2060
P S P 2
  • TDC Geronimo
    #1141
    Na töltöm én is LBP betat. Nagyon dicsérik neogaf fórumon.
  • ashtray88
    #1140
    "Need For Speed Most Wanted is exkluzív tartalmakat és funkciókat fog kapni a PS Vita változatban, többek között Vita specifikus versenyeket, kihívásokat és irányíthatóságot. A játékos itt is be tud majd jelentkezni az Autologra, és a Vitára kifejlesztett kameraállásoknak köszönhetően saját dream shotokat is készíthetünk Vitán. Attól függetlenül, hogy nem egy konzolos vagy PC-s verzióról van szó, az éjjel nappali multiplayer, és a szabad kóborlás sem marad ki ebből a változatból is. A Criterion szerint minden idők legjobb játéka lesz az NFS Most Wanted Vitára, nem lesz olyan cím a versenyjátékok közül, amelyek legyőzhetik minőségben és játszhatóságban az idei Need For Speed-et."

    Ez elég jól hangzik, de specifikus irányítás????
  • ashtray88
    #1139
    Jaja nagyon be kell dönteni. Sőt a legnagyobb szívás amikor időre megy és szűk folyosókra kell bekanyarodni vagy két korlát közé. :)
    Az a legjobb a játékban h szabadon kóborolhatsz, és semmi sem kötelező. Amennyit kapnál a triálért annak dupláját begyűjtöd a háztetőkön :)
  • Kongy
    #1138
    nem bírom egyszerűen irányítani, alig érzékeli a döntést. hogy a faszba gondolhatták ezt komolyan... -.-'
  • ashtray88
    #1137
    balra jobbra döntögeted, mint a slide challangenél.
  • Kongy
    #1136
    Annál a résznél, mikor a 2 ujjaddal kell csúsztatni Kat-et, hogy kell kanyrodni? 8. fejezet azt hiszem.
  • ashtray88
    #1135
    Szerintem leginkább marketing okokból csinálják. Direkt karácsony környékére időzítik a megjelenést, (ac bunndle csomag, cod) lévén h márciusig 10 milliót elakarnak adni. Ilyen tempóban a fele sem biztos hogy meglesz.
    Ne értsetek félre nem savazni akarom, csak attól tartok, h nagyon elhanyagolják. Ez 4 hónap!!!
  • losi73
    #1134
    jogos játék áradat nem lessz már nyáron,de pár cim jönn azért.
  • ashtray88
    #1133
    oké rendben, de ez az egy kívétel. Egyébként pangás :(
  • losi73
    #1132
    üdv metal gearhd most 29-én jönn,usa verzio meg ma már tölthetö lesz a storol.
  • ashtray88
    #1131
    Grat, éna gravity rusht, szintén katarzis :)
  • koccadam
    #1130
    Na most vittem végig az Uncharted-et. Nagyon állat volt :)
  • ashtray88
    #1129
    Hét én meg azt látom h a nyári uborkaszezonban a vita kovászolódik leginkább. Lesz valóban: monkey ball, book of memories, madagascar...
    Egyetlen kívétel a metal gear solid hd megjelenése kérdéses, de az sem nyáron.
    A little big planet me :))) MÁZLISTA :D
  • losi73
    #1128
    üdv épp a littlebig planet bétát tolom egész jókis játék lesz ez:)
  • koccadam
    #1127
    Milyen kódok ezek?
  • szega96
    #1126
    Van soft update
  • cloud.strife
    #1125
    Van pár olcsó kódom.
    Golf, Reality Fighters, Unit, Wipeout. PÜ.
  • losi73
    #1124
    üdv nem addig jönn pár játék még.
  • ashtray88
    #1123
    Jól látom, hogy egészen októberig semmi nem jelenik meg vitára???? :(:((
  • Kongy
    #1122
    Elvileg a Vita már következő generációs handheld, szóval nem kizárt, hogy a PS4-en is lesz ilyen funkció majd :)
  • shaddam
    #1121
    Ezt ps3-on is de el tudnám viselni. No meg nextgennyben egy videó felvevést...
  • koccadam
    #1120
    KÖSZI!!!:D Ezt nem is tudtam
  • vixo
    #1119
    Well done!!!
    Most engem is teljes mértékben leköt az Uncharted,mondjuk még nem fejeztem be a story mod-ot,szép kényelmesen haladok és nem könnyű letenni :D
    Sztem én sem nyugszom addig amíg 100%-ra ki nem pörgetem, pedig nem vagyok nagy achivment/trophy vadász. Teljesen egyetértek,h ezért az 1játékért megéri a Vita vétel, tényleg megállja a helyét a nagy tesós részek mellett. Egyszerűen imádom!!! Kb. hasonló szintet várok majd el az AC: Liberation-től is.
  • Kongy
    #1118
    PS Gomb + START olyan mint a gépen a Printscreen:D
  • koccadam
    #1117
    Gratulálok , riszpekt :) Viszont hogy csináltok ilyen képet? Van screenshot a ps vita-ban vagy mi?
  • cloud.strife
    #1116
  • sorozatkviz
    #1115
    csak összehoztam nagy nehezen:


    pár észrevétel:
    - a crushing mód nem egy leányálom :)
    - egy eldugott cuccot és a hidden trophyt nem találtam meg önerőből, ezeket szerintem lehetetlen észrevenni

    a vitát már csak ezért az egy játékért is érdemes megvenni. a pályákat a végén már fejből tudtam, és a fejlövés számlálóm is 1000 fölött járt... :)
  • Kongy
    #1114
    Ennyire nem tetszett?:DD
  • losi73
    #1113
    Eladó Gravity Rush akâr már ma.10500ft
  • TheSosy
    #1112
    De hát ha nem ismeri fel..
    Ez a kábeltől függ,vagy a PC-től?
    Szóval mit lehet tenni?
  • kelly1
    #1111
    Nem kell driver hozzá, alapból fel kellene ismernie.
  • TheSosy
    #1110
    De a gépem nem ismeri fel.
    Tudsz linkelni egy driver-t vagy mit?
  • koccadam
    #1109
    Menj rá a Settings-re, és USB Connection.
  • TheSosy
    #1108
    Hali!
    Tudom,hogy nem ide tartozik,de vettem egy PSP E-1000-est.USB-kábel nem volt hozzá,de nekem itthon volt olyanom ami belemegy.Rá is gugtam,de a gép nem ismeri fel az ezközt.Ilyenkor mi a teendő?
  • Anubys
    #1107
    Gratula! Pont ezt vettem én is (mondjuk az Uncharted-et 2 nappal később, de ugyanezt a protective pack-et vettem, 4 giga memória, WiFi-s gép és Mortal :) )
  • vixo
    #1106
    Küldtem a request, CaveiraCdo az online ID-m :)
  • ashtray88
    #1105
    Összességében nekem is bejön, csak a challangeket leszámítva egyenlőre nem volt izgalmas. Mondjuk 7. fejezetnél vagyok és elvileg 10 órás játékideje van, szóval még simán változhat. A demó meg aféle tutorial volt. Mindenképp egy egyedi játék ami akármelyik platformon megállná a helyét.
  • Kongy
    #1104
    Én amúgy a demó miatt vettem meg, szóval jó játékra számítottam, mert a demo nagyon tetszett :D Nem csalódtam.
  • ashtray88
    #1103
    Hozzád hasonlóan én is kellemes meglepődtem.
    Kat imádni való, a story aranyos, humoros, a játék azonban kifejezetten egyszerű.
    Ha jót teszünk a városban cserébe challange jár amit viszont nehéz goldra vagy ezüstre csinálni.
    Ritka jó játék nemcsak vita fronton.
  • Kongy
    #1102
    Na, 2 epizód végigtolása után eddigi benyomásom alapján a Gravity Rush egy nagyon jó kis játék lett, tele egyedi elemmel. Ott kezdeném, hogy utálom az animéket, de ennek a játéknak az atmoszférája, és a szép cel-shading grafikája megfogott. Képeken annyira nem ütős a látvány, de a Vita képernyőjén, mozgás közben szerintem pofás, és stílusos. Nagyon tetszik a sztorimesélés. Ahol lehet, képregényeket kapunk, amiket a képernyőt megérintve lapozhatunk tovább, és tovább, sőt, a Vita mozgatásával a kép is 3D-ben mozog, nagyon jól meg van csinálva. A Vitát lehet mozgatni mikor épp ugrást célzunk be, hasonlóan az Uncharted-es célzáshoz. A checkpointok is eddig jók, mivel ez egy platformjáték elsősorban, ezért fontos, hogy ne váljon frusztrálóvá a ritka checkpointok miatt. Itt nincs ilyen gond eddig úgy látom. Némi RPG elemmel is színesítették a játékot, a képességeinket fejleszthetjük. Szerintem egyszerűen átlátható, jó rendszert hoztak létre.