2060
P S P 2
  • Richard Wyeth
    #1421
    Hát abból sajnos van néhány. Az is inkább a szépséghibákba és 10 % az idegesítő kategóriába tartozik. De sztem egy-két patch aztán jó is lesz :) Viszont a magyar fordítást nagyon elrontották itt-ott.... ÖLJ MUSKÉTÁVAL. Ölök semmi sem történt fuccs a 100%-nak. Szerintem a muskéta alatt az eszesek a pisztolyt érthették (ami valahol még belefér, csak nagyon félrevezető, mivel itthon azt a puskákra használjuk általában) A fél bagázst muskétával öltem meg és semmi nem történt. Meg itt-ott elcsúszik a felirat is, vagy nincs is. Örülök h van és respect, de nem úgy kéne fordítani, hogy nem nézek rá a játékra is, hogy mit fordítok. Néha életidegenek a fordítások :)
  • The Protector
    #1420
    PS3-on nekem sem volt eddig egy szaggatásom sem,meg is lepődtem rajta én is.Bugok azok viszont vannak,nem is kevés:)
  • Kongy
    #1419
    Elég kevés, de azok is úgy tűnnek fel, hogy 2 m-ről nem látszanak 1-ről már igen, hitelen megjelennek. Viszonylag nagy a város, New Orleans, de kicsi a látóhatár, ami nagyjából érthető. A követős küldetések viszont idegesítőek, mert scripteltek. Tehát akkor fordul meg az NPC, amikor be van szkriptelve, tökmind1, hogy teljesen le vagy tőle maradva, hátrafordul és figyel. EZ azért a realitást kicsit rontja.
  • Richard Wyeth
    #1418
    Igen??? Akkor nézesd meg a géped, nekem semmit nem szaggat ps3-n reccenés nélkül gyönyörűen megy. A vitás viszont néha tényleg darabos itt-ott de egyáltalán nem zavaró. Nekem összességébe tetszik, szilveszteri utazásra a Final Fantasy IX (((ha végre le fogom tudni szedni a rohadt UK Store-ról úgy h ne kelljen 10 000-s kártyát vennem ))). Jó lesz.
  • szega96
    #1417
    Városokban mennyi NPC van?
  • TDC Geronimo
    #1416
    nagygépes verzió is szaggat orrba szájba úgyhogy... :D
  • Kongy
    #1415
    Na, kipróbáltam a Liberation-t. Első benyomásom az, hogy jó játék lesz ez, a grafika szép, de a város közepém gyakran beszaggat sajnos.. Látszik, hogy kicsit túlvállalták magukat látványvilág terén, de az összkép nem lett rossz szerintem. A mozgásanimációk meglepően részletesek, és a harc is élvezetes. A küldetések pedig kb a szokásosak, mint eddig, de sztem utazás közben unaloműzőnek elsőosztályú.
  • gattacalg
    #1414
    kezdődhet a tánc! később majd írok véleményezést is
  • Richard Wyeth
    #1413
    heh az jóó :D még az ac 3ba se kaptam meg Connort...
  • TDC Geronimo
    #1412
    megkapod connort a vitas verzióba mint játszható karakter
  • Richard Wyeth
    #1411
    Am mi történik ha a vitát a ps3as AC 3mal összekapcsolom majd ? Csak mert holnap ez a terv :D
  • gattacalg
    #1410
    én fél órája "rendeltem elő" platinumshopnál, egyből jött a visszaigazoló hívás, és holnap már hozzák is

    előrendelői akció keretében ezek a bónuszok:

    - Térkép
    - Mysteries of the Bayou Csomag (ULC):

    Áldozó tőr (játékbeli fegyver), Aligátorvadász kalap (játékbeli ruha), Fejlesztett méregtű tartó (játékbeli tárgy), Mackandal testőr (karakter a többjátékos módhoz)
  • Richard Wyeth
    #1409
    OTP-nél. De ha megnézed a PS3 topikot, ott is írta egy srác, hogy neki is két héttel később adta vissza a pénzt a b ank, addig lezárolták.
  • koccadam
    #1408
    Hát ezaz :)... vicc az egész, pedig jó dolog lett volna ez. Meg ha valamelyik ismerősöd paypal címéről akarnátok pénzt rárakni az accountodra, aki esetleg más országban él, az is esélytelen akkor. Egyszerűen nem fogom fel,minek kell azonos ország. Maguknak csinálják a hülyeséget ezzel. A pénzem még mindig lóg a levegőben, Sony meg nem válaszol :) Remélem tényleg visszajön a pénz, nem vész el. Neked melyik banknál mondták ezt a 14 napos dolgot?
  • Richard Wyeth
    #1407
    Egyetértek. Most azon gondolkodom, hogy úgy oldom meg, hogy UK paypal címet is csinálok és a magyar számláról utalok rá zsét :) és onnan a Sonynak csak az a röhej, hogy így a paypal értelme pont az értelmét veszti. Mi a rákért fizetnék paypalról, ha tudok fizetni az azonos országban lévő kártyámról ????
  • koccadam
    #1406
    Ma ugyan így jártam... 50 fontot akartam rátenni,hogy megvegyem az SF x Tekkent, mert ebben a rohadt fővárosban sehol sem kapni egyet sem. Gondoltam,ha már van paypalos megoldás, akkor kihasználom és teszek így rá. Hát... kár volt, nekem is leszippantotta a pénzt, de a wallet-en semmi + font nincs. Írtam a Sony-nak,de akkor ezekszerint feleslegesen, ha visszakapom. Paypalnál Status:Canceled van. Kicsit utánaolvastam a dolognak,és csak akkor fogadják el,ha a paypal ország és az UK accon azonos ország szerepel... Tiszta szánalmas szerintem... :) Se játék,se pénz, se semmi. Gratulálok sony.
  • ZTM
    #1405
    Hmm PsVita :D

    Mindenféleképpen figyelemmel követem, régen volt PSP-m de eladtam-->megbánás lett belőle.
    Sok jó cím kijött már rá az évek során ahogy utánanéztem a dolgoknak, és akkor még a ps1-es emulálásról nem is beszéltem.Tényleg megbántam:(((
    1 nagy gyengéje volt a PSP-nek és az az analog stick volt az, soha nem úgy működött, hogy ne rontsa el a játékélményt de úgy nézem a PS Vitan ezt nagyon ügyesen orvosolták és rögtön kettőt is kapott hmm.

    Ha elkezdenek rá szállingózni a nagyobb tartalmasabb címek amik megfognak akkor tuti beújítok 1-et 1-2 éven belül, főleg, hogy a SONY hosszútávra tervez vele:)(sajna az AC sorozat nem fogott meg pedig úgy nézem rendesen odavág ez a Liberation)
  • Richard Wyeth
    #1404
    Nekem már félre van téve a zsé mindkettőre :) összegyűjtögettem rá :)
  • TDC Geronimo
    #1403


    Kár hogy egy időben jön AC3al :/

    Majd később beszerzős lesz tutira
  • somuchlove
    #1402
    fifa12nél van lehetőségem esetleg valami magyar nyelvet állítani? :/ gondolom nem... :D
    na meg online tolja valaki? ha igen gamelhetnénk:)vagy magyar emberekéket h tudok benne keresni?
  • Richard Wyeth
    #1401
    Sziasztok!

    Megpróbáltam feltölteni az UK accom zsével, paypalon keresztül. Az összeg le is került a számlámról, viszont nincs még az accomon. Beszéltem a bankkal azt mondták h 14 napig zárolva van a sony részére, aztán majd visszakapom, ha addig nem kezdene vele semmit. Mennyi idő amíg felkerül oda a cucc ? Csak mert nem hiszem h ennek napokat kéne igénybe vennie :)

    UI.: köszönöm ezúttal a remek bejelentkeztetős váltást, gőzöm sincs mivel reggeltem anno évekkel ezelőtt, így egy csinálhattam új accot, a régi meg kárba veszett....
  • losi73
    #1400
    Eladó ps vita USA account,amin rajta van a Mortal kombat,Metal Gear Hd,pinball arcade,monster hunter freedom unite,és meg 5dodo elkölthetö,ez kb 25-ezer ft érték. ára 10k
  • losi73
    #1399
    Eladó ps vita USA account,amin rajta van a Mortal kombat,Metal Gear Hd,pinball arcade,monster hunter freedom unite,és meg 5dodo elküldhetö,ez kb 25-ezer ft érték. ára 10k
  • samsung123
    #1398
    Nemtudom más auchanban mennyi, de természetesen alap packkban adják, de legyünk telhetetlenek
  • shaddam
    #1397
    No és máshol is annyi? Milyen pakkban adják?
  • cloud.strife
    #1396
    Auchan mindig beledurrant, de a normál ára is már lecsökkent a 3G-snek
  • samsung123
    #1395
    Aki most akar ps vitat venni a miskolci aushan ban 50 ezer a wifis es 60 a 3g!!! Most vettem uncharted3 at ott 6,5 ezerert:)
  • Felgolos
    #1394
    memory card 4 gb-os eladó használt de hibátlan állapot, dobozába! 3000ft
  • Gideon Wieth
    #1393
    Lesz demo ? Mikor ?
  • sorozatkviz
    #1392
    egy Assassin's Creed: Liberation demó is kijöhetne már lassan. következő full játékom a vitára minden bizonnyal az lesz :)
  • koccadam
    #1391
    Én egy demo-t néznék meg,de nem láttam,hogy lenne :(
  • Kongy
    #1390
    Na kipróbáltam, és azt kell, hogy mondjam, nagyon jól áll a Little Big Planet-nek a Vitás érinktőképernyős irányítás. Csak ajánlani tudom.
  • Kongy
    #1389
    Megvettem a LittleBIG Planet Vitát :D Még nem próbáltam, de mindjárt beizzítom :)
  • Gideon Wieth
    #1388
    Hát ez a silent hill egy röhej véleményem szerint... :( nem tudom mit gondoltak így, de a megijedés esélye nulla, grafika még a psp-s változatnál is sokkal rosszabb, az irányítás a játékmenet :-( Semmi Silent Hill nincs benne :( Nagyon rossz irányba haladnak...
  • sorozatkviz
    #1387
    én min naponta min fél órát biztos használom a vitámat.
    tegnap pl leszedtem a Silent Hill demót, és végigtoltam este fürdés közben a kádban :)
    Mortalt bármikor előveszem, a legjobb feszültésgoldó nálam pár percre
  • samsung123
    #1386
    óóó, tessék nyüstölni
  • Gideon Wieth
    #1385
    Nem mondtam, hogy megvette :-) Csak tudod, nem kis pénzről van ilyenkor szó, én meg általában alaposan meg is fontolom. Pl.: Az Xbox 360hoz már jó régóta nem nyúltam de 4 évig hűségesen szolgált. Aztán lett egy ps3 de mivel sulivan egyre ritkábban van időm re. Vitám van, várom rá az új, jó játékokat, én ezt hosszú távú befektetésnek vettem :-) Már most is vannak rá jók, hát még ha a ps1-es címekkel feltöltöm :)
  • kelly1
    #1384
    Nem vette meg senki elől :)
  • kelly1
    #1383
    Én is megvettem megjelenéskor de jó ha ment 10 órát eddig :) Bár a Ps3 sem volt sokat bekapcsolva a nyáron.
  • Kongy
    #1382
    en se hasznalom tul sokat de a jo jatekok meg csak most jonnek ki ra ugyh nem adnam el. de ez mindenkinek az egyeni dontese