2060
P S P 2
  • gaga333
    #957
    ps vitatat vennek garanciaval. s.o.s sürgös. ajanlatokat pü-ben kérem
  • Kongy
    #956
    1 biztos: rettentően szánalmas.
  • Moby
    #955
    Ő nem fanboy, csak nem sikerült neki összebazseválni a rávalót, és kompenzál.
  • Anubys
    #954
    Figyelj, szerintem hülyeség fanboyizmus miatt kimaradni bármiből. Nekem 3DS-em van, de amint lesz valamivel több játék rá, veszek Vitát is (3DS-t sem vettem volna, ha nem lett volna az árcsökkenés és nem lett volna rá DoA, Shinobi meg Resident Evil Revelations. A negyedik kedvencem a SSFIV rá, de az megvan PS3-ra is, így kb. ugyanannyit nyomott a latba, mint itt a Mortal, jó játék, de nálam még nem system seller).
    Nem szereted, oké, de ettől függetlenül nem kéne azokat fikázni, akik szerint nem fos a dolog, mert így semmivel sem vagy különb a techfanoktól, akik a 3DS-t fikázzák, mert nem olyan csili-vili a grafika. Arról nem is beszélve, hogy így csak banoltatod magad immár sokadszorra. Hagyd már a vitásokat békén, mert ez már tényleg unalmas!
    Amúgy személy szerint mindkét platform döglődik, vélhetően az okostelefonok miatt, mert így a casualok (akik azért elég nagy részét képezték a vevőknek) már nem handheldre költenek, szóval amíg 3DS-re nem jönnek third party húzócímek (Castlevania, Dementium, valami jófajta first person RPG sem ártana), addig ne vedd még eldőltnek a 3DS győzelmét. :)
  • szega96
    #953
    Gáz h semmi zene meg semmi játék közben, mész hallod a lépteket meg a lövést azt kész a szörnyek meg okádnak egyet ha meghalnak :S De amugy jól néz ki,és ettől függetlenül lehet hogy jó a hangulat is:D majd meglátjuk
  • koccadam
    #952
    Sosem értettem,hogy miért kell fikázni a konzolokat...De ezzel csak magadat minősítetted.Ha tetszik a 3DS akkor játsz azzal,más meg pont az ellenkezőjét gondolja a 3DS-ről, és? Mindenkinek szíve joga mivel játszik,ezért van 2 fajta,hogy tudj dönteni.De egyébként másfél év alatt már ideje is a 3DS-nek...Nem tudom mit vársz.
  • gaga333
    #951
    tovább szárnyal a 3DS. Most is simán első lett, a Vitát majdcsak 7-szer annyi eladással megelőzve. Ráadásul az első 12 szoftverből 9 3DS-es.

    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ jaj csak nem fikusz kukisz a vita? Rá se rántsatok luzerek a gps megmondja a szomszed pancser mivel jatszik. Szerintem napszemcsiba gyertek vitazni a parkba olyan menök vagytok :P Ha kell par jo jatek vegyel 3ds-t. A nagytöbsegnek van csak fél bevallani. Addig is hajra gagyi vita.


  • TDC Geronimo
    #950


    Ahogy hallom hangok se olyan ótvar szarok, mint voltak régen :D
  • TDC Geronimo
    #949
    Hm úgy olvastam kedden nem csak gravity rush, hanem resistance demo is jön. Néztem a véglegesből videót, egész jó. Demot várom
  • Kongy
    #948
    Ez így van, pl Uncharted, Mortal Kombat, és még jönnek idén jók. Ráadásul a PSP húzócímeit is rá lehet tenni, pl a GoW-okat PS3-on keresztül.
  • sorozatkviz
    #947
    nem vagy egyedül, első nekem se esett le :)
    na megyek fürdeni, mostanában rászoktam, hogy a kádban ps vitázás közben áztatom magam
  • kisgabo
    #946
    jah.... 3ds már több mint egy éves, és megy a tökölés... :(

    animal crossing pl sehol, jó cimek is alszanak. sebaly, majd idővel.
  • dunga
    #945
    Csak én vagyok hülye, hogy a 17. chapter-nél jöttem rá, hogy az animációkban a csillogó sz*rokat is fel kell szedni? :]
    (Uncharted)
  • koccadam
    #944
    Itt meg az a vicc,hogy már 1 éves elmúlt a konzol,és a Vita kínálata már most jobb.
  • koccadam
    #943
    Igen, ez így igaz. Most is pár "húzó" játék van,ha lehet annak nevezni,de hisz még csak most indult, türelem emberek :) Nekem mind 2 konzolom van 3DS és PS Vita is (Igaz vitához most jutottam hozzá),de nekem a Vita jobban bejön. Nagyon szeretem a 3DS-t is,mert van rá 1-2 jó cucc azt nem mondom,de a Vita sokkal jobban leköt, hát kinek mi.

    Sorozatkviz:
    Ha nem sikerül, store-on tudsz venni egy map-ot ,ami kijelzi neked az összes kincset, persze ez kis +pénz,de van megoldás:) Én is először keresgélni akarok,bár még nem vittem végig a gémet, nagyon az elején vagyok,kevés időm van játszani
  • Kongy
    #942
    Emlékezz vissza a PS3 kezdő kínálatára. Hasonló noname, gagyi cuccok, mint a Vitánál egy-két kivételtől eltekintve (most így hirtelen a Virtua Fighters jut eszembe xd), aztán rá 1-2 évre jöttek az igazi ínyencségek.
  • kisgabo
    #941
    megjegyzem, 3ds-re 2 játékot tudtam venni / a 2 mario / van még 1-2 ami elmegy, de nem nekem, a többi kuka.

    ez se jobb... :D

    ds psp elvan látva, de az uj cuccok...
  • sorozatkviz
    #940
    az uncharted játokosok közül van itt olyan, aki az összes elrejtett cuccot megtalálta. van olyan pálya, amelyiken már ötödjére megyek végig, és az istenért se bukkanok a kincs nyomára
  • Kongy
    #939
    el lehet takarodni melegebb éghajlatra.
  • ashtray88
    #938
    egyébként gaga, itt van a vitás kid icarus http://playstationcommunity.hu/note/7311 :D
  • ashtray88
    #937
    Jajjj el ne kezdjétek a konzol háborút!!! :) Van valaki aki előrendelte a burning skies-t? És miért van az h az 576-ban már raktáron holott hivatalosan 30-án jelenik meg? :O
  • Bogdogege
    #936


  • gaga333
    #935
    Ha lesz erre a szenyre egy jo jatek irjatok. A kutya sem veszi mivel egy f.s tenger. Jön az arcsökkenes de ez sem menti meg a kukatol. Ha jo jatekra vagysz 3ds a tuti ha majomkodni akarsz vita.
  • Felgolos
    #934
    Ha jól láttam a 3DS topicban nevezted hulladéknak a mostani generációt.
    A kérdésedre válaszolva a sony legfejlettebb kijelzőjéről van szó, nem hiszem, hogy azzal lenne majd az első probléma.
  • kisgabo
    #933
    szerintem? ez egy cikk amit nem én irtam, én kérdeztem. de te mit obégatsz?
  • Felgolos
    #932
    A tanácsom az, hogy akkor várd meg a következő generációt, hátha az ínyedre lesz! Mert szerinted a mostani generáció hulladék!
  • kisgabo
    #931
    Az OLEDek hátrányai

    Rövid élettartam
    Kezdetben a legnagyobb probléma a szerves anyagok rövid élettartalma volt. Különösen a kék OLEDek élettartalmával volt gond, mely nagyságrendre 14.000 óra volt (ennyi idő alatt csökkent fényerejük az eredeti felére), ami napi nyolc órás használat mellett öt évet jelent. Ezzel szemben az LCD és LED technológiák 25.000-40.000 órát ígérnek. Azonban jelentős törekvések vannak az élettartam növelésére a fény kicsatolásának javításával, mellyel azonos fényerő kisebb meghajtóáram mellett érhető el. 2007-ben már sikerült olyan kísérleti OLEDeket kifejleszteni, melyek 400cd/m2 fényerőt 198.000 órán át (zöld szín) illetve 62.000 órán át (kék szín) képesek leadni.
    Problémák a színegyensúllyal
    Épp az előző pontból következik, hogy ha az egyik színkomponenst kibocsátó OLED gyorsabban veszít a fényéből, mint a többi, akkor a szín is megváltozik hosszú távon. Ezt korrigálni lehet elektronikusan, de bonyolult vezérlőáramkörök beépítését követeli meg.
    Energiafelhasználás
    Általánosan beszélve az OLED technológia energiatakarékos: egy átlagos kép esetén az LCD technológia által felhasznált teljesítmény 60-80%-a is elég a meghajtásához. Bár sötét képek esetén ez még kedvezőbb, 40% körüli, főleg fehér hátterű képeknél (pl. egy weboldalnál) akár két-háromszorosát is fogyaszthatják a folyadékkristályos technológiájú képernyőknek. Beégés Mivel az OLED pixeleinek élettartama a használattal csökken, ezért, ha egyes színeket vagy képpontokat sokáig azonos tartalom kijelzésére használunk, a színegyensúly vagy a fényerő megváltozhat azon a területen, a beégés jelenségét produkálva.
    UV-érzékenység
    Az OLED kijelzőket károsítja, ha hosszú távon UV-fénynek vannak kitéve, ez annyira jelentős, hogy például egy 20mW teljesítményű BluRay lézerrel pillanatok alatt tönkretett pixeleket „rajzolhatunk” egy OLED képernyőre. Ezért ma a legtöbb OLED kijelző UV-szűrő panellel van védve.


    manapság, hogyan alakul az élettartam? :(
  • kisgabo
    #930
    urak, hol a legolcsóbb a vita, és a memória /16gb/ budapesten?

    ha egyszer a vita akkuja megpusztulna, cserélhető?
  • TDC Geronimo
    #929
    jövő héten elvileg jön gravity rush demo
  • cloud.strife
    #928
    Vita Sony-s játékok árcsökkentek.
  • Kongy
    #927
    Még így is drágább, mint a GameShop. Tőlük 8500 Ft-ért vettem a Mortal Kombatot.
  • dunga
    #926
    OFF:
    A KonzolGame-nél az alapgép nem, de minden más olcsóbbnak tűnik. Van róluk valami infótok?
  • dunga
    #925
    Szigorlat ötös, pénteken megyek is a Konzol Stúdióba. :]
  • dunga
    #924
    Köszi, otthon átlesem őket.
  • gebasz82
    #923
    4 gb-os Vita memóriakártya eladó 3000 ft
  • sorozatkviz
    #922
    pár ps vitát forgalmazó cég, mindig onnan rendelek, ahol akciók vannak :)
    platinumshop.hu
    576kbyte.hu/
    konzolokszervize.hu
    konzolvilag.hu
    consolecorner.hu
    gameshop.hu

  • dunga
    #921
    Köszi szépen a segítséget, Kongy és Felgolos! Uccsó szigorlat után be is szerzem a packot :]
  • Kongy
    #920
    Szerintem egy 8 gigás ideális.
  • Felgolos
    #919
    http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=6390
    Itt a legolcsóbb minden!
  • dunga
    #918
    Üdv!
    Hol érdemes venni a gépet, és mekkora memóriakártya az ajánlott?
    Előre is köszi! :]