2060
P S P 2
  • sorozatkviz
    #1301
    gondoltam, ha már a Welcome parkban is adnak trófeákat, megszerzem azokat is :)



    kb 2.5-3 óra kellet nekem hozzá, de ennél kevesebb idő alatt is összehozható a 100% szerintem.
    egy kis segítség hozzá
    - a fényképes puzzle játékban célszerű egy beszámozott képet használni
    - smile fotózáshoz interneten kerestem képeket
    - a vita hátoldali tapifelületét használó játékban folyamatosan kell "morzézni" rajta
  • sorozatkviz
    #1300
    jelentem alásan, küldetés tejesítve, az F1 2011-t is kijátszottam



    a grafikája ugyan kicsit csúnyácska, a fizikai modellje se túl életszerű, de egy F1 fan nem válogat :)
  • Mettyuk
    #1299
    Eladó Little Deviants játék PSVita-ra 5 000 Ft-ért.

    Akit érdekel, hívjon a 06-20-924-15-76-os számon!
  • szega96
    #1298
    De rendes multi, team death match,death match,capture the flag stb.
  • Kongy
    #1297
    Coop mód lesz benne, mint mondtam csak Spec-Ops.
  • szega96
    #1296
    Engem igazából a multi érdekel, csak az miatt venném meg, remélem egy 12 fős multi lesz benne :D:D
  • Kongy
    #1295
    Semmirekellő játék lesz, csak Spec-Ops mód? LOL! Nálam itt leírta magát.
  • ashtray88
    #1294
    Miért nincs egy szenyes call of duty gameplay. :O Egyre inkább azt hiszem nem lesz nagy durranás. Remélem nem lesz igazam.
  • ashtray88
    #1293
    Lehet h lesz borderlands 2. A feljesztők szívesen kiadnák egy külső kreatív cégnek (milyen jófejek :)) Én örülnék neki.
  • balee4
    #1292
    Szerintem csak a mentések vihetők át a két verza között. A cross-buy lehetőség csak pár játéknál működik:

    MotorStorm RC, Top Darts, Hustle Kings, WipEout HD, the HD Fury DLC for WipEout 2048, Ultimate Marvel vs. Capcom 3 DLC
  • szega96
    #1291
    Ha psn-en vetted meg akkor igen asszem
  • Gideon Wieth
    #1290
    Tényleg, ha megvan PS3ra az MGS HD collection, azt át lehet varázsolni PSV-re ?
  • szega96
    #1289
    7500Ft-ért eladó Mortal Kombat.
  • Kongy
    #1288
    Nem nagyon szoktam nézegetni, így nem tudok róla. Nagyobb gamer újságok foglalkoznak Vita játékokkal, onnan informálódok.
  • Gideon Wieth
    #1287
    Amúgy nincs valami olyan oldal, ami a Vita-val foglalkozik? :) Magyar - angol bármelyik jó :-)
  • Gideon Wieth
    #1286
    Hd collection megvan ps3-ra :-)
  • Kongy
    #1285
    Mortal Kombat, Gravity Rush mindenképpen ajánlott, meg persze a Resistance. Most jött ki a Metal Gear Solid HD Collection is, ami a MGS2-t és 3-at tartalmazza, amik PS2-re jöttek ki anno, az sem tűnik rossznak.
  • rnd
    #1284
    Szerintem az SD kártyát értsd úgy, hogy "valamilyen memóriakártya". Semmilyen más létező dologgal nem kompatibilis. Ezért nincs "lezárva" se. Csak a Vitába tudod bedugni és valszeg buherálva se lehet kiolvasni belőle semmit.
  • Gideon Wieth
    #1283
    Na, ezt örömmel hallom :-) És milyen játékokat ajánlotok ? :) Ami eddig biztosan érdekel az Uncharted, illetve majd az új Assassin's Creed :) Mik vannak, lesznek még ?
  • Kongy
    #1282
    Természetesen a Wifi-vel automatikusan csatlakozik a Vita a PSN-re, ahol úgy lehet multizni, akárcsak PS3-on, azt hiszem néhány játéknál még a PS3-as játékosokkal is lehet multizni.
  • Gideon Wieth
    #1281
    Csak érdeklődés szintjén kérdeztem, hogy ez hogyan működik :-) Mert lezárt sd kártyáról még nem hallottam :-)

    Másik kérdésem, a netes multi. Csak úgy működik, hogy egy ismerős itt áll mellettem egy Vitával, vagy ha mondjuk otthon vagyok, és Wifim van, akkor tudok játszani úgy neten keresztül is ? :-)
  • Kongy
    #1280
    Így igaz, legalábbis ahogy én tapasztaltam. De miért kellene rátenni dolgokat pluszban?
  • Gideon Wieth
    #1279
    Egyébként azért kérdezek ennyit, mert pár héten belül szándékomban áll beszerezni egyet. :-)
  • Gideon Wieth
    #1278
    Értem, köszönöm. :-). De teszem azt, veszek egy játékot, mondjuk UC3. Megkapom memókarin. Az a memóriakártya le van zárva mint egy lemez, nem ? Nem tudok hozzányúlni, rárakni pluszba, vagy lementeni? :-)
  • PHM
    #1277
    Az a memóriakártya inkább a memory stick micro-val van rokonságban.
    Mind küllemre, mind belsőre. Szerintem.
    De előbb-utóbb jönnek majd az olcsóbb klónok, mint a Pro duo-nál.
  • Kongy
    #1276
    kis memoriakartyakon vannak a jatekok. magahoz a vitahoz sony altal gyatott microsd kartya kell meregdragan
  • Gideon Wieth
    #1275
    Sziasztok. A vitahoz milyen memkártya kell, és mit rakunk rá a mentéseken kívül? Úgy értem van olyan játék, ami arra telepít ? :) Vagy hogy működik ez? Mert hallottam, h nincs UMD. A játékokat akkor min kapom? Sorry, szűz vagyok még Vitából és itt nincs olyan jó kis FAQ oldal, mint hajdan a PSP-nél volt :)
  • Kongy
    #1274
    Eredetileg PS3-ra akarták kiadni, aztán mivel jött a Vita meggondolták magukat :)
  • balee4
    #1273
    Gravity Rush

    Rengeteg lehetne róla írni, egyszerűen úgy ahogy van zseniális alkotás. Bármelyik platformon megállná a helyét, az érintőképernyős és mozgásérzékelés irányítás csak könnyebbé, finomabbá tette az egészet. A japánok tudnak, ilyen varázslatosan mesés játékkal nem mindennap találkozik az ember. Ami a leginkább elvarázsolt benne, az a történet és a gyönyörűen megrajzolt 3D-s, mozgatható (sőt néha mozgó) képregényszerű átvezetők. És a sztoriban olyan ötletek és csavarok vannak..., zseniális. Szerintem simán a legnagyobb PS-es nevek mellett említhető. (hangulatilag közel áll az ICO-hoz, vagy a Shadow of the Colossuss-hoz).

    9.5/10
  • cloud.strife
    #1272
    Meg kell szokni, nekem már ráállt a kezem, de tényleg zavaró az elején.

    sorozatkvíz: fogalmam sincs.... :D
  • losi73
    #1271
    és miért nem kapcsoltad ki?:))
  • szega96
    #1270
    Engem nagyon idegesített benne,hogy a egy icipicit hozzáérek a hátsó tapipadhoz akkor becélozza a kaput és el is lövi a labdát....
  • sorozatkviz
    #1269
    lenne egy hülye kérdésem :)
    a Fifa 2011-ről van szó, vagy már megjelent az idei verzió is?
  • cloud.strife
    #1268
    Megvettem a Fifa-t.

    Betyáros, igaz a karrier mód kissé le van egyszerűsítve, de alig észrevehetően.
    8/10
  • The Protector
    #1267
    tudom.akartam is említeni.Emiatt is nem vettem meg psp-re az AC-t mert kiábrándító volt a sok üres tér és a picit fatörzs mozgás.
  • szega96
    #1266
    Ez a psp-s AC-ban is nagy negatívum volt
  • The Protector
    #1265
    Sztem is nagyon fel van turbózva a videó.Ami viszont feltűnt és gondoltam h ez lesz az egyik negatívum h alig van NPC az utcákon.
  • szega96
    #1264
    Meglátjuk mi lesz, ha kijön, ami nagyon nagyot dobna, ha natív felbontás lenne, de nem hiszem hogy lesz.
  • Kongy
    #1263
    eléggé várós!
  • TDC Geronimo
    #1262
    Lehetne szebb?? Ez olyan bullshot mint a picsa. Ilyen grafról max álmodni lehetne csak. Gondolom van rajta jó nagy adag képszűrő meg minden, hogy ilyen jól néz ki.