2060
P S P 2
  • vixo
    #1261
    Hát azért tudtak volna még mit kihozni a grafból,ha megnézzük az Uncharted példáját, ugyanakkor arra leszek még kíváncsi, h ha majd jön egy új GoW rész Vitára,akkor ugyanaz lesz-e a helyzet,mint PSP-nél,hogy Vitán is a GoW fog a legszebben mutatni avagy ez már csak az Uncharted privilégiuma?
  • Old PS Fanboy
    #1260
    Egy kézi konzolon ez neked nem elég szép?
    PS3-as AS3 ennél egy fokkal rondábban fest.
  • vixo
    #1259
    Bővített:

    Hát azért lehetne szebb is :/
  • Gideon Wieth
    #1258
    Kártyafüggő? mert akkor két kártya két külön store :)
  • Anubys
    #1257
    Mióta nem lehet? Én kb. másfél-két hete váltottam magyarról angolra... :)
  • Karez
    #1256
    Ps Vita esetén már nem lehet account-ot és store-t váltani.
    Amint betetted a memóriakártyát, és a első PSN account-odba bejelentkezel/regisztrálsz az a Store fog maradni.

    Kamu Angol vagy Amerikai név és címért pedig a fakenamegenerator.net használd.
  • dunga
    #1255
    Köszi!
    Lehet ezeket váltogatni? Vagy mi ennek a procedúrája? Mert nem igazán ástam még bele magam a témába.
  • Karez
    #1254
    Az Amerikai.
    A legtöbb játék mind megtalálható rajta.
    Ellenben ha a jövőben DLC-ket, meg online pass-okat is akarsz letölteni játékokhoz, akkor marad az Angol store.
  • dunga
    #1253
    Melyik PSN a 'legjobb' jelenleg?
  • Felgolos
    #1252
    Elkelt
  • Felgolos
    #1251
    Valaki akkor nagyon jól járt
  • szega96
    #1250
    Én a megjelenés után 3 héttel adtam 7500-ért, lehet h többet is kérhettem volna érte :DD mondjuk így legalább pár napon belül el is vitték
  • Felgolos
    #1249
    Eladó Uncharted Golden Abyss 7000Ft
    Hibátlan állapot!
    Eu verzió, magyar boritó!Postaköltség 500ft!
  • Seth
    #1248
    Hablaty nyelv egy kis francia akcentussal, nem japán. Mindenhol így adták ki
  • Kongy
    #1247
    Nem tudom, nekem úgy tűnt, hogy kb csak huhognak benne, értelmes beszédet nemigazán hallottam. Néha le van egyszerűsítve a dolog, és csak sima szövegbuborék van. Nekem a régi Pokémon játékok jutottak róla eszembe, még GameBoy Advance-ről:D
  • PayaV87
    #1246
    IPON-on találtam egy cikket, abban látom, hogy ez az eredeti japán. Hát szoknom kell, de megnyugtató, hogy nem román, vagy egyéb szláv nyelv, amit hallok. Angolul jól értem, de ezt majd úgy kezelem, mint egy feliratos filmet... :)
  • PayaV87
    #1245
    Megvettem a Gravity Rush-t szép meg minden, de nem angol nyelvű a játék, hanem számomra valamilyen ismeretlen nyelv, angol felirattal. A borító a szokásos kelet-európai (magyar feliratokkal), de arról, hogy a játék szinkronja milyen nyelvű semmilyen infót nem találtam. Lehet valahogy módosítani a hangsávon? Van esetleg valaki aki ugyanezt tapasztalta?

    Esetleg Japán eredeti van rajta?
  • Kongy
    #1244
    Amúgy ha veszek egy UMD-t mondjuk a media markt-ban, ahhoz van kód? Azt lehet aktiválni Vitán? Nem hiszem.
  • ashtray88
    #1243
    Egy két játéknál azt vettem észre h rohadtul melegszik. Másnál is?
  • szega96
    #1242
    Az UMD-s cucc az ugytudom csak japánban működött, és ahhoz kellett egy applikáció, valamint ez az eljárás sem volt teljessen ingyenes, és talán már meg is szűnt.De javíts ki ha tévedek!
  • Karez
    #1241
    Picit félreértetted, de még egyszer. :D
    Tehát, ha te rendelkezel dobozos PSP játékkal, akkor azt ugye nem tudod futtatni Vita-n hisz nincs UMD meghajtója. Ellenben a dobozán található kódot felhasználva ha beütöd a megfelelő helyre Vita Store-jánál, akkor kiadja a játék vita-kompatibilis verzióját.

    Ellenben ha minden cuccot Playstation Network-ről vásárolsz, és letöltesz, az természetesen működni fog Vita-n azonnal. Arra ügyelj hogy Vita esetébe már csak egy account köthető a géphez. Így jól gondold meg melyik Store-ra regisztrálsz be.
    Ha pl. a jövőben érdekelnek a DLC-k, Online Pass-ok aktiválása, akkor érdemes Angol account-ot csinálni.
    Ha a kedvező ár, és a nagyobb kínálat fontos, egyértelműen Amerikaira regisztrálj be. Csak arra ügyelj hogy itt ne nagyon vegyél DLC-t, mert nemfog működni a te EU verziós játékoddal. :)
  • szega96
    #1240
    Nem így gondoltam, hanem mint a Ps1 játékokat
  • Kongy
    #1239
    MGS HD Collection most jott ki jelzem
  • szega96
    #1238
    Amúgy a Vita már a Ps2 gémeket is simán elfuttatná, akkor azokat miért nem nyomatják át?
  • szega96
    #1237
    Ha ugyan azt a felhasználót használod vitán is meg psp-n is akkor az hozzáadódik és leszedheted mind2-vel, és van mondjuk a wipeout kiegészítők is meg egyéb játékok amit ha megveszel ps3-ra akkor ingyen letöltheted vitára is
  • Gideon Wieth
    #1236
    Tehát ha jól értettem, akkor ha veszek valami psp, mini vagy ps1 játékot PS3ra mondjuk. Akkor ott kapok egy kódot, amivel ugyanezt a játékot PS Vitára is leszedhetem ? :) Mert akkor az úgy jó lenne :)
  • sorozatkviz
    #1235
    szerintem is pofátlanság, hogy 10kt kérnek el egy jobb játékért. kíváncsi lennék, hogy a játékkészítők(programozók, designerek, 3d modellezők stb) mennyit látnak ebből a pénzből. a játékkiadók zsebébe kerül ez a pénz
  • Karez
    #1234
    Azt tudni kell ps1 játékok még nem játszhatók Ps Vita-n. Az csak a nyár folyamán egy frissítés után lesz elérhető ez a funkció.
    Játékok terén elég nagy a választék. A legtöbb klasszikus mindkettő Angol és Amerikai Store-on elérhetőek (resident evil 1-2-3, Final Fantasy 6-7-8-9, Metal Gear Solid stb.) És mind ps3 és psp-n is játszhatók...és hamarosan Vita-n is. :)
    Minis játékok nagy részét lejátssza. Psp játékok terén sem az összeset, de itt egy lista hogy jelenleg melyik PSP játékokat támogatja a Vita:

    PSP címek PS Vita-n
    Hamarosan elérhető PSP címek Vita-ra

    Még valami: Mivel Vita-nak már nincs UMD meghajtója, így ha veszel dobozos psp játékot nem tudsz vele Vita-n játszani. Ellenben ha Store-on veszed meg, vagy a fent látott lista alapján bent van a játékod, akkor annak szériaszámával elérhetővé válik a ps vita kompatibillis verziója és letöltheted a gépre. Itt egy videó ennek menetéről. (szintén Greg az IGN-től :D )
    How to get PSP Games on Ps Vita
  • szega96
    #1233
    Ps1 játékok még nincsenek, de elvileg most bejelentettek egy updatet ami majd kompatibilissá teszik őket. PsP játékok olyan 3-10 fontig minik pedig 5 font alatt
  • Gideon Wieth
    #1232
    Hát valszeg többnyire használt lesz majd, (mondjuk ez úgyis nyár környékén lesz aktuális. :-) )PS1 PSP, Minis játékok kb milyen árkategória? És a legfontosabb kérdés ha már PS1. Van Final Fantasy VII VIII IX ? :-) Esetleg Resik és Dino Crisis ?:)
  • szega96
    #1231
    Ps1,PsP,Minis játékokat a store-on tudsz venni,mortal kombat még jó játék,wipeout, esetleg resistance, a játék árak annyira talán nem is rosszak 10k körül mozognak, használtan meg még olcsóbb.
  • Gideon Wieth
    #1230
    Illetőleg még kérdés, hogy vannak rá jópofa, Trine 2, meg hasonló szintű, olcsóbb játékok ? :)
  • Gideon Wieth
    #1229
    Na nézegettem a Vitát, mert majd én is szeretnék venni egyet. A játék alapárával még sok bajom nincs is, de azért ez a játékonkénti 9-12 000 huf azért az húzós. :-) Vagy csak én érzem annak ? :) Amúgy az Unchartedon és a z eljövendő assassin's creed-en van még valami jó, értelmes játék ?:)
  • vico84
    #1228
    Sziasztok srácok, leendő ps vita tulaj volnék.
    Amíg megveszem a gépet szeretnék beszerezni egy két dolgot.
    Érdekelne játék, memória kártya természetesen jó áron.
    Első körben érdekelne Mortal Kombat, Uncharted, 4-8Gb-os memória kártya, de természetesen más ajánlat is érdekel.
    Lehetőleg egy helyről szeretném őket beszerezni. Posta vagy helyileg Kazincbarcika, Miskolc.
    Ha meguntátok a játékokat és vagy nagyobb kártyára váltottatok kérlek szóljatok.
    Előre is Köszönöm Viktor
  • PayaV87
    #1227
    Kösz, Bírom Greget.
  • Karez
    #1226
    Pont a napokban kerestem rá én is, és szerencsére Greg az IGN egyik szerkesztője csinált egy videót az account váltásról:
    How to switch PSN Accounts for Playstation Vita

    Kicsit körülményes, de nem lehetetlen.A több account felhasználók bajban lesznek a későbbiekben, úgy érzem. :S (ha pl. ez és ez miatt kedvezményesen vásárolt anno USA vagy Angol store-on)
  • szega96
    #1225
    Elég körülményes..Youtube-on biztos van videó, próbálj rákeresni.
  • PayaV87
    #1224
    Hát azért a PSP kinálat még így is ég és föld szerintem. Hogyan tudok váltani accountot a Vitán?
  • Anubys
    #1223
    Én két dolog miatt váltottam angolra, egyrész olcsóbb, másrészt nem volt hajlandó elfogadni azt a MasterCardomat, amivel eddig minden máshol sikerült fizessek, akkor meg minek...?

    Ami a régiózárat illeti, igen, de mivel Magyarországot is hajlanóak voltak az EU régióba sorolni az Egyesült Királysággal együtt, ezért az angol DLC működik az itthoni játékokkal (amúgy is Angliából szerzik a konzolboltok).

    PSP kínálat viszont szerintem semmivel sem nagyobb, mint az itthoni Store-on, alig van valami.

    Ha tényleg vésérolni akarsz, akkor az árak miatt mindenképpen érdemes.
  • PayaV87
    #1222
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek!

    Vettem egy Vitát, és szeretém maximálisan kihasználni. Sose volt PSP így azokat a játékokat is tolnám rajta. Viszont sajna a magyar store kong az ürességtől, és nincs egy deka PSP játék sem (nem beszélve a hamarosan érező PSone gamma támogatásról.) Szerintetek megéri csinálni egy UK accountot és azon tolni a gémeket?

    Vásárlás nem para, feltöltő kártyát mindig lehet szerezni, viszont azt halottam, hogy a DLC-k (köztük az Online Passok is) régiózárasak. - Tehát az Online Passt nem tudod aktiválni a játékhoz, és a letöltött DLC-k se futnak vele- Van erről valakinek infója?

    Használ valaki itthon vásárolt Vita játékokat és UK Accountot?

    Nagy segítség lenne, köszönöm előre is a választ!