2060
P S P 2
  • sorozatkviz
    #1341
    Mortal Kombatban más is felfigyelt már a jobb alsó sarokban időnként sikítva felbukkanó pofára? rohadt idegesítő

  • haslerkyy
    #1340
    vagy más megoldás nincs hogy zenét tegyek rá???
  • haslerkyy
    #1339
    azt csinalom hogy feltelepitettem a CM-et... radugtam...usb-re rögtön kijön hogy nem tudja hardvert telepiteni MTP Device... teszem keresse meg a gépben vagy barhol... hardert nem sikerül telepíteni és ennyi.... XP-m van ezen a régi gepen, Dobjam fel a 7est? azon működhet??
  • Probatbicol
    #1338
    A pc connection nekem csak azután működött, hogy letöltöttem a content managert, ha jól emlékszem innen: CM download és installáltam a pc-re.
    A vita előtte ugyan azt írta ki rádugás után, hogy ő majd ezt telepíti, de nem sikerült neki többszöri próbálkozásra sem.
    A kézi install után már működött simán.
  • haslerkyy
    #1337
    többit már megoldottam, sajnos kapkodtam előbb fecsegtem mint cselekedtem...
    na már csak ezt a géppel való össze kapcsolást kéne megoldani, hol kell ezt az MSC-t beallitani USB mode-bAN? nem talalom sehol ezt a beallitast... :/
  • PHM
    #1336
    Ha van rá mód, a menüben az USB mode-ot állítsd MSC-re.
    A többiben nem tudok segíteni.
  • haslerkyy
    #1335
    már hülyének fogtok nézni most meg se kép se hang, csak az a kék bomb baloldalt villog és ennyi :D
  • haslerkyy
    #1334
    na oké... az appok letöltését mar korrigaltam, most marad az hogy tudok zenét tenni erre a szarra ha az a rohadt MTP Device szarakodik?:?
  • haslerkyy
    #1333
    vagy egyeltalan az appokat honnan tudom bele tölteni?
  • haslerkyy
    #1332
    Sziasztok, ma adta uncsitesóm ide a PSP Vitajat, mert már nem hasznalja. Rögtön sok hibába ütköztem, amit nem tudok leküzdeni és holnapig meg kell hogy legyek vele mert hosszú útra megyek.
    1- regisztraltam és PS Store nem enged be... (this service not avalible in your country/region)
    ezt írja... felvidékről miért ne mehetnék bele a store-ba és töltögethetnek pl appokat?. ..
    2- connection manager-el vagy mivel nem tudok belepni a psp-be hogy zenét tegyek ra... mert driver instalasnal vmi MTP Device-t nem tud telepiteni.

    asztali pc-n vagyok mivel a notim meghallt, igy XP van a gépen? nagyon gyors valaszt adnátok? köszi!!!
  • szega96
    #1331
    AC3:L gamplayek
  • dunga
    #1330
    Ez a MW lenne?
  • samsung123
    #1329
    És még mennyien kételkedtek a Vitában! Durva ps3 szint majdnem! mint a PSP is PS2 szint volt már a vége felel bőven, Vitára meg már most durva, mi lesz itt ha teljesen kitapasztalják a masinát.
    Én megvárom a köv változatot a Vitából, remélem jövőre meg is jelenik, addig rengeteg jó gém is lesz rá. Vita hajrá
  • szega96
    #1328
    Faszán be fog ez indulni
  • TDC Geronimo
    #1327
    Vitas NFS képek. Azanyját hát jönnek erre végre a jól kinéző gamek és nem csak fosportok. Továbbá elmondták, hogy a vitas verzió ugyanaz lesz, mint a PS3as content tekintetében. Semmi kiherélés, ugyanúgy open world.





  • szega96
    #1326
  • ashtray88
    #1325
    guerilla games nem viccel. Ez lesz az első normális vita fps. A Cod meg tényleg szar lesz. 4v4 ráadásul új multi pályák alatt mutatnak egy régit, meg spec ops küldetések. Helyette a black ops 2-re szavazok.

    Remélem ősztől megugranak a vita eladások, féltem a gépet....
  • TDC Geronimo
    #1324
    Annál amivel bemutatták kicsit megijedtem, mert azt hittem csak ilyen bountys félmegoldásos spin off lesz, de lesz rendes kampány is írták tegnap.
  • ashtray88
    #1323
    Valóban, remekül fest. Számomra a legkellemesebb meglepetés a killzone mercenary =>

  • TDC Geronimo
    #1322
    Elég homályos videó ACről, de ebből is látszik, hogy teljes értékű ACnek néz ki, mozgás fasza, performance is. Grafot jobban láttuk előző videóba, de mindent összevetve nagy pozitív csalódás. Rosszabbra számítottam

  • szega96
    #1321
    Félek, hogy megint 5 ember fog mozogni az utcákon
  • Kongy
    #1320
    Az AC nagyon durván jól néz ki! :O Alig várom!
  • sorozatkviz
    #1319
    az assassin creed premiert nagyon várom már. honnan lehet vajon legolcsóbban előrendelni? :)
  • TDC Geronimo
    #1318
    All stars battle royale vita gameplay. Kép minőségét így offscreenből nézve szerintem natív res és 60 fpsnek nézem vitan is. Jóféle lesz ez is!



    Első offscreen videó a vitas ACről. Ez is nagyon jól néz ki. Végre jönnek a gamek



    Ez pedig egy új IP az LBP készítőitől

  • TDC Geronimo
    #1317
    Nem tudom láttátok-e most a gamescomos sony konfot, de a fele a vitaról szólt. Rengeteg jó cím jön, szeptembertől ps+ , cross buy ficsőrök. Úgyhogy csupa jóság.
  • Gideon Wieth
    #1316
    És a ps1 az mikor jön Vitára ? :) Úgy rémlik valamikor mostanában kéne :)
  • Karez
    #1315
    Nem, az csak egyéb programokhoz kell. Amint bejelentkezel egy Angol vagy Amerikai PSN felhasználóval, máris azt a store felületen leszel.

    Ha magyar store regisztráltatok, akkor csak ott lévő címeket tudjátok leszedni. Sajnos a hazai store erős lemaradásban van, és eszük ágában sincs ezen változtatni, hogy régi címeket felpakoljanak a hazai Store-ra.
    Érdemes Angol vagy Amerikai account-ot csinálni. Ezeken mindig a legfrissebb kínálatot fogjátok megtalálni.

    Psp játékokat pedig mind Vita-n keresztül leszedhettek (már ami kompatibilis vele), vagy ps3-on megvásárolva és vita-val összekötve átmásolhatjátok.
  • Felgolos
    #1314
    Eladó vagy cserélem Army Corps of Hell játékomat! A játék dobozában található kód nincs felhasználva!


    Érdeklődni lehet PM!
  • Kongy
    #1313
    PS3 segítségével tudsz rá GoW-ot rakni, csak azt nemtom hogyan.
  • Probatbicol
    #1312
    Sziasztok !
    Mi is beszereztünk a napokban egy gépezetet, az lenne a kérdésem, hogy a ps store-ban a psp részlegnél az ebbe a fórumba belinkelt listának csak a töredéke látszik, pl. a keresett God of war nem. Azzal követtük el a hibát, hogy a bekapcsolás után beírtuk Magyarországot régiónak? És ha így van akkor ezen csak reseteléssel lehet segíteni?
  • gabeone
    #1311
    A 3g tulajdonosoktól kérdezem: aktív online játék mellett milyen adatforgalmat bonyolítanak a játékok?
  • Gideon Wieth
    #1310
    :) Vettem egy 8 gigabyteos kártyát :-) Szerencsére még pont belefért, mert a játék és a gép együtt került 65 be :)
  • szega96
    #1309
    Az uncharted pl el se indul nélküle
  • Gideon Wieth
    #1308
    Na, már a kezemben is van a drága, most izzítom az Unchartedet :)
  • vixo
    #1307
    ha szeretnél menteni,akkor igen :)
  • Gideon Wieth
    #1306
    Illetve kötelező hozzá a memkari ?
  • Gideon Wieth
    #1305
    Illetve kijött-e a PSX játékos patch és milyen játékok vannak eddig ? :)
  • Gideon Wieth
    #1304
    Na elvileg a héten megyek a gépért :) Kérdésem az lenne, hogy van-e valami amire érdemes figyelni ? :)
  • kelly1
    #1303
    THX!
  • MasterChief
    #1302
    Egy marketing akció keretében a Sony ad 2 ingyenes PSN MINI játékot ha lájkoljátok az oldaluk itt: Sony PlayStation Facebook

    Az ajánlat csak a következő régiójú accokra vonatkozik:
    Australia, Austria, Belgium, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, India, Ireland, Israel, Italy, Kuwait, Luxembourg, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia, Saudi Arabia, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, UAE, Ukraine, United Kingdom.