance-ekig, akkor mekkora anyázások lesznek.

    A trükk a boss-ok ellen amúgy: közel mész hozzá (mondjuk egy lépésnyire), átugrod, ekkor ő támadni fog, de ha jól időzítettél, akkor pont átugrassz felette, amikor mögé kerülsz, akkor meg meg combo, felütés, X-Ray, ahogy a csövön kifér. Amikor elesett, egy dash (kétszer előre), átugrod, és megint mehet az osztás. Kb. ennyi az egész.

    Amúgy játszatok experten, sokkal jobban meg lehet tanulni akár a netplay-re is, ha combokat akartok gyakorolni, akkor pedig Training. A beginner semmire sem jó.
  • sorozatkviz
    #857
    a vita a bunyókról videókat is tud készíteni, ezeket nem lehetne valahogy a számítógépre másolni?

  • szega96
    #856
    Sikerült :D
  • szega96
    #855
    Amugy Raiden vs Shao megy most...ja meg az anyázás. minek kellett ilyen-re csinálni ezt a boss-t beginneren is tiszta hárdkór
  • Kongy
    #854
    Kitartást hozzá!
  • szega96
    #853
    Fasza, jó lesz ez a vita
  • TDC Geronimo
    #852
    új sly cooper jön vitara is idén

  • sorozatkviz
    #851
    végre megkaparintottam a Mortal Kombatot. később írok majd a első benyomásaimról

  • Felgolos
    #850
    Sikerült egy kicsit be paráztam
  • Felgolos
    #849
    Nem kapcsol be és folyamatosan vilog a home gomb
  • szega96
    #848
    Bekapcs gombot nyomd sokáig
  • Felgolos
    #847
    lefagyot a vitám hogyan tudom ujra inditani?
  • Kongy
    #846
    LOL :D Flawless Victory, de nem azzal a módszerrel, hanem négyzet + háromszöggel :DD
  • szega96
    #845
    jobb jobb-bal-kör :D:D
  • Kongy
    #844
    GORO-t hogy a 'csába kell legyőzni Liuval??
  • shaddam
    #843
    E3-ra pletykálnak pár nagydurranás játékot+ árcsökkenést. Lemenne egy 50 alá az ára lelkiismeret furdalás nélkül venném
  • Kongy
    #842
    Liu-val nem játszanék, csak a sztorimód kötelez rá :PP Az én kedvencem Kratos... itt is :DD
  • szega96
    #841
    ha Liu-val nyomod akkor ajánlom a jobb-jobb-bal-kör kombót vagy bal-bal-jobb-kör attol függ hogy állasz és csak azt nyomogasd, én is mindet ezzel nyirtam ki, kivéve Shao-t mert az brutál h begginneren nyom egy xray-t és levisz 54% hp-t azt csak lőttem messziről :D
  • Kongy
    #840
    Azt adom, hogy Liu szar. Már az első csatáját is alig bírtam megcsinálni, de Baraka, vagy nemtomki az a 4 karú csávó abszolút nem megy. Minden ütésemet lazán blokkolja, de ő persze rohadt sokat sebez... ://

    Azt is észrevettem, hogy nagyon csal az AI. Hogyha az első körben jó vagy, és alig sebez meg az ellenség, a második körben bekeményít, és simán kicsinál... : //
  • szega96
    #839
    Liu Kang vs Shao meccs volt ez a liu sztem egy fos amugy összeset a jobbra-jobbra-balra-kör nyomkodással győztem le,de ez a shao eég szar volt sokadjára, de sikerült fire ball dobálással legyőzni
  • sorozatkviz
    #838
    nem tudtam ellenállni a kísértésnek, és végül megrendeltem a Mortal Kombatot. pénteken hozza a futár, már nagyon várom :)
    addig is keresek valami használható oldalt a neten, ahol ezek akció-gomb- kombinációk össze vannak gyűjtve a játékhoz