2060
P S P 2
  • Anubys
    #1181
    Mivel a magyar store iszonyat gyenge, ezért profilt váltottam egy angolra. AnubysTheGod helyett Anubys_EU, meg szétküldtem pár friend request-et. :)
  • losi73
    #1180
    üdv elnézést vagy luzer voltam vagy nem tom de most mind a 3 üzid meg ven:)
  • cloud.strife
    #1179
    Válaszoltam mindegyikre, nem tudom miért nem kaptad meg.
  • losi73
    #1178
    üdv a privátokra válaszolhatnál,már a másodikat irtam de semmi.:(
  • cloud.strife
    #1177
    Skacok, van még egy-egy kódom. Olcsón adom, én a magyar acc-ommal szedtem le ezekből, hibátlan. Külföldi acc-al nem tudom mennek-e, de valószínüleg igen.
    Everybody Golf, WipeOut 2048, Reallity Fighters, Unit 13.
    PÜ-ben.
  • vixo
    #1176
    ráéreztem végül, sikerült hibátlanul leverni :)
    crushed mód-tól már előre félek :D

  • sorozatkviz
    #1175
    az f2011-el nem játszik valaki? a time trial mód szívat nagyon, mert egyszerűen nem tudok javítani a legjobb köridőimön, bármennyire igyekszek. elég fakező is vagyok, nem érzem a féktávokat, kigyorsításokat, folyton csúszkálok a pályán :) az autók beállításihoz meg halvány fingom sincs
  • sorozatkviz
    #1174
    az benne a szép hard fokozaton van két hibázási lehetőséget, crushed módban meg csak 1 lesz :)
  • vixo
    #1173
    Csak nekem okoz bosszúságot Uncharted hard fokozaton a Dante-s "nyilas" qte bunyó??? :D már nem tudom hányszor futok neki,de van,amikor a sziklának szorítja Drake-et és jön egy jobbra nyíl és utána egy fel-jobbra nyíl,azokat vhogy az istenért nem akarja beadni. Már rossz nézni,ahogy elintézi szerencsétlen Drake-et. :D
  • koccadam
    #1172
    Hát ez jó [email protected] single player kampány,csak spec ops,ezt a hülyeséget...Multinál meg kitalálják,hogy spec ops-ot tolhatjátok majd ketten és élvezd a codot...
  • Felgolos
    #1171
    CoD Black Ops: Declassified infómorzsák (forrás:Gamer365.hu)

    A bejelentésen kívül túl sokat nem lehetett hallani az E3-on a PS Vitás Call of Duty játékról, a Call of Duty Black Ops: Declassifiedról, most azonban jött némi infó a hordozható epizód tartalmát illetően.

    A Declassified felépítése a handheld szemléletet követi: hagyományos kampány helyett a legutóbbi két Modern Warfare játékban szereplő Special Ops mód köszön vissza, rövidebb, pörgős missziókra kell tehát számítani. Ezen kívül természetesen hagyományos multiplayerre is számíthatnak a Vita tulajok.
  • losi73
    #1170
    hali egyet értek veled,ami ment a régi psp-nek az a vita röhögve tudja:)
  • Kongy
    #1169
    LOL:D Ez elég hülyeségnek tűnik, lévén, hogy a Gravity Rush is egy open world-ben játszódik, pár fejezet végén fel lehet szállni vonatra, léghajóra, és az TÖLTÉS NÉLKÜL átvisz a következő negyedbe... szóval kötve hiszem, hogy a Vita ereje kevés lenne hozzá, max a fejlesztők töketlenek.
  • vixo
    #1168
    Ezt hallottátok, hogy a Vitás Lego Batman-ből kihagyták az open world-öt, mert nem birkózik meg vele a gép??? Pedig már a PSP-s GTA részekben sem jelentett akadályt az open world...Nah,meg akkor mi lesz a Vitás AC-del??? Ha abból is kispórolják,akkor hatalmasat fogok csalódni benne :/ Pedig elvileg a Gravity Rush is open world részben,nem?(legalábbis mintha vhol ezt hallottam volna)
  • sorozatkviz
    #1167
    most néztem csak, hogy a Gravity Rush trailert Pesten forgatták:
  • koccadam
    #1166
    Igen tudom,elővagyok fizetve egy éve, de ilyen kínálat még nem volt,ráadásul ez mind egyszerre... nagyon durca.
  • cloud.strife
    #1165
    Elő kell fizetni... :)
  • koccadam
    #1164
    Kicsit off, de ÚRISTEN!!:D Mi van most a playstation+ -al?:D Olyan gameket adnak ingyen csak lesek... Little Big Planet 2, In Famous 2, Renegade Ops, Outland,Virtua Fighter 5, Spacemarine Wh40k,Motorstorm:Apocalypse. Wtf?
  • ashtray88
    #1163
    nekem azzal sem :) Bár igazából annyira nem hoz lázba szóval mind1...
  • Felgolos
    #1162
    Nekem magyar acc. van és működik
  • koccadam
    #1161
    Ezért nem regelek magyar store-ra, hiába van... :) Feltöltőkártyát se tudsz hozzá venni jó áron,a tartalom sux, mostmár a demok se mennek , mi jöhet még
  • Kongy
    #1160
    magyar... -.-' mondjuk már kezdem megszokni hogy semmi sem működik. Androidos telomra is megvettem a Max Payne-t, és nem töltődnek le egyszerűen a játékhoz szükséges fájlok... 700 ft-om oda.
  • koccadam
    #1159
    Milyen store-ról töltitek? (Sorry, ha hülye kérdés,nem tudom mindegyiken fentvan-e) UK-s regem van, nekem leszedte és egyből ment. Érdekes.
  • vixo
    #1158
    nálam sem jó az escape, pedig nagyon kipróbáltam volna :(((
  • koccadam
    #1157
    Nálam működik :s
  • Kongy
    #1156
    jó hogy felraknak egy demót 4 hónap után, és nem működik ^^
  • losi73
    #1155
    nálam se:(
  • TDC Geronimo
    #1154
    Nem sajna
  • Kongy
    #1153
    Nektek működik az Escape Plan demo? nekem errort ír ki, mielőtt indítaná.
  • Kongy
    #1152
    GameShop a legjobb! korrektek az araik es megbizhatoak.
  • losi73
    #1151
    üdv itt biztos lesz 29 én és az ára is jó:
    http://www.gameshop.hu/psvita/metal-gear-solid-hd-collection/8391
  • ashtray88
    #1150
    Jelentkeztetek bétára, és email-ben kaptátok? Én direkt nem jelentkeztem, úgyse sorsolnak ki... Mondjuk nekem magyar store-om van a network pass miatt.
    Az MGS meg dobozosan kell. Egyrészt 4 gigás a kártyám, másrészt jó kirakni a polcra.
    Pár helyen látom h előrendelhető, de azokban nem bízom. Szerinted hol érdemes?
    Majd írj róla, hogy milyen nagyon érdekel.
  • losi73
    #1149
    üdv usa storol,de kell hozzá béta kod,mivel béta teszt verzio van fent nem is demo,egész jó és sok féle játékot ki lehet benne probálni elvileg multizni is lehet.
  • losi73
    #1148
    usa storol tölthetö metal gear hd 35 dodo,gravity rush 36 dodo,pulzar 2 dodo,escape plan demo+valami dlc,pinball arcade 2 uj asztal 5 dodo.Metal Geart mindjárt tesztelem is már jönn lefele:)
  • Kongy
    #1147
    Honnan töltitek ti a LBP-t?
  • szega96
    #1146
    Amugy LBP-vel majd multiznék valakivel
  • TDC Geronimo
    #1145
    Látva a képeket (amik bullshot szagúak a töménytelen képjavító miatt) enmhinném
  • szega96
    #1144
    Kíváncsi vagyok hogy az AC natívban megy majd e
  • TDC Geronimo
    #1143
    Új a konzol. Ahogy elnéztem elég jól is néz ki ez a játék. Ahhoz, hogy normálisan fusson nem tudják még natívba futtatni. Ennek idő kell még.
  • szega96
    #1142
    nemtudom hogy a normál 900x500 as felbontást miért nem lehet tartani