2060
P S P 2
  • samsung123
    #1381
    Lehet , hirtelen felindulásból megvette(nem mindenki áhítozik, gyűjt rá egy évet) és rájött, nem használja ki(nem utazik eleget, nincs rá idő) és ahhoz sok pénz van benne hogy "csak" álljon a fiókban és még most a vételár 80%-ért eltudja adni, és ráadásul lett egy kis tapasztalata a ps vitával kapcsoltban is, úgy hogy 2 játékot végig is tolt, nemsok anyagi veszteséggel.
    De ezermás dolog is lehet:)
    Én ha veszek valamit évekre veszem, bár kb évekig is gyűjtök rá
  • The Protector
    #1380
    Azért irányárat illene írni mert ha írok neked h 1000Ft-ért elviszem akkor nekem lesz lófasz a seggembe:)
    De tényleg,kell az az irányár.
  • Gideon Wieth
    #1379
    Sose értettem minek vesz valaki gépet ha 1 hónap után eladja :)
  • Armii
    #1378
    ELADÓ egy PS VITA wifi. 2jáékkal: wipeout 2048 és uncharted ga. 8gigás memória kártyával. 1hónapos. ha érdekel írj emailt: [email protected]
  • sorozatkviz
    #1377
    Silent Hill: Book of Memories demója holnap jön, ha jól olvasom
  • cloud.strife
    #1376
    Wi-fi-s Vita-hoz most ajándék az új LBP.
  • The Protector
    #1375
    A ps vita-s főhősnő együtt harcol az új ac3 főhősével.
  • Kongy
    #1374
    Ez hogy jön ide?
  • szega96
    #1373
  • shaddam
    #1372
    Akkor mondj egy összeget amiért eladnád. Licitáljon a faszom
  • Felgolos
    #1371
    PsVita Eladó!
  • Felgolos
    #1370
    Eladó:
    http://jatek.vatera.hu/jatekkonzol_jatek/konzol/playstation_portable_psp/ps_vita_rengeteg_extraval_elado_1648916579.html
  • Gideon Wieth
    #1369
    Tényleg? Na az viszont jó, mert van egy UK accom és már szednék le gamet (ps1) de nekem csak sima junior mastercardom van. Viszont anyumnak van talán dombornyomott visaja, akkor elkérem tőle. :)
  • The Protector
    #1368
    dombornyomott kártyák működnek világviszonylatban is elismert alkártyával(Visa,mastercard stb.....)
  • sirpalee
    #1367
    Nem arra értettem a nehezítést, hanem a bankkártyás mizériára. Az egy accounttal nincs baj, addig míg bármilyen bankkártyát elfogadnak bármilyen account mellé. (lásd steam)
  • Gideon Wieth
    #1366
    Nem a vásárlás nehezítésére van, hanem az illetéktelenek játékhoz jutásának megakadályozására :-)

    Gondold el, pl.: ismerősöd letölt 3-4 játékot. Ha lehetne több acc, csak simán odamész és felmásolod magadnak, máris több ezer ft minusz a sonynak :)
  • sirpalee
    #1365
    Teljesen jogos, nem futottam át annyira a hsz-eket... Ég is picit a pofám miatta.

    Köszi a válasz, akkor majd szerzek valahogyan magyar feltöltőkártyát. Régen ps3-on tök jó volt, hogy több acc is lehetett a gépen, és úgy elérhetted a másik storekat... Nem tudom megérteni ez a bankkártyás mizériát, miért jó az sonynak, ha nem tudok normálisan vásárolni?
  • Gideon Wieth
    #1364
    Szia!

    Nem bántásból de csak két hozzászólással van lentebb a válasz.

    ,,amit hozzárendeltél az accodhoz az utólak nem változtatható(régióra gondolok)"

    Ebben az esetben, ha a magyart tetted oda, akkor magyar bankkártyát használhatsz ( nekem mastercardom van az ment) vagy feltöltő kártyát veszel ( ami magyar accon a magyar forintos ) :-)

    Új accot a vitára új memória kártya mellett vehetsz :-)
  • sirpalee
    #1363
    Szevasztok!

    A szokásos kérdés a psn-en mizériával kapcsolatban. Lehet országot változtatni a psn accountnál? Tegnap vettem egy vita-t, és akarok vásárolni a storeban, viszont a bankkártyámat nem fogadja el. Az accountom magyar (van angol és us is még 2-3 évvel ezelőttről), a bankkártyám spanyol (dombornyomott mastercard) és én is spanyolországban élek. (van magyar dombornyomott mastercard is, csak nincs rajta pénz, és az IBAN utalgatásokat is el akarom kerülni, ha lehet)

    Őszintén, nincs kedvem egy külön spanyol accountot is létrehozni (jó lenne a fő accot használni), tudom valahogy a bankkártyám használni a magyar accounttal is használni, vagy egyetlen opció a prepaid kártya? Utóbbi esetben az itt vásárolt prepaid kártya működik a magyar accal is?

    Előre is köszi a segítséget!
  • Gideon Wieth
    #1362
    És van olyan bankkártya amit itthonról is elfogad az UK acc, vagy csak feltöltő kártyás opcióval élhetek ? :S
  • The Protector
    #1361
    amit hozzárendeltél az accodhoz az utólak nem változtatható(régióra gondolok)
    sztem 100% h nem működne a dolog.UK-s ps3 cuccot UK accos vitára tudsz csak feltenni.
    Patchek meg hasonlók sem kompatibilisek account különbség miatt,
  • vico84
    #1360
    Eladó
    -Uncharted Golden Abyss tökéletes állapotban tokkal. 7900.-
    -WipEout 2048, tökéletes állapotban tokkal. Online pass nincs felhasználva, multira alkalmas. 6900.-
    -Mortal Kombat tökéletes állapotban tokkal. 7500.-
    Ugyanitt eladó egy PS VITA keménytok és egy PS VITA adatkábel.
    Posta van személyesen Kazincbarcikán.
    Cukros Bácsi mondja vegyétek vigyétek, fogatokat ne féltsétek.
    06209707497
  • Felgolos
    #1359
    Eladó egy PS Vita Tökéletes, karcmentes, 8 hónap garanciával!
    Az alábbi tartozékokkal:
    PSV 4GB Memory Card
    PSV Venom Protective Pack=Keményített habszivacs védőtok PS VITA géphez
    -Csuklópánt
    -Szilikontok
    -Képernyővédő fólia és törlőkendő!
    PSV Crystal Case= Átlátszó tok
    Army Corps of Hell - Games PS Vita
    CSak egyben eladó, érdeklődni privátban. Kérésre képet is küldök.
  • Gideon Wieth
    #1358
    Sziasztok
    Töltöttem le demot ps3-on a magyar accomon és az angol accos vitámra nem akarta rátenni a gamet, mert hogy nem ugyanaz a felhasználó. Így ha PS3n magyar accon letöltök vitás ps1 címet az se fog átmenni ? Lehet valahogy változtatni a vitán beállított accon ?
  • vico84
    #1357
    psvitahun
    Így jobb lesz.
  • vico84
    #1356
    Erre nézzetek szét és aki teheti regisztráljon.
    http://psvitahun.hu/news.php
  • szega96
    #1355
    Egyikbe van 3g/mobilnet, a másikban nincs. a3g-be még asszem van GPS ennyi.
  • Evogordon
    #1354
    Hi
    Mi a kulombseg a ps vita 3g es a sima wifi-s kozott? Koszi
  • gabeone
    #1353
    Köszönöm, ez jó! Bár még várok a Nintendo termékére és némi további árcsökkenésre, de egy valamit már biztos fogok venni. Ha van PS3 és Vita is, akkor a vitát csatlakoztathatom a PS3-ra, ezáltal a tv-re, így elegendő az eredeti játék a Vitára, hogy azt még PS3-mal is élvezni lehessen? Illetve, ilyenkor a kontrollerrel mi a helyzet? Értem én, hogy a vita a kontroller, de a normál kontrollert is lehet használni emellett?
  • Anubys
    #1352
    Sorrendben a válaszok:
    Igen

    Változó, én a Fighting Force-t húztam le, az 84 mega, de van fent pl 4 cd-s Fear Effect is. 4 gigára nem biztos, hogy minden felfér. :)

    Nem

    Csak pár psvita cucc, de ps1-es játék már van másfél fontért akciósan (pl. a már említett Fighting Force, de Tekken 1 meg Tomb Raider-ek is vannak annyiért)
  • gabeone
    #1351
    Online shopból letöltöd a játékot és kész? Mekkora memória kell egy ps1 vagy vita játékhoz? Ps2-3 játék nem működik a vitán? Van free játék esetleg?
  • koccadam
    #1350
    Működik :) Ráadásul ps+ -os Playstation 1 játék.
  • koccadam
    #1349
    Ps1 gép nem szükséges, elvileg lesz a store-on belül egy ps1-es felület,és onnan tudod megvenni. Remélem,hogy a már ps3-on megvett (esetleg ingyen megkapott ps+ miatt) játékokat is le lehet tölteni majd, mert még eddig nem engedi (bár aug 29-ét írnak mindenhol). Most azt próbálom ki,hogy ps3-ra leszedem,és megpróbálom átrakni ps vita-ra :) Mert elvileg már futtatni tudja a gép,csak letölteni nem.
  • gabeone
    #1348
    Hölgyek, urak!

    Olvastam, hogy a 100 db ps1 játékok elérhető lesz a vitára. Ezeket a játékokat hol kell megvenni, hogy kell feltenni a vitára? Ps1 gép szükséges hozzá?
  • sorozatkviz
    #1347
    elérhető az 1.80 system update
    és content manager is frissítette magát az újabb verzióra

  • sorozatkviz
    #1346
    ha esetleg valaki vita fejlesztésre adná a fejét

    http://www.playstation.com/psm/developer/index_e.html

    C#, .NET, és Visual Studio előismeret kell persze
    kapunk egy beta SDK-t, egy PSM Studio nev IDE-t emulátorral, a vitára meg külön kell telepíteni egy progit
    ja és persze doksikat a fejlesztéshez
  • sorozatkviz
    #1345
    köszi az infót. én valami rejtett trophynak hittem volna, vagy ilyesmi

    http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Toasty!
  • Seth
    #1344
    Toasty-t bekiabáló fejnek az MK2 óta már hagyománya van. Annyira ritka hogy nem tudom mitől idegesítő :)
  • koccadam
    #1343
    Úgy tudom,hogy nincs más megoldás. De a manual setup után mennie kell.
  • koccadam
    #1342
    Jaja,de nekem nagyon ritkán jön elő,nem tudom mikor. Nem hiszem,hogy random lenne :\ De szerintem poén :D