2060
P S P 2
  • szega96
    #1221
    Wipeouton is gondolkodtam, az a baj h Mortalban alig talál embert és ha talál is, az már rettentő tápos :S:S
  • sorozatkviz
    #1220
    multiban a f12011 is hatalmas élmény. kb arról szól, hogy ki tudja hamarabb kilökni a másikat a pályáról. mint május 1.-én a dodgemen :Ö
  • ashtray88
    #1219
    Mivel a mortal nem passkey-es szerintem kérhetsz érte jócskán:) Persze eladni vétek... A resistance meg a shotgun miatt lesz játszhatatlan multiban. 20 méterről bárkit egy lövésre leszednek. Így az összes többi fegyvernek nincs értelme. Sajnos minden lobbyn van 2-3 gyökér aki ezzel megy. Pillanatok alatt tönkreteszik az amúgy jó játékot.
    Még mindig a mortal és a wipeout a legjobb multis cucc.
  • szega96
    #1218
    Hàt kiprobàlnék màst is, mondjuk resistance, azzal is ink multiznék, az ilyen szinglis jatekokat megunom unchartedet is 1vegigjatszas alatt meguntam es passzoltam is el.Meg laptopra is kene penz lehet ink arra tennem el.Vagy xboxra vennek valamit :D
  • losi73
    #1217
    üdv eladó ninja gaiden sigma+ 8000ft
    asphalt injection 5500ft
  • Kongy
    #1216
    meguntad? :D
  • szega96
    #1215
    Mortal Kombat mennyit érhet használtan?
  • shaddam
    #1214
    Alakul. Karácsonyra 49-ért meglepném magam vele
  • samsung123
    #1213
    59900 már csak!
  • szega96
    #1212
    Köszi
  • losi73
    #1211
    http://platinumshop.hu/product/2540/PlayStation-Vita/Jatek/Akcio/Dynasty-Warriors-Next

    üdv itt van.
  • szega96
    #1210
    Raktáras kéne, nemigaz h sehol sincs :D
  • sorozatkviz
    #1209
    http://www.konzolvilag.hu/psvita/jatekok/mind/5
    nincs raktáron, rendelni kell
  • szega96
    #1208
    Tudtok boltot ahol van dynasty warriors? jó a használt is
  • ashtray88
    #1207
    Hát jah. Én youtubera és ncore-ra használom. Mostani játékoknál sokat kell butítani. De fejleszteni nem akarok többé. Konzol felé kacsintgatok. Egyedül a letöltéseket hiányolom rajta. De ez meg varez már. Nem elég megbízhatóak.
  • sorozatkviz
    #1206
    ami viszont jobban zavar, a multitasking hiánya. ha nem zárom be az appot, csak felteszem a tálcára, hibernálódik a videolejátszás
  • sorozatkviz
    #1205
    kár, hogy a saját csatornámat, feltöltött videókat bejelentkezés után sem láthatjuk :(
  • sorozatkviz
    #1204
    letöltöttem a youtube appot, erre az inditóképernyőn ott az ikon, hogy frissithetem az újabb, 1.01-es verzióra. magyarán furcsamód nem a legfisebb változatot szedi le egyből...
  • szega96
    #1203
    Beteszel egy gémet youtubeon + hd és átéled az érzést, mi lenne ilyen grafikával :D:D
  • szega96
    #1202
    Nagyonjó tényleg :d igy már nagyon fasza lesz este a gép helyett :d
  • Kongy
    #1201
    Mint mondtam, sokkal jobb a képe mint a szintén HD-re állított Galaxy S2-nek!
  • koccadam
    #1200
    Véééégreee :) Azt hittem már sosem jön ki ez a Youtube app a Ps Vita-ra!! Nagyon várós volt már, és hát az ,hogy HD-ben streamel valami eszméletlen ^^ Gyönyörű a képe,egyre jobb lesz ez a kütyü, nem bántam meg,hogy beruháztam egyre.
  • Kongy
    #1199
    Na gyerekek kipróbáltam a YT alkalmazást! Nagyon jó! A kereső nem tökéletes, mint általában ilyen mobilos youtube-alkalmazásoknál, DE a képminőség eszelősen jó! Összehasonlítottam a Galaxy S II-m képével (lejátszottam egyszerre a telón és a Vitán ugyanazt a videót) és a Vita képe sokkal élesebb, és szebbek a színek is, plusz a képernyője is nagyobb picivel. Könnyű a kezelés is, szóval elégedett vagyok teljesen. Már nagyon kellett ez.
  • losi73
    #1198
    üdv itt a youtube app gyors stabil szoval jó.
  • Kongy
    #1197
    Hát ja, bár szerintem nem lesz. Az alap FB chat elég körülményes, és lassú.
  • szega96
    #1196
    Már csak egy facebook chat alkalmazás kéne és királyság lenne az egész :D
  • Kongy
    #1195
    amcsi store-on már tegnap volt vmikor, magyaron sztem este 6 fele lesz fent.
  • szega96
    #1194
    Elv ma lesz jútyúb,nem?
  • vixo
    #1193
    jaja,én Uncharted töltőképernyőjén látom ezt mindig
  • losi73
    #1192
    üdv ahogy irod.
  • szega96
    #1191
    Ki lett spórolva a Bat Manből az open world?
  • dexterZ
    #1190
    Kedvencem ez az előzetes, na meg persze a játék is :-)
  • sorozatkviz
    #1189
    most hogy mondod, tényleg. mintha négyzetrácsos lenne a fekete képernyő
  • sorozatkviz
    #1188
    érdekes, nekem még nem tünt fel. alap fényerőn használom általában, vagy max 25%-ra nyomom fel
  • koccadam
    #1187
    Jaja,nekem is olyan, a kép alsó részén. A függőleges vonalakat még nem láttam. Engem sem zavar :)
  • Kongy
    #1186
    Engem nem zavar, csak érdekes...
  • TDC Geronimo
    #1185
    Ja az meg a másik OLED probléma
  • Kongy
    #1184
    Én ilyen kis foltokat látok, mintha koszos lenne, de nem az. De csak akkor mikor full fekete a képernyő.
  • TDC Geronimo
    #1183
    Amúgy más is észrevette a függőleges vonalakat a képernyőn? Leginkább szürke/barna háttéren látszik igazán. Állítólag ez is az OLED képernyő velejárója.
  • cloud.strife
    #1182
    Elfogytak a kódok..... :/